info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Tablice suchościeralne w różnych kształtach

Tablice suchościeralne to nowoczesne rozwiązania, które z łatwością zastąpią tradycyjne, ciężkie tablice, które każdy z nas pamięta z lat szkolnych. Postęp technologii sprawił, że obecnie na rynku możemy znaleźć znacznie więcej niż tylko proste tablice do pisania. Ciekawostką z pewnością okażą się być kształtowe tablice suchościeralne, które nie tylko doskonale spełniają swoją praktyczną funkcję, ale i będą się doskonale prezentować! Połączenie świetnych właściwości suchościeralnych z ciekawym designem z pewnością przypadnie Ci do gustu. Sprawdź jak i gdzie wykorzystasz nasze tablice!

Kształtowe tablice suchościeralne

Tablice suchościeralne dostępne są w postaci elastycznej, samoprzylepnej folii lub tablicy o grubości 5mm wykonanej z wytrzymałego PCV. Rozmaite dostępne modele stylizowane są w formy różnorodnych kształtów odchodząc od tradycyjnie przyjętych geometrycznych wymiarów na rzecz niecodziennych rozwiązań. Tablica w kształcie chociażby jabłka powieszona w kuchni idealnie dostosowuje się do atmosfery oraz ogólnego wyposażenia pomieszczenia spełniając również wysoko praktyczną rolę, jako miejsce gdzie można zapisać krótką notatkę dla domowników lub listę zakupów.

Tablice w różnych kształtach do dziecięcego pokoju

Tablice kształtowe to również świetne akcesoria, które wykorzystasz podczas aranżowania dziecięcego pokoju! Urocze zwierzątka, przedmioty codziennego użytku oraz ulubione postacie - to wszystko może pojawić na ścianach pokoju Twojego dziecka!

Nasze tablice wykorzystasz zarówno do nauki jak i zabawy. Twoje dziecko zapisze na niej swoje pierwsze literki, poćwiczy czytanie, liczenie, ale stworzy również swoje miniaturowe dzieło sztuki! Tablice w zabawnych kształtach to świetny pomysł na uroczy prezent, który z pewnością zachwyci Twoje dziecko!

Tablice kształtowe do gastronomii

Nasze tablice kształtowe świetnie sprawdzą się również w kawiarniach, restauracjach oraz innych lokalach gastronomicznych. Zapiszesz na nich aktualne menu, specjalną ofertę dnia czy też kilka miłych słów dla stałych klientów!

Sprawdź naszą ofertę kształtowych tablic suchościeralnych i ciesz się nimi we własnej firmie oraz mieszkaniu!

Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Zapytaj na czacie
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane