Tablice macierz kompetencji Lean Manufacturing

/ 5 ()

Macierz kompetencji w postaci suchościeralnej tablicy to proste narzędzie, które pozwala na wizualizację umiejętności poszczególnych członków zespołu. Okazuje się być szczególnie przydatna w sytuacjach kryzysowych, np. podczas nieplanowanej nieobecności ważnego pracownika. Dzięki tablicy Lean Management z macierzą kompetencji szybko znajdziemy dla niego zastępstwo, kierując się wykazem umiejętności pozostałych pracowników.

Jak wygląda tablica macierz kompetencji?

Jak prezentują się oferowane przez nas sklep tablice suchościeralne z macierzą kompetencji? Zawierają one wyszczególnione imiona i nazwiska pracowników, które zestawia się z konkretnymi umiejętnościami oraz oznaczeniem wskazującym czy dana osoba potrafi wykonać daną czynność samodzielnie, z cudzą pomocą czy zupełnie nie posiada takiej umiejętności. Poziom umiejętności przeważnie oznacza się za pomocą symboli.

Każdy produkt możemy dowolnie zmodyfikować na potrzeby klienta bądź stworzyć go całkowicie od podstaw. Zleć nam przygotowanie projektu bądź współpracuj z nami w procesie jego tworzenia! Skontaktuj się z nami drogą mailową – [email protected]

Zalety macierzy kompetencji na tablicach suchościeralnych od Wally

Niezależnie od tego, czy mówimy tutaj o tradycyjnych modelach, czy zyskujących wciąż na popularności tablicach suchościeralnych magnetycznych z macierzą kompetencji – wszystkie planery, w której się ona znajduje, niosą ze sobą wiele korzyści dla przedsiębiorstwa

Gdzie się sprawdzą tablice z macierzą kompetencji?

Macierz kompetencji w postaci suchościeralnej tablicy to narzędzie, które sprawdzi się zarówno w halach produkcyjnych, magazynach, jak i również w przestrzeniach biurowych oraz agencyjnych. Dlatego też niezależnie od tego, jaki rodzaj przedsiębiorstwa prowadzisz, poznaj bliżej nasze planery do firmy, wśród których znajdziesz omawiane tablice z macierzą kompetencji, a także inne produkty ułatwiające pracę każdego dnia. Zapraszamy!

Przeczytaj również
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.