Tabliczki ochrona biologiczna

/ 5 ()

Bezpieczeństwo podczas wykonywanej pracy to jeden z najważniejszych aspektów jakie pracodawca powinien zapewnić swoim pracownikom. W miejscach, w których istnieje duże ryzyko zakażenia się wirusami oraz bakteriami istotnym jest, aby maksymalnie skrupulatnie przestrzegać wszelkich zasad higieny oraz ostrożności.

Chociaż nie są to skomplikowane zalecenia, w wirze codziennych obowiązków łatwo nam o nich zapomnieć i łamać je nawet kilkakrotnie w ciągu dnia. To wyjątkowo niebezpieczna sytuacja, w której może zostać zagrożone zarówno nasze zdrowie, jak i życie. Aby każdego dnia przypominać, zwracać uwagę oraz ostrzegać o obowiązujących zasadach przygotowaliśmy całą gamę produktów, które okażą się w tym pomocne. Praktyczne tabliczki z odpowiednimi symbolami dotyczącymi ochrony biologicznej z pewnością sprawdzą się we wszelkich zakładach produkcyjnych, szpitalach, placówkach medycznych oraz laboratoriach. Sprawdź co możemy Ci zaoferować i zadbaj o bezpieczeństwo swoje oraz swoich pracowników!

NOWOŚĆ!
Tabliczka Defibrylator AEDZobacz produkt

Tabliczka Defibrylator AED

Tabliczki - ochrona biologiczna, zagrożenie biologiczne

W naszej ofercie znajdziesz zarówno tabliczki informacyjne, nakazu, zakazu oraz ostrzegawcze, a każda z nich dotyczyć będzie ochrony przed zagrożeniem biologicznym. Produkty wykonane z solidnego tworzywa PCV sprawdzą się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków, nie tracąc swoich właściwości oraz zachowując świetny wygląd przez lata!

Dzięki naszym tabliczkom zmaksymalizujesz bezpieczeństwo wszędzie tam, gdzie zachodzi ryzyko zakażenia się wirusami oraz bakteriami przenoszonymi drogą kropelkową.

Gdzie wykorzystasz nasze tabliczki?

Tabliczki z nakazem stosowania gogli ochronnych, masek, rękawiczek a także kombinezonów doskonale sprawdzą się we wszelkich placówkach medycznych oraz laboratoriach. Informacje o konieczności zachowania odpowiedniego odstępu przydadzą się w czasie epidemii bądź pandemii. Wykorzystasz je we wszystkich miejscach użyteczności publicznej, takich jak sklepy spożywcze, budowlane, urzędy czy też placówki pocztowe.

Zadbaj o bezpieczeństwo w swojej firmie z naszymi tabliczkami!

Ostatnio oglądałeś
Odkryj
54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.