Tabliczki A3, A4, A5

/ 5 ()

Potrzebujesz lepszej organizacji dla swojej firmy, magazynu bądź hali produkcyjnej? W takim razie mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie, które nie tylko ułatwi Twoją pracę, ale również zapewni lepszą organizację oraz sprawniejszy przepływ informacji!

Tabliczki suchościeralne na podkładzie PCV

Tabliczki na podkładzie PCV to praktyczne rozwiązania, które sprawdzą się w większości pomieszczeń, zarówno prywatnych, firmowych jak i produkcyjnych. Pomogą Twojej firmie w organizacji, utrzymaniu porządku w firmowych magazynach, przydadzą się również jako mobilne i lekkie notatniki podczas zebrań oraz spotkań z klientami.

W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy szeroki wybór suchościeralnych produktów w różnych kształtach oraz rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz propozycję idealnie spersonalizowaną do Twoich potrzeb!

Suchościeralne tabliczki do biura oraz magazynu

Tabliczki suchościeralne Wally są przeznaczone do miejsc w których zachodzi potrzeba doskonałej organizacji. Opiszesz dzięki nim biurowe oraz magazynowe regały, uporządkujesz niezbędne akcesoria czy też pozostawisz na ich powierzchni wiadomość z ważną informacją dla współpracownika z innego działu.

Nasze suchościeralne tabliczki możesz potraktować również jako mobilne podkładki do pisania! Sprawdzą się w tej formie podczas spotkań, zebrań oraz konferencji.

Jakie są zalety naszych tabliczek suchościeralnych?

Nasze suchościeralne tabliczki są wykonane z lekkiego, ale zarazem wytrzymałego materiału PCV, który zapewnia odporność na wilgoć oraz promieniowanie UV, dzięki czemu nasze produkty mogą być użytkowane w miejscach o podwyższonej wilgotności oraz temperaturze. Tabliczkę możesz przykleić za pomocą taśmy dwustronnej, powiesić, przykręcić lub wykorzystać jako mobilny produkt wolnostojący!

Sprawdź naszą ofertę i wybierz tabliczki doskonale dopasowane do potrzeb Twoich oraz Twojej firmy!

Ostatnio oglądałeś
Odkryj
54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.