info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Naklejki BHP parkingowe

Parking to miejsce, w którym doskonała organizacja ruchu jest na wagę złota! Chyba każdy z nas chociaż raz doświadczył sytuacji podczas której szukał odpowiedniego miejsca parkingowego, nie był jednak pewny czy odnalezione wolne miejsce może swobodnie wykorzystać. W końcu mógłby być to teren prywatny, droga pożarowa bądź wyjazd z posesji - brak odpowiedniego oznakowania może nie tylko wprowadzić w błąd, ale również doprowadzić do niebezpiecznych sytuacji! Dlatego zarówno znaki zakazu jak i znaki informacyjne to elementy ważne zarówno dla osoby parkującej jak i dla właściciela terenu bądź parkingu. Wychodząc im naprzeciw przygotowaliśmy szeroką ofertę naklejek oraz magnesów, które doskonale sprawdzą się zarówno na parkingach, ulicach miast jak i terenach prywatnych. Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

Naklejki i magnesy BHP na parking

W naszej ofercie znajdziesz zarówno naklejki przedstawiające znaki zakazu jak i znaki informacyjne. Dzięki nim zachowasz na swoim parkingu oraz terenie prywatnym bądź firmowym ład oraz porządek. Jakie znaki możemy wyróżnić z naszej oferty? Z pewnością niezbędne okażą się wszystkie oznaczenia informujące o zakazie parkowania w danym miejscu - zakaz parkowania ze względu na bramę wjazdową, miejsce prywatne, wyjazd z budowy bądź drogę pożarową.

Przydatne okażą się być również znaki informacyjne, które nie tylko wskażą ogólne miejsca parkingowe, ale i wyznaczą odpowiedni teren do parkowania dostępny wyłącznie dla klientów Twojej firmy.

Parkingowe oznaczenia BHP - najwyższa jakość wykonania

Wszystkie nasze naklejki wykonane są z doskonałej jakości materiałów, które świetnie przywierają do płaskich powierzchni. Dzięki temu przykleisz je nie tylko na ścianach, ale i na powierzchniach metalowych, plastikowych czy też szklanych. To stwarza nieskończony wachlarz możliwości ich użytkowania!

Sprawdź naszą ofertę naklejek BHP idealnych na parking i ciesz się jego doskonałą organizacją!

Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane