Nakładki magnetyczne

/ 5 ()

Nakładki magnetyczne na tablicę szkolną bądź biurową to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chciałby przyspieszyć oraz uprościć swoją pracę. Nakładki doskonale wpisują się zarówno w skrzydło tradycyjnego tryptyku szkolnego jak i w nowoczesne suchościeralne tablice! Jak je wykorzystasz? W szkole zapiszesz na niej pytania do testu, a także skrócisz czas potrzebny na wielorazowe nanoszenie konturów mapy bądź pięciolinii. Okażą się one niezastąpione również w biurach oraz salach konferencyjnych w czasie spotkań, podczas których nakładka w kratkę bądź linię okaże się wygodnym i praktycznym udogodnieniem!

Nakładki magnetyczne mapa Polski

W naszej ofercie posiadamy również nakładki magnetyczne suchościeralne z mapą Polski. To fantastyczny dodatek do sal geograficznych, historycznych a także dla firm transportowych! Jej suchościeralne właściwości pozwolą Ci na nanoszenie uwag oraz napisów na powierzchnię tablicy oraz na łatwe ich ścieranie.

W naszym sklepie internetowym Wally znajdziesz zarówno nakładki magnetyczne z mapą Polski, a także z innymi przydatnymi wzorami - kratką, linią, trójlinią, układem współrzędnych oraz pięciolinią. Wybierz potrzebną Ci nakładkę i ciesz się nieocenioną wygodą oraz praktycznością!

Ostatnio oglądałeś
Odkryj
54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.