Odstąpienie od umowy

Masz prawo odstąpić od umowy zawartej w naszym Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny w odniesieniu do produktów standardowych. Dbamy o prawa naszych klientów, dlatego stworzyliśmy krótką instrukcję jak zrobić to szybko i sprawnie!

Produkty wykonywane indywidualnie (nieprefabrykowane)

Duża część produktów dostępnych w naszej ofercie pozwala na swobodne komponowanie ich cech poprzez wybór parametrów z list rozwijanych. W ramach każdej cechy masz kilka opcji do wyboru np. kolor, rodzaj powierzchni czy też materiału. Tego rodzaju produkty wykonywane są po złożeniu zamówienia i w wobec nich nie przysługuje prawo odstąpienia od umowy. Jeżeli w produkcie wybierzesz 3 lub więcej niezależnych cech, wówczas będzie on traktowany jako towar nieprefabrykowany, wyprodukowany według specyfikacji konsumenta.  Dotyczy to głównie fototapet, naklejek, obrazów oraz tablic.

Wszystkie produkty wykonywane na indywidualne zamówienie posiadają stosowny opis.

Różnice kolorystyczne

Dokładamy wszelkich starań, aby jak najwierniej odwzorować kolory zamawianego produktu, mogą jednak wystąpić nieznaczne różnice między zdjęciem a faktycznym produktem, spowodowane indywidualnymi ustawieniami monitora. Pamiętaj, że różnice tego typu nie są wadami technicznymi, nie mogą więc stanowić podstawy do reklamacji towaru!

Zwróć uwagę! Kolory imitujące złoto, srebro, miedź lub brokat nie są drukowane tuszami metalicznymi czy brokatowymi. Efekt imitacji tych kolorów uzyskujemy przez druk CMYK. Masz wątpliwości co do wyboru koloru? Zamów próbkę z wybranego zdjęcia!

Jak skorzystać z prawa odstąpienia od umowy?

  1. Skorzystaj z prawa odstąpienia od umowy w terminie do 14 dni od otrzymania przesyłki. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym wszedłeś w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Ciebie weszła w posiadanie rzeczy.
  2. Wypełnij formularz odstąpienia od umowy. Znajdziesz go w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta. Dbamy o Twój czas i wygodę, dlatego możesz skorzystać z przygotowanego przez nas wzoru formularza odstąpienia od umowy - dokument w formacie pdf. Nie jest on jednak obowiązkowy. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, abyś wysłał informację dotyczącą wykonania przysługującego Ci prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
  3. Prześlij nam oświadczenie:
    • pisemnie na adres: Wally, ul. Owsiana 62, 40-780 Katowice,
    • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: [email protected].
  4. Odeślij produkt na adres: Wally, ul. Owsiana 62, 40-780 Katowice niezwłocznie, nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowałeś nas o odstąpieniu od niniejszej umowy. Pamiętaj, że ponosisz bezpośrednie koszty zwrotu zamówienia. Odpowiadasz tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Zawarte w tym komunikacie zapisy dotyczące konsumenta stosuje się od dnia 1 stycznia 2021 r. i dla umów zawartych od tego dnia również do kupującego będącego osobą fizyczną zawierającą umowę bezpośrednio związaną z jej działalnością gospodarczą, gdy z treści tej umowy wynika, że nie posiada ona dla tej osoby charakteru zawodowego, wynikającego w szczególności z przedmiotu wykonywanej przez nią działalności gospodarczej, udostępnionego na podstawie przepisów o Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.

Zwrot kosztów produktu oraz przesyłkiy

W przypadku odstąpienia od umowy otrzymasz zwrot wszystkich poniesionych płatności, w tym kosztu dostarczenia zamówienia (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Ciebie sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas). Zwrotu dokonamy niezwłocznie, a w każdym przypadku, nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Twojej decyzji.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Ciebie użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziłeś się na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniesiesz żadnych opłat. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Formularz odstąpienia od umowy

Adresat Wally
Owsiana 62;
40-780 Katowice
[email protected]
Ja/My(*) niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy(*) umowy dostawy następujących rzeczy(*) umowy o dzieło polegającej na wykonaniu następujących rzeczy(*)/o świadczenie następującej usługi(*)  
Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*)  
Imię i nazwisko konsumenta(-ów)  
Adres konsumenta(-ów)  
Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)  
Data  

(*) Niepotrzebne skreślić.

Odkryj
54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.