info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasBlogZamówienia indywidualneNowości

Odstąpienie od umowy

Czy wiesz, że masz prawo odstąpić od umowy zawartej w naszym Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny? Dbamy o prawa naszych klientów, dlatego stworzyliśmy krótką instrukcję jak zrobić to szybko i sprawnie!

Jak skorzystać z prawa odstąpienia od umowy?

  1. Skorzystaj z prawa odstąpienia od umowy w terminie do 14 dni od otrzymania przesyłki. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym wszedłeś w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Ciebie weszła w posiadanie rzeczy.
  2. Wypełnij formularz odstąpienia od umowy. Znajdziesz go w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta. Dbamy o Twój czas i wygodę, dlatego możesz skorzystać z przygotowanego przez nas wzoru formularza odstąpienia od umowy - dokument w formacie pdf. Nie jest on jednak obowiązkowy. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, abyś wysłał informację dotyczącą wykonania przysługującego Ci prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
  3. Prześlij nam oświadczenie:
    • pisemnie na adres: Wally, ul. Owsiana 62, 40-780 Katowice,
    • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: info@wally.com.pl.
  4. Odeślij produkt na adres: Wally, ul. Owsiana 62, 40-780 Katowice niezwłocznie, nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowałeś nas o odstąpieniu od niniejszej umowy. Pamiętaj, że ponosisz bezpośrednie koszty zwrotu zamówienia. Odpowiadasz tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Zwrot kosztów produktu oraz przesyłki

W przypadku odstąpienia od umowy otrzymasz zwrot wszystkich poniesionych płatności, w tym kosztu dostarczenia zamówienia (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Ciebie sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas). Zwrotu dokonamy niezwłocznie, a w każdym przypadku, nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Twojej decyzji.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Ciebie użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziłeś się na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniesiesz żadnych opłat. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Formularz odstąpienia od umowy

Adresat Wally
Owsiana 62;
40-780 Katowice
info@wally.com.pl
Ja/My(*) niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy(*) umowy dostawy następujących rzeczy(*) umowy o dzieło polegającej na wykonaniu następujących rzeczy(*)/o świadczenie następującej usługi(*)  
Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*)  
Imię i nazwisko konsumenta(-ów)  
Adres konsumenta(-ów)  
Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)  
Data  

(*) Niepotrzebne skreślić.

Ponad 39 tysięcy zadowolonych klientów
39 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Zapytaj na czacie
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane