Tablice suchościeralne w różnych kształtach

/ 5 ()

Tablice suchościeralne to nowoczesne rozwiązania, które z łatwością zastąpią tradycyjne, ciężkie tablice, które każdy z nas pamięta z lat szkolnych. Postęp technologii sprawił, że obecnie na rynku możemy znaleźć znacznie więcej niż tylko proste tablice do pisania. Ciekawostką z pewnością okażą się być kształtowe tablice suchościeralne, które nie tylko doskonale spełniają swoją praktyczną funkcję, ale i będą się doskonale prezentować! Połączenie świetnych właściwości suchościeralnych z ciekawym designem z pewnością przypadnie Ci do gustu. Sprawdź jak i gdzie wykorzystasz nasze tablice!

Kształtowe tablice suchościeralne

Tablice suchościeralne dostępne są w postaci elastycznej, samoprzylepnej folii lub tablicy o grubości 5 mm wykonanej z wytrzymałego PCV. Rozmaite dostępne modele stylizowane są w formy różnorodnych kształtów, odchodząc od tradycyjnie przyjętych geometrycznych wymiarów na rzecz niecodziennych rozwiązań. Tablica w kształcie, chociażby jabłka, powieszona w kuchni idealnie dostosowuje się do atmosfery oraz ogólnego wyposażenia pomieszczenia spełniając również wysoko praktyczną rolę, jako miejsce, gdzie można zapisać krótką notatkę dla domowników lub listę zakupów. Na stronie sklepu Wally możesz zakupić również suchościeralne tablice z własnym nadrukiem – to w połączeniu z dowolnym kształtem sprawia, że masz szansę otrzymać produkt, jakiego nikt inny nie będzie mieć!

Tablice w różnych kształtach do dziecięcego pokoju

Tablice kształtowe to również świetne akcesoria, które wykorzystasz podczas aranżowania dziecięcego pokoju! Urocze zwierzątka, przedmioty codziennego użytku oraz ulubione postacie – to wszystko może pojawić się na ścianach pokoju Twojego dziecka!

Nasze tablice dla dzieci wykorzystasz zarówno do nauki jak i zabawy. Twoje dziecko zapisze na niej swoje pierwsze literki, poćwiczy czytanie, liczenie, ale stworzy również swoje miniaturowe dzieło sztuki! Tablice w zabawnych kształtach to świetny pomysł na uroczy prezent, który z pewnością zachwyci Twoje dziecko!

Tablice kształtowe do gastronomii

Nasze tablice dla gastronomii kształtowe świetnie sprawdzą się również w kawiarniach, restauracjach oraz innych lokalach gastronomicznych. Zapiszesz na nich aktualne menu, specjalną ofertę dnia czy też kilka miłych słów dla stałych klientów! 

Sprawdź naszą ofertę kształtowych tablic suchościeralnych oraz ciekawej odmiany, jaką są tablice suchościeralne magnetyczne i ciesz się nimi we własnej firmie oraz mieszkaniu! 

Przeczytaj również
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.