Mapa zdrapka polskich browarów rzemieślniczych

120,78115,03 netto
Mapa zdrapka polskich browarów rzemieślniczych

Podróże kształcą – także w dziedzinie sztuki kulinarnej. Zwiedzając nowe miejsca i smakując lokalnych specjałów, doświadczamy mnóstwa wrażeń, które na długo pozostają w pamięci. Ale kto powiedział, że charakter danego regionu najlepiej poznamy poprzez degustację oryginalnie nazwanych potraw? Równie dobrze w podróż można wybrać się po to, by popróbować znanych i cenionych trunków. Chyba wszyscy słyszeli już o enoturystyce, czyli podróżowaniu połączonym z degustacją win. Może teraz czas na piwne podróże?

Browary i piwa kraftowe na mapie

W wariancie dla domatorów korzystanie z Mapy Zdrapki polega na smakowaniu piwa i odkrywaniu miejsc, w których zostało uwarzone. Nie trzeba się ruszać z domowych pieleszy, aby kulinarnie zwiedzić blisko 300 browarów na terenie Polski.

Mapa piwosza - znajdź swój ulubiony browar

Jeśli podróżować po browarach, to tylko z odpowiednią mapą! Mapa Zdrapka Piwosza VIP to coś w sam raz dla wielbicieli chmielowego trunku. Przede wszystkim stanowi niezastąpiony przewodnik – zestawia najważniejsze wielkie, średnie oraz małe browary i lokalne warzelnie w jednym miejscu. Dzięki niej możesz wyszukać browary usytuowane w pobliżu lub zaplanować dłuższą wycieczkę z piwnym akcentem. W ten sposób możesz mieć pewność, że wypróbujesz piwa rzemieślnicze i lokalne piwne specjały z całej Polski, nie pomijając żadnej atrakcji wartej uwagi. Dodatkową pomocą służy umieszczony na dole mapy indeks, w którym według województw wymienione są wszystkie zaznaczone na mapie lokalizacje.

Zdrap i odkrywaj świat piw rzemieślniczych

Dla tych, którzy kochają chmielowy napój, mapa piwosza będzie również świetną pamiątką z podróży odbytych po browarach i warzelniach całego kraju. Po każdej takiej wyprawie albo po tym, jak uda ci się spróbować piwa warzonego w danym miejscu, możesz zdrapać na mapie odpowiedni punkt – pomogą ci w tym czytelne oznaczenia kolorystyczne przyporządkowane do różnych rodzajów browarów. Stworzony specjalnie gadżet stanie się barwną mapą twoich piwnych podbojów. To doskonałe trofeum dla tych, którzy chcą zachować wspomnienia cudownego smaku chmielowego napoju, a zarazem świetne wyzwanie dla każdego zapalonego piwosza. Jako bonus możesz odkryć propozycje najlepszych browarów.

Piwa rzemieślnicze i nie tylko

Oprócz wytwórni piw rzemieślniczych z całej Polski na mapie zaznaczonych jest także sporo większych warzelni. To od ciebie zależy, w jakiej kolejności zechcesz je zwiedzać i których trunków spróbujesz najpierw. Każdorazowo po zakończeniu piwnych podbojów po prostu zdrapuj odpowiedni punkt na mapie całej Polski i ciesz się kolejnym zdobytym doświadczeniem. Mapa jest fantastycznym dodatkiem nie tylko do piwnych podróży, lecz również do przyjacielskich spotkań w gronie degustatorów. To również praktyczne narzędzie dla tych koneserów, którzy degustację łączą z profesjonalną działalnością – krytyków, recenzentów i blogerów.

Mapa zdrapka Piwosza to:

Termin realizacji do dwóch dni roboczych.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.

Opinie klientów

 
Podobne produkty
In Stock
Mapa zdrapka polskich browarów rzemieślniczych
33227
708
1428
Mapa zdrapka polskich browarów rzemieślniczych
120.78
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj