info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeBlogKontakt

Naklejki BHP parkingowe

Parking to miejsce, w którym doskonała organizacja ruchu jest na wagę złota! Chyba każdy z nas chociaż raz doświadczył sytuacji podczas której szukał odpowiedniego miejsca parkingowego, nie był jednak pewny czy odnalezione wolne miejsce może swobodnie wykorzystać. W końcu mógłby być to teren prywatny, droga pożarowa bądź wyjazd z posesji - brak odpowiedniego oznakowania może nie tylko wprowadzić w błąd, ale również doprowadzić do niebezpiecznych sytuacji! Dlatego zarówno znaki zakazu jak i znaki informacyjne to elementy ważne zarówno dla osoby parkującej jak i dla właściciela terenu bądź parkingu. Wychodząc im naprzeciw przygotowaliśmy szeroką ofertę naklejek oraz magnesów, które doskonale sprawdzą się zarówno na parkingach, ulicach miast jak i terenach prywatnych. Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

Naklejki i magnesy BHP na parking

W naszej ofercie znajdziesz zarówno naklejki przedstawiające znaki zakazu jak i znaki informacyjne. Dzięki nim zachowasz na swoim parkingu oraz terenie prywatnym bądź firmowym ład oraz porządek. Jakie znaki możemy wyróżnić z naszej oferty? Z pewnością niezbędne okażą się wszystkie oznaczenia informujące o zakazie parkowania w danym miejscu - zakaz parkowania ze względu na bramę wjazdową, miejsce prywatne, wyjazd z budowy bądź drogę pożarową.

Przydatne okażą się być również znaki informacyjne, które nie tylko wskażą ogólne miejsca parkingowe, ale i wyznaczą odpowiedni teren do parkowania dostępny wyłącznie dla klientów Twojej firmy.

Parkingowe oznaczenia BHP - najwyższa jakość wykonania

Wszystkie nasze naklejki wykonane są z doskonałej jakości materiałów, które świetnie przywierają do płaskich powierzchni. Dzięki temu przykleisz je nie tylko na ścianach, ale i na powierzchniach metalowych, plastikowych czy też szklanych. To stwarza nieskończony wachlarz możliwości ich użytkowania!

Sprawdź naszą ofertę naklejek BHP idealnych na parking i ciesz się jego doskonałą organizacją!

Ponad 30 tysięcy zadowolonych klientów
Ponad 30 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane