[email protected]  32 720 94 75
KontaktAranżacjeBlogGaleria realizacjiNowości

Tabliczki zakazu BHP

/ 5 ()

Oznaczenia BHP pełnią ważną rolę w przekazywaniu informacji o zabronionych oraz niebezpiecznych czynnościach. Sprawdź jakie znaki zakazu w formie praktycznych tabliczek PCV możemy Ci zaoferować i wykorzystaj je wszędzie tam gdzie chciałbyś zmaksymalizować poziom bezpieczeństwa!

NOWOŚĆ!
Tabliczka BHP Zakaz przejściaZobacz produkt

Tabliczka BHP Zakaz przejścia

NOWOŚĆ!
Tabliczka BHP Zakaz paleniaZobacz produkt

Tabliczka BHP Zakaz palenia

NOWOŚĆ!
Tabliczka BHP Zakaz siadaniaZobacz produkt

Tabliczka BHP Zakaz siadania

NOWOŚĆ!
Tabliczka BHP Zakaz filmowaniaZobacz produkt

Tabliczka BHP Zakaz filmowania

NOWOŚĆ!
Tabliczka BHP Zakaz kąpieliZobacz produkt

Tabliczka BHP Zakaz kąpieli

Znaki zakazu - BHP

Znaki zakazu to jedne z ważniejszych oznaczeń, które pomogą nam w zachowaniu należytego bezpieczeństwa zarówno w miejscach pracy jak i w przestrzeniach publicznych.

Gdzie wykorzystasz nasze tabliczki BHP?

  • W halach produkcyjnych, magazynach, firmowych zapleczach. W tych miejscach szczególnie przydatne okażą się tabliczki informujące o zakazie wstępu dla osób nieupoważnionych, zakazie magazynowania materiałów łatwopalnych i wybuchowych a także o zakazie używania otwartego ognia.
  • W hotelach, centrach handlowych, kinach oraz wszelkich przestrzeniach użyteczności publicznej. Wykorzystaj oznaczenia BHP zakazu palenia, wyrzucania śmieci bądź też wstępu.
  • Na budowach oraz w firmach remontowych. W miejscach tego typu przydatne z pewnością okażą się informacje o trwających pracach, czynnościach wykonywanych na dużych wysokościach, zakazie przejścia bądź przebywania w zasięgu niebezpiecznych maszyn, np. żurawia.
  • Na ulicach, parkingach oraz przy wyjazdach, bramach. Wykorzystaj nasze tabliczki informujące o zakazie wjazdu dla osób nieupoważnionych, przejazdu bądź też o zakazie parkowania.

Praktyczne tabliczki z oznaczeniami BHP

Wszystkie nasze tabliczki BHP wykonujemy z doskonałej jakości materiałów. Spienione PCV gwarantuje sztywność produktu oraz odporność na drobne uszkodzenia mechaniczne, zaś nadruk wykonany przy użyciu nowoczesnej technologii drukarskiej nie blaknie i na długie lata zachowuje swoje estetyczne walory. Tabliczkę możesz zamontować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków - jest całkowicie odporna na warunki atmosferyczne! Dzięki temu możesz wykorzystać ją zarówno w pomieszczeniach produkcyjnych, halach magazynowych, ale też na parkingach, ulicach oraz w parkach!

Sprawdź naszą ofertę praktycznych oznaczeń BHP i zadbaj o bezpieczeństwo!

Ostatnio oglądałeś
45 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.
Zapytaj na czacie