[email protected]  32 720 94 75
KontaktO nasBlogGaleria realizacjiNowości

Naklejki ochrona biologiczna

/ 5 ()

Czy zawsze pamiętasz o tym aby przestrzegać obowiązujących Cię zasad bezpieczeństwa w swoim miejscu pracy? Z pewnością odpowiesz, że tak - my jednak wiemy jak łatwo jest dać porwać się natłokowi obowiązków i zapomnieć o czymś tak prozaicznym jak częste mycie bądź dezynfekcja dłoni.

Przestrzeganie zasad BHP jest szczególnie ważne w miejscach, w których jesteśmy narażeni na częsty kontakt z ludźmi, szkodliwymi substancjami ale również z nosicielami chorób przenoszonych drogą kropelkową. Bezpieczeństwo pracy to jeden z najważniejszych aspektów, które powinieneś zapewnić zarówno sobie i jak swoim pracownikom. Przydatne okażą się tutaj produkty BHP, zawierające zarówno nakazy, zakazy jak i ostrzeżenia niezbędne dla ochrony biologicznej. Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

Ochrona biologiczna w Twoim miejscu pracy

W naszej ofercie znajdziesz zarówno naklejki jak i magnesy BHP, które pomogą utrzymać Ci wysoki poziom bezpieczeństwa wszędzie tam, gdzie zachodzi ryzyko rozprzestrzeniania się chorób drogą kropelkową. Wykorzystaj je zarówno w szpitalach, laboratoriach, placówkach medycznych, ale również w zakładach produkcyjnych i miejscach publicznych.

Jakie oznaczenia BHP znajdziesz w naszej ofercie?

Zarówno te nakazujące noszenie odzieży ochronnej, przypominające o konieczności częstej dezynfekcji dłoni, ale również te informujące o konieczności zachowania odpowiedniego dystansu, które sprawdzą się w czasie epidemii bądź pandemii. Wykorzystasz je we wszystkich miejscach publicznych - sklepach spożywczych, urzędach oraz w środkach komunikacji miejskiej.

Naklejki - ochrona biologiczna

Praktyczne i uniwersalne naklejki wykorzystasz zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Całkowicie odporne na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebujesz przydatnych oznakowań BHP. Naklejki posiadają własny klej, dzięki czemu ich montaż zajmie Ci zaledwie kilka chwil!

Zagrożenie biologiczne - praktyczne magnesy

Magnesy z nadrukami dotyczącymi zagrożeń biologicznych to praktyczne akcesoria, które wykorzystasz na każdej gładkiej metalowej powierzchni. Przyczep je do stalowych regałów, tablic magnetycznych, maszyn a także do pojazdów!

Ostatnio oglądałeś
45 tysięcy zadowolonych klientów
45 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.
Zapytaj na czacie