Tabliczki BHP oznakowanie instalacji technicznych

/ 5 ()

Jaki jest najważniejszy aspekt o który powinieneś zadbać w swojej firmie oraz przedsiębiorstwie? Bezpieczeństwo. Jest ono szczególnie istotne w miejscach, w których pracownicy na co dzień mają styczność z instalacjami technicznymi, które niewłaściwie użytkowane mogą spowodować szereg zagrożeń oraz niebezpieczeństw. Stosowanie oznaczeń BHP w tego typu miejscach reguluje polskie prawo oraz przepisy BHP. Specjalnie dla firm budowlanych, produkcyjnych oraz remontowanych przygotowaliśmy szeroką ofertę tabliczek BHP, które sprawdzą się przy oznakowaniu instalacji technicznych. Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

Tabliczki BHP - oznakowanie instalacji technicznych

Zminimalizuj ryzyko wystąpienia wypadków w miejscu swojej pracy za pomocą naszych oznaczeń BHP. Oferujemy zarówno znaki ostrzegawcze, informujące jak i nakazu. Oznacz dzięki nim poszczególne maszyny, zawory oraz włączniki sprawiając, że praca w danym miejscu będzie bardziej zorganizowana, co ułatwi jej przebieg zarówno nowym jak i już doświadczonym pracownikom.

Szczególnie istotne w miejscu pracy z instalacjami technicznymi będą tabliczki informujące o wysokim napięciu. Ich odpowiednie wyeksponowanie zwiększy bezpieczeństwo podczas pracy i zminimalizuje część niebezpiecznych wypadków oraz zdarzeń.

Oznaczenia BHP - gdzie je wykorzystasz?

Nasze tabliczki BHP wykonujemy przy użyciu nowoczesnych technologii produkcyjnych dzięki czemu są one odporne na utrudnione warunki atmosferyczne takie jak wilgoć, duże nasłonecznienie oraz częste zmiany temperatury. Możesz wykorzystać je zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Gwarantujemy, że tabliczka nie straci swoich właściwości, a nadruk będzie wyglądał doskonale nawet po upływie długiego czasu.

Zapewnij bezpieczeństwo swoim pracownikom dzięki naszym praktycznym tabliczkom BHP!

Ostatnio oglądałeś
Odkryj
54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.