[email protected]  32 720 94 75
KontaktAranżacjeBlogGaleria realizacjiNowości

Ramki magnetyczne

/ 5 ()

Ramki magnetyczne to nowoczesna metoda prezentacji informacji oraz danych na powierzchniach metalowych oraz magnetycznych. Potrzebujesz zawiesić ważną wiadomość bądź dokument oraz przedstawić je szerszemu gronu? Ramki magnetyczne do biur i nie tylko z pewnością Ci w tym pomogą! Jak i gdzie je wykorzystasz? Sprawdź!

Ramki magnetyczne do biur i firm

Nasze magnetyczne ramki są niezwykle łatwe do montażu na metalowych powierzchniach takich jak tablice, szafki czy też maszyny. Dzięki temu z łatwością zachowasz w swoim miejscu pracy doskonałą organizację oraz sprawny przepływ informacji. Możesz wykorzystać je do zaprezentowania instrukcji maszyn czy też do wywieszania grafiku pracy bądź zasad bezpieczeństwa. Ramki świetnie sprawdzą się również jako praktyczne miejsce na notatki, reklamy czy też plakaty.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno ramki magnetyczne do firm produkcyjnych, hal magazynowych, biur, przestrzeni publicznych, ale również do użytku publicznego. Zaprojektowane w różnych kolorach oraz rozmiarach sprawiają, że niezależnie od tego gdzie chciałbyś je wykorzystać - z pewnością znajdziesz dla siebie odpowiedni produkt. Czerwona ramka ostrzegawcza czy może informacyjna w żółto-czarnym kolorze? Jeśli posiadasz częstą potrzebę wymiany informacji z pewnością Twoją uwagę zwróci również kieszeń magnetyczna, której cała powierzchnia wykonana jest z magnesu, gwarantując doskonałą przyczepność. Przyklejaj, łatwo wymieniaj dokumenty i ciesz się doskonałym przekazem informacji, wszędzie tam, gdzie jest on niezbędny!

Ramki magnetyczne sklep internetowy

Ramki magnetyczne samoprzylepne to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chciałby zadbać o doskonałą organizację w swojej firmie bądź biurze. Oferujemy szeroką gamę ramek magnetycznych - w różnych kolorach, wariantach oraz rozmiarach, dzięki czemu z pewnością znajdziesz coś dla siebie! Szukasz dobrego sposobu na organizację? Wybierz potrzebne Ci ramki magnetyczne. Sklep internetowy Wally z pewnością ma je w swojej ofercie!

Ostatnio oglądałeś
45 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.
Zapytaj na czacie