info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Tablice kredowe magnetyczne

Tablice kredowe o właściwościach magnetycznych to nie tylko element wyposażenia szkolnej sali lekcyjnej, czy dziecięcego pokoju. Upodobały je sobie także restauracje, recepcje, sklepy, poczekalnie. Czarna, klasyczna powierzchnia tablicy kredowej to tylko jedna z możliwości. Nowoczesna magnetyczna tablica kredowa może mieć dowolny kolor wybrany z palety oferowanej przez producenta. W sklepie Wally dostępna jest aż w 11 kolorach, doskonale komponujących się w każde wnętrze i tworzących ciekawy akcent dekoracyjny. Jeśli nasze dziecko z upodobaniem rysuje po ścianach, warto przekierować jego energię twórczą właśnie w stronę kredowej tablicy. Możemy także zamówić tablicę magnetyczno-kredową z dowolnym nadrukiem, np. gotową formatką do wpisywania menu albo intrygującym cytatem motywacyjnym.

Tablice kredowe - niezbędne w szkolnej klasie

Tablice kredowe wciąż wiszą na ścianach wielu szkolnych klas. Nie są to jednak archaiczne stare tablice, a nowoczesne - mają równocześnie właściwości magnetyczne. Można więc po nich nie tylko pisać miękką kredą, ale także przypinać do nich magnesami rozmaite obrazki. To znacznie ułatwia pracę z najmłodszymi uczniami, którzy potrzebują o wiele więcej danych, żeby zrozumieć poszczególne zagadnienia omawiane w klasie. Tablica kredowa to także ważny element z uwagi na naukę pisania - inaczej pisze się kredą, inaczej markerem po tablicy suchościeralnej. Specjaliści są zdania, że pisanie kredą w początkowej fazie nauki wychodzi dzieciom na dobre.

Udoskonalone tradycyjne tablice kredowe

Udoskonalone tablice kredowe mogą mieć dowolny kształt, a dzięki temu mogą stanowić atrakcyjne ozdoby wnętrza. Wymyślna kształty tablic - chmura, komiksowy dymek, kot, miś i inne - sprawdzą się w obiektach gastronomicznych do zapisywania menu, w recepcjach do zapisywania cennika, czy np. w poczekalniach u lekarzy: wtedy pozostają do dyspozycji najmłodszych oczekujących.

Tradycyjna tablice, po których pisze się kredą zawsze sprawiały dzieciom wiele frajdy, stąd ich obecność nie tylko w szkole, ale i w pokojach dziecięcych. Tablice kredowo-magnetyczne cieszą się takim samym zainteresowaniem. Często są wykorzystywane jako miejsce, w którym dzieci przypinają swoje kolekcje magnesów znajdowanych np. w płatkach śniadaniowych.

Magnetyczne tablice kredowe - zastosowanie

Zastosowanie tablic magnetycznych kredowych jest bardzo szerokie. Szkoły, przedszkola, obiekty gastronomiczne, obiekty użyteczności publicznej. W każdym z wymienionych miejsc są one nie tylko doskonałym "ściennym notesem", ale i atrakcyjnym elementem dekoracyjnym. Tablice kredowo-magnetyczne dostępne są na różnych podłożach, dzięki temu z pewnością zdołasz dopasować nasz produkt idealnie do swoich wymagań. Duże tablice i małe tabliczki idealnie sprawdzają się jako element stylizacji vintage. Często wykorzystywane są w potykaczach, które rozstawia się na chodnikach jako element reklamy zewnętrznej.

Magnetyczne tablice kredowe w udany sposób łączą walory tradycyjnych szkolnych tablic z zaletami powierzchni magnetycznych.

Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Zapytaj na czacie
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane