Ramki informacyjne - tabliczki

/ 5 ()

Tabliczki w ramkach to wygodne rozwiązania dla wielu miejsc oraz przedsiębiorstw, w których zachodzi potrzeba sprawnego przepływu informacji oraz oznakowania. Przydadzą się zarówno w przestrzeniach publicznych, handlowych jak i w halach produkcyjnych, gdzie doskonale spełnią swoją praktyczną funkcję. Jakie tabliczki posiadamy w ofercie naszego sklepu i jak możesz je wykorzystać? Sprawdź!

Kredowe tabliczki w ramkach

Kredowe tabliczki w ramkach sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebujesz nie tylko praktycznego, ale i atrakcyjnego wizualnie rozwiązania. Zapisz na nich kredą bądź mazakiem kredowym ceny kwiatów czy też naturalnych kosmetyków w mydlarni czy perfumerii a doskonale oddasz klimat oraz przekaz swojego miejsca, bez użycia brzydkich cenówek. Kiedy cena bądź zapisana informacja ulegnie zmianie - z łatwością umyjesz tabliczkę i kolejny raz zapiszesz na niej wszystkie ważne notatki!

Suchościeralne tabliczki w ramkach

Suchościeralne tabliczki w ramkach to doskonałe rozwiązanie dla magazynów, hal produkcyjnych czy też firmowych zapleczy. Opiszesz na nich zawartości regałów, zasady działania maszyn, wskazówki dla pracowników oraz nazwy poszczególnych urządzeń. Wszystko to za pomocą naszych tabliczek oraz suchościeralnego markera! Kiedy informacje się zdezaktualizują - z łatwością wyczyścisz powierzchnię tablicy, niezależnie od tego jak długo pozostawały na niej napisy.

Tabliczki w ramkach - możliwość personalizacji

Dzięki temu, że jesteśmy producentem, z łatwością możemy dopasować produkt do Twoich nawet najbardziej wymagających potrzeb. Potrzebujesz indywidualnego nadruku na wybranym produkcie? To dla nas żaden problem! Prześlij swój projekt lub zleć nam jego przygotowanie.

W ofercie naszego sklepu posiadamy zarówno tabliczki kredowe i suchościeralne, a każdą z nich możesz wybrać w kilku różnych wariantach - jako tabliczkę jednostronną, którą przymocujesz do regału, dwustronną, która przyda się do mobilnych zapisków w ruchu, ale także tabliczkę na nóżkach teleskopowych, którą postawisz wszędzie tam, gdzie zajdzie taka potrzeba!

Jakie tabliczki posiadamy w naszej ofercie?

Sprawdź naszą ofertę tabliczek w ramkach i wybierz produkt idealnie dopasowany do potrzeb Twojej firmy!

Ostatnio oglądałeś
Odkryj
54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.