Tablice 5S Lean Manufacturing

/ 5 ()

5S to wizualna metoda zarządzania, która opiera się na uporządkowanej organizacji stanowiska pracy. W procesie wdrażania każdej metody przydatne są akcesoria, które są nie tylko praktyczne, ale i przypominają nam o obranym kierunku oraz celach. Znajdziesz je w naszej ofercie pod postacią funkcyjnych tablic suchościeralnych, tablic cieni oraz praktycznych narzędzi, takich jak taśmy wyznaczające, magnesy czy też informacyjne naklejki. Tablice 5S, które znajdziesz w naszej ofercie całkowicie odmienią Twój komfort pracy. Przekonaj się na własnej skórze, ile korzyści przyniesie Ci dobra organizacja! Tablica informacyjna 5S oparta o jedną z metod lean management 5S to pierwszy krok do świetnej organizacji Twojego przedsiębiorstwa!

Tablica 5S. Idealne narzędzie dla Twojej firmy!

5S oparte jest na 5 filarach mających na celu ustanowienie i utrzymanie wysokiej jakości stanowisk pracy:

Tablice 5S. Co tak właściwie w praktyce oznacza wykorzystanie metody 5S? 

Świetną organizację na stanowisku pracy, stały porządek, ergonomię a także bezpieczeństwo w miejscu wykonywania swoich zawodowych obowiązków. Dzięki zastosowaniu tej jednej z wielu metod Lean Management zapewnisz sobie oraz swoim pracownikom:

W firmie bądź przedsiębiorstwie, które nie wdrożyło wykorzystania tablic lean management 5s możemy często zaobserwować:

Czy aby na pewno chcesz narażać swoją firmę na takie niedogodności? Mamy wielką nadzieję, że nie i już przychodzimy z pomocą w postaci naszych praktycznych i komfortowych w użytkowaniu tablic 5S! 

Tablice Lean 5S – co znajdziesz w naszej ofercie?

Wally to sklep internetowy, w którym znajdziesz wysokiej jakości tablice Lean Management oraz tablice ułatwiające zarządzanie przedsiębiorstwem, czyli bardzo popularne w ostatnim czasie produkty, z których korzystają zarówno mniejsze, jak i większe firmy nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach.

Dlaczego wizualna metoda organizacji jest lepsza od innych?

Najszybciej przetwarzamy te informacje, które nie tylko jesteśmy w stanie zobaczyć oraz zwizualizować, ale również te, które towarzyszą nam na co dzień. Dlatego właśnie tablice suchościeralne z nadrukiem przedstawiającym zasady 5S to doskonały sposób na wprowadzenie nawyku w stosowaniu metod Lean Management!

Jakie korzyści niosą nasze tablice 5S?

A to nie wszystko! Zamów już dziś tablicę suchościeralną na wymiar bądź spersonalizowaną tablicę z nadrukiem i przekonaj się, jak wiele mogą Ci dać prezentowane w tej kategorii produkty! Z tego miejsca zachęcamy również do poznania pozostałych produktów z naszego sklepu. Wśród nich znajdziesz m.in. tablice szklane, czy tablice kredowe.

Tablice 5S – sklep internetowy Wally

Pamiętaj, że każdy produkt, który znajdziesz w naszej ofercie możemy dowolnie zmodyfikować na potrzeby klienta bądź stworzyć go całkowicie od podstaw. Zleć nam przygotowanie projektu bądź współpracuj z nami w procesie jego tworzenia! Skontaktuj się z nami drogą mailową – [email protected]. Zaufaj naszemu doświadczeniu i sprawdź również nasze pozostałe produkty z kategorii Lean Management – tablice Kanban, macierze kompetencji, a także wykresy Gantta. 

Przeczytaj również
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.