Naklejki BHP

/ 5 ()

Bezpieczeństwo to jeden najbardziej kluczowych elementów w każdej przestrzeni publicznej oraz użytkowej. Nieszczęśliwe wypadki w halach produkcyjnych, na magazynach oraz zapleczach to w przeważającej części dotkliwe skutki nieprzestrzegania ważnych zasad BHP. Czy wiesz, że wielu z nich z łatwością można byłoby uniknąć? Na drodze do zwiększenia bezpieczeństwa niezbędne okażą się znaki BHP.

Odpowiednio zastosowane znaki informacyjne oraz ostrzegawcze przyczyniają się nie tylko do zminimalizowania ryzyka wypadków w miejscu pracy, ale i do lepszej organizacji pracowników oraz sprawniejszego przepływu informacji. W naszej ofercie znajdziesz zarówno naklejki jak i magnesy BHP. Sprawdź gdzie je wykorzystasz!

NOWOŚĆ!
Naklejka Proszę dzwonićZobacz produkt

Naklejka Proszę dzwonić

NOWOŚĆ!
Naklejka BHP Zakaz przejściaZobacz produkt

Naklejka BHP Zakaz przejścia

NOWOŚĆ!
Naklejka BHP Zakaz paleniaZobacz produkt

Naklejka BHP Zakaz palenia

NOWOŚĆ!
Naklejka BHP Zakaz siadaniaZobacz produkt

Naklejka BHP Zakaz siadania

Gdzie warto umieścić naklejki BHP?

Oznaczenia BHP w postaci praktycznych naklejek okażą się niezbędne w wielu przedsiębiorstwach oraz w budynkach użyteczności publicznej, takich jak magazyny, hale produkcyjne, biurowce, urzędy, szkoły, przedszkola i szpitale. Nie tylko poinformują pracowników oraz osoby postronne o ewentualnych zagrożeniach, ale i wskażą drogę ewakuacji w przypadku pożaru bądź innego niebezpieczeństwa. Wystarczy, że przykleisz je do dowolnie wybranej powierzchni!

Magnesy BHP - praktyczne oznakowania w miejscu pracy

Zaprojektowane przez nas magnesy BHP przywierają do wszystkich metalowych powierzchni. Do ich montażu nie potrzebujesz żadnych akcesoriów, a ich ogromną zaletą jest możliwość wielokrotnego przeklejania. Dzięki temu z łatwością oznakujesz niebezpieczny sprzęt, zepsutą maszynę, metalowy regał czy też pojazd.

Najwyższa jakość oznakowań BHP

Zarówno oferowane przez nas naklejki jak i magnesy wykonane są z najwyższej jakości materiałów, odpornych na działanie warunków atmosferycznych. Z powodzeniem możesz wykorzystać je zarówno wewnątrz budynków jak i na parkingach, placach budowy, placach zabaw czy też parkach rozrywki. Nie stracą one swoich właściwości nawet pod długotrwałym wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak deszcz, śnieg czy też silne nasłonecznienie.

Zadbaj o bezpieczeństwo z naszymi produktami! Wybierz odpowiednie znaki BHP i wykorzystaj je w swojej firmie oraz przedsiębiorstwie.

Ostatnio oglądałeś
Odkryj
54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.