info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Szablony z sylwetkami osób do malowania na ścianie

Smukła balerina czy może tajemniczy elf? Specjalne dla miłośników nietypowych aranżacji wnętrz przygotowaliśmy całą gamę kreatywnych szablonów malarskich, które wykorzystasz wszędzie tam, gdzie potrzebujesz szybkiej odmiany. Sprawdź naszą ofertę szablonów z sylwetkami - kobiet, mężczyzn, sportowców a nawet fantastycznych postaci z bajek!

Szablony malarskie - sylwetki, postacie

Szablony malarskie, który znajdziesz w naszej ofercie to szybki i banalnie prosty sposób na odmianę Twoich wnętrz. Odpowiednio dobrana grafika pozwala na szybkie ożywienie oraz wniesienie niepowtarzalnej atmosfery praktycznie do każdego pomieszczenia. Poprzez udekorowanie kilku pomieszczeń przy użyciu szablonów malarskich z motywem sylwetek dom lub mieszkanie zyskują wrażenie stałej przyjaznej zewnętrznej obecności. Przekłada się to dodatnio na chwile zasłużonego relaksu, odpoczynku, refleksji, nauki jak i wykonywania różnych codziennych obowiązków. Produkty z pewnością spotkają się z akceptacją oraz zainteresowaniem ze strony wszystkich tych klientów pragnących w nietuzinkowy sposób udekorować swój mały prywatny kącik.

Gdzie wykorzystasz nasze szablony malarskie z sylwetkami?

Szablony malarskie - sylwetki stanowią idealne dopełnienie zarówno przestrzeni dziecięcej jak i tej należącej do osoby dorosłej. Dzięki dużej różnorodności wzorów klient jest w stanie efektywnie dobrać dany model do istniejącego umeblowania oraz zajmowanej przestrzeni życiowej.

Wykorzystaj nasze szablony zarówno we wnętrzach prywatnych jak i w publicznych przestrzeniach użytkowych! Smukła balerina bądź urocza czarodziejka z pewnością idealnie dopełnią pokój romantycznej nastolatki, a rozkoszny kupidyn sprawdzi się w sypialni zaaranżowanej w stylu vintage albo boho.

Szablony malarskie z motywem sylwetek, tańczących postaci doskonale sprawdzą się również jako kreatywna dekoracja ścian w szkole tańca, klubie, barze bądź restauracji z muzyką na żywo!

Wybierz swój ulubiony szablon i ciesz się świetnym wyglądem swoich ścian na lata!

Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane