[email protected]  32 720 94 75
KontaktO nasBlogGaleria realizacjiNowości

Tablice suchościeralne w różnych kształtach

/ 5 ()

Tablice suchościeralne to nowoczesne rozwiązania, które z łatwością zastąpią tradycyjne, ciężkie tablice, które każdy z nas pamięta z lat szkolnych. Postęp technologii sprawił, że obecnie na rynku możemy znaleźć znacznie więcej niż tylko proste tablice do pisania. Ciekawostką z pewnością okażą się być kształtowe tablice suchościeralne, które nie tylko doskonale spełniają swoją praktyczną funkcję, ale i będą się doskonale prezentować! Połączenie świetnych właściwości suchościeralnych z ciekawym designem z pewnością przypadnie Ci do gustu. Sprawdź jak i gdzie wykorzystasz nasze tablice!

Kształtowe tablice suchościeralne

Tablice suchościeralne dostępne są w postaci elastycznej, samoprzylepnej folii lub tablicy o grubości 5mm wykonanej z wytrzymałego PCV. Rozmaite dostępne modele stylizowane są w formy różnorodnych kształtów odchodząc od tradycyjnie przyjętych geometrycznych wymiarów na rzecz niecodziennych rozwiązań. Tablica w kształcie chociażby jabłka powieszona w kuchni idealnie dostosowuje się do atmosfery oraz ogólnego wyposażenia pomieszczenia spełniając również wysoko praktyczną rolę, jako miejsce gdzie można zapisać krótką notatkę dla domowników lub listę zakupów.

Tablice w różnych kształtach do dziecięcego pokoju

Tablice kształtowe to również świetne akcesoria, które wykorzystasz podczas aranżowania dziecięcego pokoju! Urocze zwierzątka, przedmioty codziennego użytku oraz ulubione postacie - to wszystko może pojawić na ścianach pokoju Twojego dziecka!

Nasze tablice wykorzystasz zarówno do nauki jak i zabawy. Twoje dziecko zapisze na niej swoje pierwsze literki, poćwiczy czytanie, liczenie, ale stworzy również swoje miniaturowe dzieło sztuki! Tablice w zabawnych kształtach to świetny pomysł na uroczy prezent, który z pewnością zachwyci Twoje dziecko!

Tablice kształtowe do gastronomii

Nasze tablice kształtowe świetnie sprawdzą się również w kawiarniach, restauracjach oraz innych lokalach gastronomicznych. Zapiszesz na nich aktualne menu, specjalną ofertę dnia czy też kilka miłych słów dla stałych klientów!

Sprawdź naszą ofertę kształtowych tablic suchościeralnych i ciesz się nimi we własnej firmie oraz mieszkaniu!

Ostatnio oglądałeś
45 tysięcy zadowolonych klientów
45 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.
Zapytaj na czacie