Naklejki na laptopa, komputer - skórki, skiny i nalepki

/ 5 ()

Dawno minęły już czasy, w których laptop uznawany był za ogólnodostępny domowy komputer - o tyle wygodny, że przenośny. Dziś każdy właściciel laptopa traktuje go jako dobro osobiste i tylko w wyjątkowych wypadkach pozwala z niego korzystać osobom trzecim. Laptop traktujemy jak smartfon czy portfel - jest nasz i tylko nasz. Nic też dziwnego, że wiele osób najpierw szuka modelu maksymalnie dostosowanego technologicznie do ich indywidualnych potrzeb, a potem stara się ozdobić swoje ukochane narzędzie pracy jak najatrakcyjniej. Rozstanie z dobrze współpracującym laptopem nie jest łatwe, dlatego staramy się zabezpieczyć klapę w taki sposób, żeby jak najdłużej nie ulegała uszkodzeniom mechanicznym. A kiedy już przytrafi się laptopowi jakieś pęknięcie, sięgamy po rozmaite rozwiązania, żeby przedłużyć jego żywotność.

Modne naklejki na laptopa

Jednym z najprostszych i najskuteczniejszych rozwiązań są naklejki na laptopy. Potocznie nazywamy je skórkami, bo przylegają do klapy komputera niczym druga skóra i działają w podobny sposób jak folia zabezpieczająca szkło w ekranie smartfona czy szybę samochodową - w razie uderzenie i pęknięcia, zapobiega rozkruszeniu się i rozpryśnięciu tworzywa, z którego zrobiona jest klapa. Naklejki na laptopa nie tylko więc zdobią - choć to ich walory estetyczne przesądzają o wyborze wzoru - ale także chronią. A, powiedzmy sobie wprost, choć tuż po zakupie trzęsiemy się nad naszym nowym komputerem jak nad dzieckiem, z czasem zaczynamy traktować go per noga: wrzucamy do torby czy plecaka, zabieramy ze sobą na wszelkie spotkania, a wieczorem - do wanny…

Naklejki na laptopa: dostępne wzory i kolory

Oczywiście wybór naklejek na laptopa jest ogromny. Koty dla kociarzy, psy dla psiarzy, motocykle dla komputerowców w kryzysie wieku średniego oraz nasycone zielenią pejzaże dla tych, którzy wiedzą, że czasem warto oderwać wzrok od komputera i popatrzeć w dal, tyle że... nie mają czasu. Wzory i kolory działają na wyobraźnię, a jest ich tyle, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jednak wiele osób, z atencją traktujących swoje laptopy, woli zamiast gotowego wzoru, wybrać indywidualny projekt. Naklejki na laptopa na zamówienie to coraz szybciej rozwijający się segment usług. Zdjęcia wykonane własną ręką zamiast wyłącznie na dysku laptopa, lądują także na jego klapie. To doskonały pomysł na wyeksponowanie najmilszych wspomnień. Kiedy rzuca się okiem na zdjęcie wykonane w pięknym miejscu, można choć na chwilę oderwać myśli od kolejnego zlecenia albo tabelki w excelu.

Jak wybrać wzór naklejki na laptopa?

Wybór naklejki na obudowę laptopa warto więc dobrze przemyśleć. Coraz częściej stosowanym rozwiązaniem jest zamawianie nalepek z logo firmy albo tematycznie związanych z naszą działalnością zawodową. Jeśli działamy jako freelancer, obracamy się w środowisku osób kreatywnych, które zwracają uwagę na detale, ciekawy wzór naklejki na laptopa staje się jednym z elementów naszego wizerunku. Jeśli reprezentujemy poważną firmę, logo na komputerze nie pozwala nam i naszym klientom zapomnieć, że utożsamiamy się z jej działalnością. Naklejki na obudowę laptopa można więc traktować jako jeden z elementów, dzięki którym jesteśmy w stanie wywrzeć korzystne pierwsze wrażenie.

Zniszczona obudowa laptopa? To już nie stanowi problemu!

Skórki na laptopa są, jak widać, wielofunkcyjne. Mogą zdobić, chronić, maskować i reklamować. Zniszczona obudowa laptopa już nigdy nie będzie przyczyną bólu głowy: nie musisz natychmiast szukać kasy na nowy sprzęt, ale też nie musisz się wstydzić przed klientem zdezelowanego komputera. Naklejka na obudowę załatwi sprawę. Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw, zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV. Uszkodzona obudowa zyska więc nowy wygląd i teraz naprawdę nic jej już nie zaszkodzi.

Warto pamiętać, że każda naklejka na laptopa wyposażona jest w specjalny klej, dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria. Naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi. Jeśli masz jeszcze jakieś inne wymagania, skontaktuj się z producentem - na pewno znajdziecie optymalne rozwiązanie.

Nie tylko obudowę komputera można ozdobić specjalnymi naklejkami.Także na wszelkich wolnych powierzchniach wokół klawiatury mogą pojawić się małe naklejki na laptopa - drobne elementy zdobnicze, które maksymalnie zindywidualizują sprzęt,na którym pracujemy czy gramy. Skórki, skiny, naklejki na laptopy - nazwa nie ma znaczenie. Znacznie mają jakość i wzornictwo, które pozwalają zmienić zwykły banalny komputer w estetycznie wysmakowane narzędzie pracy. To duża przyjemność pracować, grać i oglądać filmy na laptopie, który jest nie tylko dobrze chroniony przed uszkodzeniami, ale też miły dla oka. Wybierz gotowy wzór albo zamów naklejkę przygotowaną według twojego własnego projektu. Spraw, żeby twój laptop wyróżnił się spośród innych nie tylko atrakcyjnością wizualną, ale i funkcjonalnością.

Ostatnio oglądałeś
Odkryj
54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.