o nas

Jako twórcy dekoracji ściennych i fototapet, z pasją i zaangażowaniem opracowujemy projekty, które wnoszą radość i pozytywną energię do wszystkich wnętrz. Różnorodnością kolorów i bogactwem kształtów potrafimy unicestwić monotonię w Twoim domu, a nudne powierzchnie zamieniamy w przytulne, fantazyjne przestrzenie.


 
99,8% zadowolonych klientów
22 tysięce zrealizowanych zamówień
 
100% profesjonalizmu
dekoracje to nasza pasja
 
polska produkcja
realizujemy zamówienia indywidualne

Możemy się pochwalić wieloletnim doświadczeniem, jak również licznymi sukcesami, jakie odnosimy w naszej codziennej pracy. Wśród naszych kooperantów znajdują się wybitni architekci, dekoratorzy wnętrz, oraz renomowane pracownie projektowe. Wspólnie przygotowujemy projekty i aranżacje.

Nasz sposób działania pozytywnie wyróżnia nas na tle konkurencji. Oferujemy najwyższej jakości produkty w konkurencyjnych cenach. Zamówienia realizujemy z precyzją i starannością, w możliwie najkrótszym czasie. Lubimy wyzwania, dlatego podejmujemy się realizacji zleceń nietypowych, a indywidualne życzenia nie stanowią dla nas żadnego problemu.

Na naszej stronie internetowej znajdziesz wiele różnorodnych propozycji, dostępnych przez całą dobę, które czekają aby w dowolnym momencie wybrać ich odpowiedni wzór i w szybki, nieskomplikowany sposób dokonać zamówienia. Nasze unikatowe produkty dostępne są także w renomowanych sklepach wyposażenia wnętrz, jak również w stale rozbudowywanej sieci dystrybucji.

Do naszej pracy podchodzimy z pasją i uśmiechem. Nie zapominamy o dobrej rzemieślniczej rzetelności. Jako jedni z nielicznych korzystamy z zewnętrznego systemu audytu każdego zamówienia. Oceny z systemu Opineo nie pozostawiają wątpliwości - robimy dobrą robotę.

co nas wyróżnia?

  • jakość realizowanych przez nas zamówień jest weryfikowana bezpośrednio przez kupujących w systemie Opineo.pl
  • realizujemy zamówienia indywidualne i nietypowe,
  • służymy poradą na każdym etapie zakupu i doboru dekoracji,
  • oferujemy montaż dekoracji w wybranych województwach.
2009-2017 Wally © KQS.store