[email protected]  32 720 94 75
O nasAranżacjeBlogGaleria realizacjiNowości

Naklejki BHP

/ 5 ()

Bezpieczeństwo to jeden najbardziej kluczowych elementów w każdej przestrzeni publicznej oraz użytkowej. Nieszczęśliwe wypadki w halach produkcyjnych, na magazynach oraz zapleczach to w przeważającej części dotkliwe skutki nieprzestrzegania ważnych zasad BHP. Czy wiesz, że wielu z nich z łatwością można byłoby uniknąć? Na drodze do zwiększenia bezpieczeństwa niezbędne okażą się znaki BHP.

Odpowiednio zastosowane znaki informacyjne oraz ostrzegawcze przyczyniają się nie tylko do zminimalizowania ryzyka wypadków w miejscu pracy, ale i do lepszej organizacji pracowników oraz sprawniejszego przepływu informacji. W naszej ofercie znajdziesz zarówno naklejki jak i magnesy BHP. Sprawdź gdzie je wykorzystasz!

Gdzie warto umieścić naklejki BHP?

Oznaczenia BHP w postaci praktycznych naklejek okażą się niezbędne w wielu przedsiębiorstwach oraz w budynkach użyteczności publicznej, takich jak magazyny, hale produkcyjne, biurowce, urzędy, szkoły, przedszkola i szpitale. Nie tylko poinformują pracowników oraz osoby postronne o ewentualnych zagrożeniach, ale i wskażą drogę ewakuacji w przypadku pożaru bądź innego niebezpieczeństwa. Wystarczy, że przykleisz je do dowolnie wybranej powierzchni!

Magnesy BHP - praktyczne oznakowania w miejscu pracy

Zaprojektowane przez nas magnesy BHP przywierają do wszystkich metalowych powierzchni. Do ich montażu nie potrzebujesz żadnych akcesoriów, a ich ogromną zaletą jest możliwość wielokrotnego przeklejania. Dzięki temu z łatwością oznakujesz niebezpieczny sprzęt, zepsutą maszynę, metalowy regał czy też pojazd.

Najwyższa jakość oznakowań BHP

Zarówno oferowane przez nas naklejki jak i magnesy wykonane są z najwyższej jakości materiałów, odpornych na działanie warunków atmosferycznych. Z powodzeniem możesz wykorzystać je zarówno wewnątrz budynków jak i na parkingach, placach budowy, placach zabaw czy też parkach rozrywki. Nie stracą one swoich właściwości nawet pod długotrwałym wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak deszcz, śnieg czy też silne nasłonecznienie.

Zadbaj o bezpieczeństwo z naszymi produktami! Wybierz odpowiednie znaki BHP i wykorzystaj je w swojej firmie oraz przedsiębiorstwie.

Ostatnio oglądałeś
45 tysięcy zadowolonych klientów
45 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.
Zapytaj na czacie