Tablice suchościeralne z własnym nadrukiem

/ 5 ()

Idealna alternatywa dla ciężkich, tradycyjnych tablic? Nowoczesne tablice suchościeralne z nadrukiem dostępne w postaci elastycznej, samoprzylepnej folii lub tablicy o grubości 5mm wykonanej z wytrzymałego PCV dla większej sztywności oraz montażu tradycyjnego. Dzięki opcji indywidualnego nadruku możesz zaprojektować swoją własną, indywidualną tablicę. Sprawdź gdzie i jak możesz je wykorzystać!

Tablica suchościeralna z nadrukiem

Tablice suchościeralne z nadrukiem to idealna opcja dla różnego rodzaju firm, ośrodków szkoleniowych oraz klientów indywidualnych. Produkt możesz opatrzyć specjalistycznym logiem, harmonogramami, specjalnymi zmywalnymi etykietami, planerami czy elementami wykorzystywanymi w promocjach oraz punktach sprzedażowych. Pozwala to na znaczne podniesienie pozytywnego odbioru wizerunku firmy lub ośrodka, jako wybitnie profesjonalnego przywiązującego wagę do najdrobniejszych szczegółów. Tablica suchościeralna z nadrukiem doskonale sprawdzi się:

Tablice suchościeralne z nadrukiem do dziecięcego pokoju

Tablica suchościeralna z nadrukiem sprawdza się również idealnie, jako produkt edukacyjny dla najmłodszych członków rodziny – rodzic ma tutaj totalną dowolność w zaprojektowaniu całego wyglądu produktu, aby spełniał jak najlepiej indywidualne preferencje dziecka. To doskonałe akcesorium, które posiada nie tylko walor edukacyjny poprzez możliwość nauki pisania, liczenia czy też rysowania, ale jest również doskonałym elementem kreatywnych zabaw! Nadrukuj na jej powierzchni zdjęcie ulubionego zwierzaka, rodzinną fotografię czy też bohatera ukochanej bajki Twojego dziecka i spraw mu cały ogrom radości!

Sprawdź również naszą ofertę innych kreatywnych tablic, przeznaczonych specjalnie dla najmłodszych – tablice dla dzieci oraz tablice edukacyjne!

Tablice oraz magnesy z indywidualnym nadrukiem

W naszej ofercie znajdziesz zarówno tablice suchościeralne z nadrukiem w różnych wariantach do wyboru – samoprzylepną oraz na podkładzie PCV, jak i suchościeralne magnesy, które przykleisz do wszystkich metalowych powierzchni!

Sprawdź naszą ofertę tablic suchościeralnych i ciesz się spersonalizowanym produktem! W ofercie znajdziesz również tablice magnetyczne z własnym nadrukiem – zapraszamy do sprawdzenia dostępnego asortymentu.

Przeczytaj również
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.