Kategorie produktów

  info@wally.com.pl  32 720 94 75
Kontakt - obsługa klienta

tablica kredowa z nadrukiem menu 001

tablica kredowa z nadrukiem menu 001 tablica kredowa z nadrukiem menu 001 tablica kredowa z nadrukiem menu 001
tablica kredowa z nadrukiem menu 001
42,70 PLN z VAT
34,72 PLN netto

rozmiar szer. x wys. cm
bazowy 46,0 x 65,0
A 65,0 x 90,0
B 94,0 x 132,0
C 120,0 x 170,0
D 132,0 x 185,0

Chwytliwa reklama to pierwszy krok do sukcesu. Doskonałej jakości tablice kredowe świetnie sprawdzą się w Twojej restauracji czy też kawiarni. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów posłużą przez długie lata, skutecznie informując klientów o promocjach, okazjach oraz menu czy też zachęcając do ponownych odwiedzin.

Wyjątkowym atutem naszych kredowych tablic jest możliwość ich spersonalizowania. Jeśli nie znalazłeś w naszej galerii potrzebnego Ci nadruku, z chęcią go dla Ciebie przygotujemy! Możesz również przygotować własny projekt, pamiętaj jednak, że musi być to plik graficzny przygotowany do druku.

Nadruk, który wykonujemy na tablicy jest odporny na ścieranie. Nie musisz martwić się, że zetrzesz go podczas użytkowania czy też czyszczenia tablicy. Do pisania po tablicy przeznaczona jest kreda szkolna. Pamiętaj aby nie była to kreda chodnikowa, ponieważ posiada one ostre elementy, które mogą uszkodzić powierzchnię tablicy.

Tablicę kredową możesz zamówić w dwóch różnych wersjach, w zależności od potrzeb:

  • Tablica samoprzylepna to doskonała alternatywa dla tradycyjnej tablicy kredowej. Lekkość, bezpieczeństwo oraz prostota montażu sprawia, że w zaledwie kilka chwil umieścisz ją na ścianie swojej restauracji czy kawiarni. Tablica wykonana jest z profesjonalnej folii tablicowej i ma zaledwie 0,2 mm grubości! Idealnie nadaje się do montażu na wszystkich gładkich, płaskich powierzchniach, takich jak ściany, meble czy też powierzchnie szklane.
  • Tablica na podkładzie PCV to doskonałe rozwiązanie jeśli poszukujesz uniwersalnej, usztywnianej tablicy. Wykonana z PCV o grubości 5 mm, pozbawiona jest wszelkich ramek. Tablica jest bardzo lekka, a jednocześnie wytrzymała. Możesz przytwierdzić ją do ściany za pomocą dwustronnej taśmy klejącej.

Zwróć uwagę - farby o wysokiej zawartości lateksu, farby zmywalne, plamoodporne i fasadowe niekorzystnie wpływają na przyczepność tablic samoprzylepnych. W takiej sytuacji polecamy skorzystanie z tablic na podkładzie PCV.

Termin realizacji: tablica samoprzylepna - do 3-5 dni roboczych, tablica na podłożu z PCV - do 4-5 dni roboczych.

Inne produkty z tej kategorii

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Sprawdź nasze recenzje w Opineo