O nas

Przekształcamy codzienne przestrzenie w miejsca pełne kreatywności, organizacji i osobistego stylu z bogatą ofertą tablic i dekoracji ściennych

Realizuj swoje projekty bez kompromisów. Przejdź od koncepcji do gotowego produktu szybciej. Wykorzystaj pełną moc personalizacji produktów Wally.

Stwórz swój produkt
Przekształcamy codzienne przestrzenie w miejsca pełne kreatywności, organizacji i osobistego stylu z bogatą ofertą tablic i dekoracji ściennych

WALLY - Twój Partner w Tworzeniu Wyjątkowych Przestrzeni

Nasz sklep założyliśmy w 2009 roku. Dzięki temu byliśmy jednym z pierwszych sprzedawców artykułów dekoracyjnych szytych na miarę. Wally, od swoich skromnych początków dynamicznie się rozrastał, zapewniając możliwie najszerszy zakres produktów dla domu oraz biura.

Specjalizujemy się w produkcji najwyższej jakości dekoracji ściennych, tablic suchościeralnych, kredowych i magnetycznych, a także różnego rodzaju tabliczek i naklejek informacyjnych i parkingowych. Każdy produkt, który tworzymy, jest dowodem na naszą pasję do innowacji i funkcjonalnego designu.

Największa baza gotowych produktów

Największa baza gotowych produktów

Ponad 15.000 wzorów do wyboru i inspiracji

Posiadamy bogaty asortyment dekoracji do domu i biura w takich kategoriach jak tablice, tabliczki, dekoracje ścienne. Jeśli nie znajdujesz w nim odpowiedniego wzoru – znajdź w sklepie inspirację. Możemy wykonać dla Ciebie indywidualny nadruk.

Konfiguratory produktów online

Konfiguratory produktów online

Wiesz dokładnie ile i na kiedy

Korzystaj w naszym sklepie z samoobsługi. Z pomocą konfiguratora produktu możesz określić dokładną wartości i termin realizacji zamówienia. Po prostu dopasuj produkt do swoich indywidualnych wymagań. Wszystko w Twoich rękach!

Wsparcie i inspiracja

Wsparcie i inspiracja

Innowacyjność, styl i funkcjonalność

Jesteśmy zawsze gotowi, aby pomóc Ci w wyborze idealnego produktu, oferując profesjonalne doradztwo i wsparcie. Ponadto, regularnie dostarczamy inspiracje, jak efektywnie wykorzystać nasze produkty, aby maksymalizować ich potencjał w Twojej przestrzeni.

Co mówią o nas klienci?

 

Jak możemy Ci pomóc?

Od 2009 usprawniamy nasze procesy logistyczne i produkcyjne, aby dostarczać naszym klientom innowacyjne produkty w wysokiej jakości oraz zapewnić im ludzką obsługę i podejście.

Masz specyficzne wymagania i nie wiesz jak je zrealizować

Rozumiemy, że masz unikalne potrzeby, ale nie znasz się na procesie produkcyjnym oraz rodzajach nadruku. Oferujemy niestandardowe rozwiązania, a nasz konsultant będzie potrafił doprecyzować z Tobą zakres zamówienia. Nasza oferta obejmuje szeroką gamę personalizacji, od materiałów po rozmiary i opcje nadruku. Powiedz nam czego potrzebujesz, a my wskażemy Ci opcje, z których możesz skorzystać.Powiedz nam czego potrzebujesz, a my wskażemy Ci opcje, z których możesz skorzystać.

Oczekujesz sprawnej realizacji

Jedną z rzeczy, które nas wyróżniają na rynku są krótkie terminy realizacji indywidualnych zleceń. Dzięki konfiguratorowi online, klienci już w trakcie składania zamówienia znają termin dostawy gotowych produktów. Nasze dobrze zorganizowane procesy produkcyjne i posprzedażowe, w tym sprawna obsługa klienta, zapewniają płynność realizacji zamówień i pełną satysfakcję klientów z końcowego produktu.

Potrzebujesz produktu o wysokiej jakości i trwałości

Dużą uwagę przykładamy do jakości komponentów, z których tworzymy nasze produkty. W trakcie realizacji skomplikowanych zleceń, komunikujemy się z Tobą aktywnie, aby zwracać uwagę na potencjalne ryzyka oraz wypracować trwałe rozwiązania. Dzięki temu, nasze rozwiązania spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów biznesowych.

Nasze zaangażowanie w odpowiedzialność społeczną biznesu (CSR)

W ramach naszego zaangażowania w CSR, aktywnie działamy na rzecz ochrony środowiska. Używamy tektury z recyklingu do produkcji opakowań, unikamy zbędnych wypełniaczy, odzyskujemy materiały i opakowania. Stosujemy tusze z certyfikatami bezpieczeństwa i dokładnie segregujemy odpady produkcyjne. Nasze działania pokazują głębokie zaangażowanie w odpowiedzialne postępowanie ze środowiskiem.

Poznaj nasz zespół!

Każdą firmę tworzą ludzie, ich praca oraz historia, którą wspólnie tworzą. Od początku chcieliśmy, aby Wally był miejscem z rodzinną atmosferą, w którym dzieją się rzeczy naprawdę wielkie. Bez nich, nie byłoby mnie - Wally’ego!

Piotr

Piotr

CEO, Co-founder

poznaj Piotra
Kinga

Kinga

Menedżer ds. Produktu

poznaj Kingę
Adrian

Adrian

Główny specjalista ds. Obsługi Klienta

poznaj Adriana
Paweł

Paweł

Mistrz produkcji

poznaj Pawła
Jarek

Jarek

Projektant graficzny

poznaj Jarka
Przemek

Przemek

Specjalista IT

poznaj Przemka
Kamil

Kamil

Growth Hacker

poznaj Kamila
Odkryj
54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.