info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeBlogKontakt

Mapa świata zdrapka

Zanim dziecko pójdzie do szkoły i dowie się, że kolorowa mapa w atlasie to coś, czego można się uczyć...na pamięć, żeby potem odtwarzać przebieg rzek i pasm górskich na jej konturowym odpowiedniku, warto sprawić, żeby mapa stała się dla niego po prostu fascynująca. Bo przecież mapa to świat w miniaturze - silnie działający na wyobraźnię kawałek papieru, który może stać się źródłem podróżniczych inspiracji, zachętą do nauki języków obcych czy geografii. Mapa to gwarancja, że dojdzie się tam, gdzie się chce dojść, a kiedy zboczy się ze szlaku i tak trafi się do domu.

Mapa-zdrapka jet tym cenniejszą pomocą naukową i atrakcją, że daje możliwość zindywidualizowanego odkrywania ulokowanych na niej miejsc. Wszystkie państwa na wszystkich kontynentach pokryte są jednolitą kolorystycznie zdrapką, którą można usuwać w zależności od założonego planu. Dziecko może odkrywać państwa, które kolejno odwiedza z rodzicami podczas wakacji. Może też w taki właśnie sposób uczyć się geografii: samodzielne "odkrywanie" państw na mapie sprawia, że lepiej zapamiętuje się ich nazwy i położenie.

Dekoracja dedykowana dla lubiących podróże

W domu miłośników podróży nigdy nie brakuje tradycyjnych map. Podróżnicy to ludzie, którzy wprawdzie równie często jak inni posługują się GPS-em, ale nie wyobrażają sobie planowania podróży bez papierowej mapy. Dekoracja ścienna w postaci mapy-zdrapki to pierwsza mapa, z którą może mieć do czynienia dziecko. Także ono będzie mogło teraz planować małe i duże podróże albo poszukiwać miejsc, które z jakiegokolwiek powodu wydają się fascynujące - choćby z powodu intrygującej nazwy czy położenia.

Mapa-zdrapka w ramie to także dobre rozwiązanie. Pod warunkiem jednak, że zostanie do tej ramy włożona, kiedy dziecko odkryje już wszystkie państwa świata - wtedy mapa z monochromatycznej stanie się kolorowa i będzie stanowiła doskonałą ozdobę pokoju młodego podróżnika. Teraz można także przewiesić mapę do salonu. Będzie nie tylko atrakcyjną wizualnie dekoracją, ale i dowodem na to, że rodzinne pasje przekazuje się z pokolenia na pokolenie.

Niebanalne ścienne dekoracje

Dekorowanie ścian w mieszkaniu nie zawsze przychodzi nam łatwo. Coraz rzadziej decydujemy się na obrazy w ramach, preferując ozdoby lżejsze, nowocześniejsze i niebanalne. Obok naklejek ściennych, samodzielnie malowanych grafik od szablonu czy tapet, pojawiają się na naszych ścianach unikatowe plakaty czy właśnie mapy. Mapa-zdrapka to interaktywna ozdoba, która na jakiś czas wciąga domowników w odkrywanie świata, a potem staje się atrakcyjną kolorową ozdobą. Łatwo można sobie wyobrazić, że ściany mieszkania mogą być ozdobione większą liczbą map, także mapą Polski.

Mapy w wersji scratch&travel to niepowtarzalna okazja do radosnej nauki geografii oraz wielka frajda dla wszystkich amatorów podróży. Jeszcze nigdy podróże palcem po mapie nie były takie przyjemnie i nie dawały tak realistycznego wrażenia, że świat jest w zasięgu ręki. Te niebanalne dekoracje ścienne nadają się zarówno do pokoju dziecięcego, jak i do salonu.

Ponad 30 tysięcy zadowolonych klientów
Ponad 30 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane