[email protected]  32 720 94 75
KontaktO nasBlogGaleria realizacjiNowości

Nakładki magnetyczne na tablice

/ 5 ()

Tablice towarzyszą nam już od wielu lat. Możemy spotkać je w szkołach, biurach oraz salach konferencyjnych, a także we wszystkich innych miejscach, w których zachodzi konieczność skutecznej wymiany wiedzy oraz informacji. Czasami są to tradycyjne tablice, do jakich przywykliśmy podczas lat szkolnych, często wykorzystuje się również nowoczesne tablice suchościeralne, szklane bądź tablice hybrydowe.

Czy kiedykolwiek pomyślałeś, że podczas codziennej pracy przydatny okazałby się nadruk na powierzchni tablicy, który zdecydowanie ułatwiłby Ci pracę? Oczywiście, możesz wybrać tablicę ze stałą grafiką, jednak co w sytuacji, gdy najczęściej potrzebujesz kilku nadruków wymiennie? Z pomocą nadchodzą nakładki magnetyczne, które zdecydowanie uproszczą Twoją codzienną pracę. Sprawdź, jak je wykorzystać!

Suchościeralne nakładki magnetyczne

Nakładki magnetyczne na tablicę szkolną bądź biurową to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chciałby przyspieszyć oraz uprościć swoją pracę. Nakładki doskonale wpisują się zarówno w skrzydło tradycyjnego tryptyku szkolnego jak i w nowoczesne suchościeralne tablice! Jak je wykorzystasz? W szkole zapiszesz na niej pytania do testu, a także skrócisz czas potrzebny na wielorazowe nanoszenie konturów mapy bądź pięciolinii. Okażą się one niezastąpione również w biurach oraz salach konferencyjnych w czasie spotkań, podczas których nakładka w kratkę bądź linię okaże się wygodnym i praktycznym udogodnieniem!

Nakładki magnetyczne mapa Polski

W naszej ofercie posiadamy również nakładki magnetyczne suchościeralne z mapą Polski. To fantastyczny dodatek do sal geograficznych, historycznych a także dla firm transportowych! Jej suchościeralne właściwości pozwolą Ci na nanoszenie uwag oraz napisów na powierzchnię tablicy oraz na łatwe ich ścieranie.

W naszym sklepie internetowym Wally znajdziesz zarówno nakładki magnetyczne z mapą Polski, a także z innymi przydatnymi wzorami - kratką, linią, trójlinią, układem współrzędnych oraz pięciolinią. Wybierz potrzebną Ci nakładkę i ciesz się nieocenioną wygodą oraz praktycznością!

40 tysięcy zadowolonych klientów
40 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.
Zapytaj na czacie
Ostatnio oglądane
Ostatnio oglądane