info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeBlogKontakt

Tabliczki BHP znaki ostrzegawcze

Znaki ostrzegawcze to jedne z ważniejszych elementów bezpośrednio związanych z ochroną w miejscu pracy. Dzięki nim zminimalizujesz ryzyko niebezpiecznych wypadków, ale zadbasz również o lepszą organizację pracy i komfort pracowników. Wychodząc naprzeciw właścicielom firm oraz przedsiębiorcom przygotowaliśmy szeroką gamę tabliczek BHP, które pomogą w zwiększeniu poziomu bezpieczeństwa zarówno na magazynach, zakładach produkcyjnych oraz w firmach remontowo - budowlanych. Sprawdź naszą ofertę!

Tablice BHP - znaki ostrzegawcze

Nasze oznaczenia BHP wykorzystasz wszędzie tam, gdzie zachodzi ryzyko niebezpiecznego wypadku z udziałem maszyn oraz niesprawnych urządzeń. Oznakuj je naszymi tabliczkami! Za ich pomocą przekażesz również informację o braku wstępu dla osób nieupoważnionych, przejścia czy też o monitorowanym pomieszczeniu. Wykorzystaj je zarówno na magazynach, halach produkcyjnych czy też firmowych zapleczach.

Tabliczki BHP możesz wykorzystać również w przestrzeniach prywatnych, takich jak dom, teren budowy oraz działka. Osobom indywidualnym z pewnością przydadzą się tabliczki informujące o groźnym psie obecnym na posesji czy też urządzeniu monitorującym. A w przestrzeniach użytku publicznego? Tabliczka z informacją o świeżo malowanej powierzchni z pewnością pozwoli uniknąć wielu kłopotliwych sytuacji!

Oznaczenia BHP - ostrzegawcze

Nasze ostrzegawcze tabliczki BHP to połączenie doskonałej jakości oraz estetycznego designu. Doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba poinformowania zarówno pracowników jak i klientów o możliwych niebezpieczeństwach oraz zaistniałych sytuacjach. Możesz zamontować je zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz, ponieważ nasze produkty są całkowicie odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak nasłonecznienie, wilgoć czy te gwałtowne zmiany temperatury.

Wybierz tabliczki, które doskonale sprawdzą się w Twojej firmie i zadbaj o bezpieczeństwo swoich pracowników oraz klientów!

Ponad 30 tysięcy zadowolonych klientów
Ponad 30 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane