info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Tablice - macierz kompetencji Lean Manufacturing

Macierz kompetencji w postaci suchościeralnej tablicy to proste narzędzie, które pozwala na wizualizację umiejętności poszczególnych członków zespołu. Okazuje się być szczególnie przydatna w sytuacjach kryzysowych, np. podczas nieplanowanej nieobecności ważnego pracownika. Dzięki tablicy szybko znajdziemy dla niego zastępstwo, kierując się wykazem umiejętności pozostałych pracowników.

Jak wygląda tablica - macierz kompetencji?

Wyszczególnione imiona i nazwiska pracowników zestawia się z konkretnymi umiejętnościami oraz oznaczeniem wskazującym czy dana osoba potrafi wykonać daną czynność samodzielnie, z cudzą pomocą czy zupełnie nie posiada takiej umiejętności. Poziom umiejętności przeważnie oznacza się za pomocą symboli.

Każdy produkt możemy dowolnie zmodyfikować na potrzeby klienta bądź stworzyć go całkowicie od podstaw. Zleć nam przygotowanie projektu bądź współpracuj z nami w procesie jego tworzenia! Skontaktuj się z nami drogą mailową - info@wally.com.pl

Zalety macierzy kompetencji

  • Kontrola na jakim etapie danej umiejętności znajduje się pracownik.
  • Pomoc w codziennym zarządzaniu przedsiębiorstwem oraz stworzeniu elastycznego zespołu, mogącego zamieniać się wykonywanymi zadaniami.
  • Ułatwienie w planowaniu szkoleń dla zespołów pracowników.
  • Mobilizacja dla członków zespołu oraz całego teamu.
  • Ułatwienie monitorowania indywidualnej drogi rozwoju każdego pracownika.

Dlaczego wizualna metoda organizacji jest lepsza od innych?

Najszybciej przetwarzamy te informacje, które nie tylko jesteśmy w stanie zobaczyć oraz zwizualizować, ale również te, które towarzyszą nam na co dzień. Dlatego właśnie tablice suchościeralne z nadrukiem przedstawiającym macierz kompetencji to doskonały sposób na wprowadzenie nawyku w stosowaniu metod Lean Management!
Macierz kompetencji w postaci suchościeralnej tablicy to narzędzie, które sprawdzi się zarówno w halach produkcyjnych, magazynach, ale również w przestrzeniach biurowych oraz agencyjnych.

Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Zapytaj na czacie
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane