[email protected]  32 720 94 75
KontaktO nasBlogGaleria realizacjiNowości

Tabliczki BHP oznakowanie pomieszczeń

/ 5 ()

Miejsca użyteczności publicznej takie jak szkoły, urzędy oraz biurowce to przestrzenie w których w ciągu każdego dnia gromadzi się wielu ludzi. Koniecznym jest więc zadbanie nie tylko o ich bezpieczeństwo, ale również dobrą organizację. Z pewnością choć raz w życiu przemierzałeś bezradnie urzędowe bądź firmowe korytarze próbując odnaleźć odpowiednie pomieszczenie bądź gabinet. Wychodzimy naprzeciw zarówno klientom jak i właścicielom tego typu przestrzeni. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy całą gamę produktów, które doskonale sprawdzą się do oznakowania różnego rodzaju pomieszczeń. Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

Tabliczki BHP - oznakowanie pomieszczeń

W naszej ofercie znajdziesz tabliczki BHP, które doskonale sprawdzą się w przypadku aranżowania przestrzeni oraz pomieszczeń użytkowych, takich jak toalety, piwnice, magazyny oraz lakiernie. W przestrzeniach publicznych niezwykle przydatne okażą się także tabliczki z prośbą o zachowanie ciszy bądź z zakazem palenia. Uniwersalne oznaczenia BHP takie jak kierunki wejścia, wyjścia oraz tabliczki wskazujące drogę ewakuacji to niezbędne elementy w szkole, urzędzie oraz każdym większym budynku.

Zadbaj o bezpieczeństwo oraz komfort swoich pracowników oraz klientów za pomocą naszych praktycznych tabliczek BHP!

Oznaczenia BHP do pomieszczeń

Nasze tabliczki BHP, którymi oznakujesz pomieszczenia wykonane są z najwyższej jakości materiałów oraz przy użyciu nowoczesnych technologii produkcyjnych. Odporne na warunki atmosferyczne produkty zamontujesz zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Tabliczki ze spienionego PCV to gwarancja doskonałej jakości oraz estetycznego wyglądu na długie lata. Nadruk na tabliczce nie blaknie oraz nie ściera się nawet po długim czasie użytkowania, a banalnie prosty montaż - za pomocą dwustronnej taśmy piankowej bądź tradycyjnego sposobu montażu sprawi, że poradzi sobie z nim praktycznie każdy, a oznakowanie budynku zajmie naprawdę niewiele czasu!

Ostatnio oglądałeś
45 tysięcy zadowolonych klientów
45 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.
Zapytaj na czacie