info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Zawieszki magazynowe

Na magazynach bądź w halach produkcyjnych doskonała organizacja to podstawa. Od niej zależy bezpieczeństwo pracy oraz sprawny przepływ informacji. Warto więc zadbać o ten aspekt jak najpilniej! Przydatne z pewnością okażą się więc magazynowe zawieszki, wykonane z ocynkowanej blachy i pokryte warstwą materiału suchościeralnego.

Suchościeralne zawieszki magazynowe

Jedną z największych zalet naszych magazynowych zawieszek jest ich wysokiej jakości powierzchnia suchościeralna, która zapewnia możliwość łatwego wykonywania oraz ścierania napisów. Tabliczki są wielokrotnego użytku - każdy wykonany na nich napis z łatwością zetrzesz oraz ponowisz, a właściwości zawieszek nie ulegną zmianie nawet po długim i intensywnym czasie ich użytkowania. Dzięki temu szybko podpiszesz maszyny, regały oraz opiszesz produkty znajdujące się na magazynie. To ogromne ułatwienie dla pracowników, a także oszczędność czasu, który zostałby poświęcony na poszukiwanie odpowiednich narzędzi i akcesoriów.

Zawieszki magazynowe dopasowane do potrzeb Twojej firmy!

Dużą zaletą naszych akcesoriów magazynowych jest również możliwość dopasowania ich idealnie do Twoich potrzeb. Dzięki temu, że jesteśmy producentem naszych produktów na specjalne życzenie możemy również spersonalizować lub wykonać produkt od podstaw, zgodnie z Twoimi wytycznymi. Prześlij nam swój projekt, bądź zleć nam zaprojektowanie indywidualnego wzoru!

Dzięki tej możliwości Twoje przestrzenie biurowe czy też magazynowe staną się dopasowane do potrzeb Twoich pracowników, a praca stanie się nie tylko szybsza i bardziej wydajna, ale i zdecydowanie bardziej bezpieczna!

Zalety zawieszek magazynowych

Jakie są zalety zawieszek magazynowych, które pomogą Ci w ich wygodnym użytkowaniu?

  • Suchościeralna powierzchnia,
  • możliwość indywidualnego nadruku,
  • wykonanie z wysokiej jakości materiałów,
  • szeroki wachlarz zastosowań w magazynach, halach produkcyjnych oraz pomieszczeniach gospodarczych.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz zawieszki magazynowe doskonale dopasowane do Twoich potrzeb!

Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Zapytaj na czacie
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane