Tablice macierz kompetencji Lean Manufacturing

/ 5 ()

Macierz kompetencji w postaci suchościeralnej tablicy to proste narzędzie, które pozwala na wizualizację umiejętności poszczególnych członków zespołu. Okazuje się być szczególnie przydatna w sytuacjach kryzysowych, np. podczas nieplanowanej nieobecności ważnego pracownika. Dzięki tablicy Lean Management z macierzą kompetencji szybko znajdziemy dla niego zastępstwo, kierując się wykazem umiejętności pozostałych pracowników.

Jak wygląda tablica macierz kompetencji?

Jak prezentują się oferowane przez nas sklep tablice suchościeralne z macierzą kompetencji? Zawierają one wyszczególnione imiona i nazwiska pracowników, które zestawia się z konkretnymi umiejętnościami oraz oznaczeniem wskazującym czy dana osoba potrafi wykonać daną czynność samodzielnie, z cudzą pomocą czy zupełnie nie posiada takiej umiejętności. Poziom umiejętności przeważnie oznacza się za pomocą symboli.

Każdy produkt możemy dowolnie zmodyfikować na potrzeby klienta bądź stworzyć go całkowicie od podstaw. Zleć nam przygotowanie projektu bądź współpracuj z nami w procesie jego tworzenia! Skontaktuj się z nami drogą mailową – [email protected]

Zalety macierzy kompetencji na tablicach suchościeralnych od Wally

Niezależnie od tego, czy mówimy tutaj o tradycyjnych modelach, czy zyskujących wciąż na popularności tablicach suchościeralnych magnetycznych z macierzą kompetencji – wszystkie planery, w której się ona znajduje, niosą ze sobą wiele korzyści dla przedsiębiorstwa

Gdzie się sprawdzą tablice z macierzą kompetencji?

Macierz kompetencji w postaci suchościeralnej tablicy to narzędzie, które sprawdzi się zarówno w halach produkcyjnych, magazynach, jak i również w przestrzeniach biurowych oraz agencyjnych. Dlatego też niezależnie od tego, jaki rodzaj przedsiębiorstwa prowadzisz, poznaj bliżej nasze planery do firmy, wśród których znajdziesz omawiane tablice z macierzą kompetencji, a także inne produkty ułatwiające pracę każdego dnia. Zapraszamy!

Tablice z macieżą kompetencji produkowane przez Wally.com.pl

W naszej bogatej ofercie znajdziesz blisko 180 projektów tablic suchościeralnych i magnetycznych Lean Management (z czego aż 12 wzorów z macieżą kompetencji), które są kluczowym narzędziem w wdrażaniu efektywnych strategii operacyjnych metodologii Lean i Six Sigma. Ponieważ sami jesteśmy firmą produkcyjną, posiadamy bogate doświadczenie w zakresie optymalizacji procesów logistycznych i produkcyjnych. Z doświaczeń własnych oraz doświadczeń naszych klientów czerpiemy inspirację, a nasze tablice są zaprojektowane tak, aby wspierać ciągłą poprawę i wizualizację kluczowych procesów w organizacjach produkcyjnych i usługowych.

Dlaczego warto wybrać tablicę z macieżą kompetencji na Wally.com.pl

Głęboko wierzymy, że wybierając nasze Lean Management w sklepie Wally.com.pl, inwestujesz w jakość i efektywność, co przełoży się na lepsze wyniki Twojej organizacji. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą dobrać idealne rozwiązania dla Twojego przedsiębiorstwa. Dowiedz się więcej o tym, jakimi wartościami kierujemy się oraz dlaczego warto wybrać wybrać tablice suchościeralne i magnetyczne w Wally.

Przeczytaj również
Nie znalazłeś jeszcze tego czego szukasz? Sprawdź inne nasze kategorie tego produktu
Tablice Lean 5S
Tablice Lean Kanban
Tablice Lean krzyż bezpieczeństwa
Tablice Lean macierz kompetencji
Tablice Lean T-card
Tablice Lean wykres Gantta
Tablice Lean analiza i planowanie
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.