Tablice dla gastronomii

/ 5 ()

Tablica gastronomiczna to niezawodny sposób na odmianę wnętrz Twojej restauracji, kawiarni czy też śniadaniowni. W ofercie naszego sklepu internetowego Wally znajdziesz produkty o doskonałych właściwościach kredowych, na których zapiszesz menu swojego lokalu, ofertę specjalną bądź kilka miłych słów dla swoich klientów. Sprawdź i zadbaj o innowacyjne rozwiązania, jakim są niewątpliwie nasze tablice kredowe w swojej firmie i lokalu gastronomicznym!

Tablica gastronomiczna do pisania kredą – gdzie się sprawdzi?

Tablica gastronomiczna do pisania kredą to doskonałe rozwiązanie do wszystkich lokali gastronomicznych. Dzięki niej przekazanie informacji klientom, a także współpracownikom będzie o wiele prostsze, a także atrakcyjne wizualnie. Zawieś naszą tablicę na ścianach swojej kawiarni i stwórz porywającą historię o kawie oraz innych oferowanych przez Twój lokal smakołykach pisząc, rysując oraz notując miłe słowa dla gości. Tablica do restauracji do pisania kredą to ciekawe i niebanalny sposób na dodanie miejscu odrobiny niesztampowego charakteru oraz na przełamanie klasycznych, bezpiecznych i nudnych aranżacji. Świetnie sprawdzi się również w minimalistycznych śniadaniowniach, beach barach oraz foodtruckach – podobnie zresztą jak dostępne na naszej stronie tablice kredowe magnetyczne, na których możesz pisać np. mazakami czy skorzystać z naklejek.

Kredowe tablice dla gastronomii – bogata oferta Wally

W naszym sklepie internetowym znajdziesz zarówno tablice kształtowe, jak i tablice z indywidualnym z nadrukiem. Do wyboru masz dwie postacie tychże produktów: w formie naklejki samoprzylepnej oraz sztywnej tablicy na podkładzie PCV. 

Potrzebujesz dwustronnego produktu do pisania kredą? Nie ma problemu, znajdziesz je w naszej ofercie! A jeśli potrzebujesz tablicy z indywidualnym nadrukiem lub tablicy kredowej na wymiar – możemy ją dla Ciebie stworzyć! Dzięki temu, że jesteśmy producentem naszych tablic, z łatwością wybierzesz dla siebie odpowiedni produkt, który doskonałe będzie współgrał z zaaranżowaną przez Ciebie przestrzenią!

Nie wiesz którą tablicę gastronomiczną wybrać? Jesteśmy do Twojej dyspozycji – chętnie doradzimy w doborze odpowiedniego produktu, opowiemy o jego właściwościach, a także zadbamy o ekspresową wysyłkę. Wszystko po to, abyś mógł w pełni cieszyć się wybranym przez siebie rozwiązaniem!

Przeczytaj również
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.