Folie magnetyczne

/ 5 ()

Folie magnetyczne na metry to praktyczne i wygodne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie doskonałą organizację informacji oraz przestrzeni. Dzięki nim uzyskasz praktyczną alternatywę dla tablic magnetycznych - wykorzystaj je w swojej firmie, biurze bądź w przestrzeni prywatnej! Sprawdź, jakie folie magnetyczne na wymiar znajdziesz w naszej ofercie oraz dowiedz się jak je wykorzystać!

Folia magnetyczna czym jest

Folia magnetyczna czym jest? W naszej ofercie znajdziesz bogatą ofertę folii magnetycznych, które sprawią, że Twoja praca oraz organizacja będzie zdecydowanie łatwiejsza oraz bardziej skuteczna! Możesz wybrać zarówno folię zachowującą się jak magnes bądź folię stalową, która posiada właściwości przyciągające. Czym się od siebie różnią i jakie jest ich przeznaczenie?

Folia samoprzylepna ferromagnetyczna to doskonała alternatywa dla metalowych powierzchni. Dzięki odpowiedniej zawartości żelaznych opiłków w swojej strukturze posiada właściwości przyciągające magnesy. Stwórz za jej pomocą ścianę magnetyczną, oklej drzwi bądź meble kreując prawdziwie przydatną i praktyczną powierzchnię. Z ferromagnetyczną folią doskonale współgrają z nią magnesy neodymowe, które posiadają bardzo dużą siłę przyciągania i utrzymają nawet grubszy plik kartek!

W naszej ofercie posiadamy również magnes na metry, który pozwoli Ci na banalnie proste stworzenie magnesów o wybranym rozmiarze bądź kształcie. Wystarczy go samodzielnie przyciąć! Możesz wykorzystać go bezpośrednio na tablicach bądź powierzchniach metalowych, ale również stworzyć za jego pomocą inne akcesoria, które będą przyczepiały się do tego typu powierzchni - ozdobne magnesy czy też magnetyczne akcesoria.

Każdą oferowaną przez nas folię możesz samodzielnie przycinać do wybranego rozmiaru bądź kształtu zwykłymi nożyczkami. To niezwykle praktyczna i uniwersalna zaleta zarówno dla miłośników DIY jak i dla wymagających właścicieli firm, hal produkcyjnych oraz magazynów. Folie magnetyczne na metry to świetne rozwiązanie dla każdego, kto chciałby ułatwić sobie procesy organizacyjne, a także stworzyć praktyczną przestrzeń do przechowywania dokumentów notatek bądź grafik. Folia magnetyczna samoprzylepna to również doskonały sposób na oznakowanie maszyn produkcyjnych bądź towarów na halach magazynowych.

Folia magnetyczna samoprzylepna

Folie magnetyczne - sklep internetowy Wally to miejsce, w którym znajdziesz produkty, niezbędne podczas codziennej pracy w biurze, magazynie bądź hali produkcyjnej. Nie wiesz, którą folię magnetyczną wybrać? Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy Ci w doborze odpowiedniego produktu!

Ostatnio oglądałeś
Odkryj
54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.