info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Tablice gastronomiczne

Tablica gastronomiczna to niezawodny sposób na odmianę wnętrz Twojej restauracji, kawiarni czy też śniadaniowni. W ofercie naszego sklepu internetowego Wally znajdziesz produkty o doskonałych właściwościach kredowych na których zapiszesz menu swojego lokalu, ofertę specjalną bądź kilka miłych słów dla swoich klientów. Sprawdź i zadbaj o innowacyjne rozwiązania w swojej firmie i lokalu gastronomicznym!

Tablica gastronomiczna do pisania kredą - gdzie się sprawdzi?

Tablica gastronomiczna do pisania kredą to doskonałe rozwiązanie do wszystkich lokali gastronomicznych. Dzięki niej przekazanie informacji klientom, a także współpracownikom będzie o wiele prostsze, a także atrakcyjne wizualnie. Zawieś naszą tablice na ścianach swojej kawiarni i stwórz porywającą historię o kawie oraz innych oferowanych przez Twój lokal smakołykach pisząc, rysując oraz notując miłe słowa dla gości. Tablica do restauracji do pisania kredą to ciekawe i niebanalny sposób na dodanie miejscu odrobiny niesztampowego charakteru oraz na przełamanie klasycznych, bezpiecznych i nudnych aranżacji. Świetnie sprawdzi się również w minimalistycznych śniadaniowniach, beach barach oraz foodtruckach!

W naszym sklepie internetowym znajdziesz zarówno tablice kształtowe, jak i te z nadrukiem. Do wyboru masz zarówno tablice w postaci naklejki samoprzylepnej jak i sztywnej tablicy na podkładzie PCV. Potrzebujesz dwustronnego produktu do pisania kredą? Nie ma problemu, znajdziesz je w naszej ofercie! A jeśli potrzebujesz tablicy z indywidualnym nadrukiem - możemy ją dla Ciebie stworzyć! Dzięki temu, że jesteśmy producentem naszych tablic z łatwością wybierzesz dla siebie odpowiedni produkt, który doskonałe będzie współgrał z zaaranżowaną przez Ciebie przestrzenią!

Nie wiesz którą tablicę gastronomiczną wybrać? Jesteśmy do Twojej dyspozycji - chętnie doradzimy w doborze odpowiedniego produktu, opowiemy o jego właściwościach a także zadbamy o jego ekspresową wysyłkę. Wszystko po to, abyś mógł w pełni cieszyć się wybranym przez siebie rozwiązaniem!

Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Zapytaj na czacie
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane