info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Naklejki BHP oznakowanie pomieszczeń

Sprawny przepływ informacji to niezwykle ważny aspekt we wszystkich przestrzeniach użyteczności publicznej. W miejscach, w których codziennie gromadzi się wiele ludzi koniecznym jest zadbanie nie tylko o ich bezpieczeństwo, ale też dobrą organizację. Zapewne nie raz dłuższą chwilę czasu zajęło Ci znalezienie odpowiedniego pokoju bądź gabinetu w biurowcu czy też urzędzie. Wychodząc naprzeciw nie tylko klientom, ale również właścicielom tego typu przestrzeni zaprojektowaliśmy szeroką gamę produktów, która pomoże w odpowiednim oznakowaniu Twojej firmy, biura bądź magazynu!

Jakie akcesoria okażą się dla Ciebie przydatne? Naklejki oraz magnesy, które nie tylko wskażą drogę do wyjścia bądź wejścia, ale oznaczysz nimi również pomieszczenia użytkowe, gabinety i wszystkie inne przestrzenie. Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

Naklejki BHP - oznakowanie pomieszczeń

W naszej ofercie znajdziesz zarówno naklejki, które doskonale sprawdzą się na drzwiach gabinetów oraz pomieszczeń funkcyjnych - lakiernia, toaleta, piwnica, kierownik, stolarnia oraz wiele, wiele więcej - ale również oznaczenia nakazu, takie jak prośba o zachowanie ciszy, zakaz palenia oraz naklejki i magnesy wskazujące kierunek poruszania się po danym terenie. Dzięki nim ułatwisz poruszanie się po danym budynku bądź terenie zarówno jego pracownikom jak i odwiedzającym go klientom.

Oznakowanie pomieszczeń - naklejki oraz magnesy BHP

Zarówno nasze naklejki i magnesy są wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz przy użyciu nowoczesnych technologii drukarskich. Dzięki temu są one całkowicie odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, ale również na drobne uszkodzenia mechaniczne. Oznaczenia BHP doskonale przylegają do wszelkich powierzchni płaskich - ścian, metalu, szkła czy też tworzyw sztucznych

Wybierz niezbędne w Twojej firmie oznakowania pomieszczeń i ciesz się doskonałą organizacją, którą docenią zarówno Twoi pracownicy jak i klienci!

Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane