Często zadawane pytania

Zebraliśmy w jednym miejscu wszystkie niezbędne informacje związane z funkcjonowaniem naszego sklepu oraz oferowanymi produktami. Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie pozostajemy do dyspozycji, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Prosimy kierować zapytania na adres: [email protected].

Dostawa

 • Jak będzie wyglądała przesyłka?
  Przesyłki wysyłane są w bezpiecznym, kartonowym opakowaniu.
 • Kiedy otrzymam przesyłkę?
  Przesyłki wysyłane są za pośrednictwem renomowanej firmy kurierskiej DPD. W przypadku kuriera przesyłki dostarczane są w przeciągu 24-48 godzin. Po zrealizowaniu zamówienia i nadaniu paczki otrzymasz email z linkiem, który umożliwi Ci śledzenie aktualnego statusu Twojej przesyłki.
 • Co zrobić w przypadku otrzymania uszkodzonego towaru?
  Pamiętaj, żeby zawsze dokładnie obejrzeć paczkę w obecności dostawcy. Jeśli zauważysz na niej uszkodzenia – otwórz paczkę i sprawdź w jakim stanie jest Twój produkt. Jeśli również został zniszczony, zadbaj o spisanie protokołu uszkodzenia, poinformuj nas również o zaistniałej sytuacji.
 • Czy istnieje możliwość odebrania zamówionych produktów w siedzibie firmy?
  Jeżeli dokonujesz zakupu na firmę (faktura VAT) istnieje możliwość odebrania zakupionych przedmiotów w siedzibie naszej firmy, należy jednak wcześniej dokonać przedpłaty.

Zakup

Naklejki dekoracyjne

Naklejki wycinane po obrysie

Fototapety

 • Chciałbym zamówić fototapetę w oparciu o własne zdjęcie, czy jest to możliwe?
  Jak najbardziej, prosimy o przesłanie zdjęcia mailem na [email protected], ocenimy jakość zdjęcia i określimy maksymalną wielkość fototapety. Jeżeli znasz się na grafice - plik musi mieć co najmniej 100 dpi w skali 1:1.
 • Do czego służy laminowanie?
  Laminowanie to pokrywanie wydruku folią ochronną, która zwiększa odporność grafiki na uszkodzenia, drobne porysowania itd. Jednocześnie fototapeta staje się bardziej odporna na promieniowanie UV, a tym samym proces blaknięcia kolorów pod wpływem światła jest spowolniony.
 • Czym różni się laminat błyszczący od matowego?
  Laminat matowy nie odbija światła słonecznego, jak również sztucznego znajdującego się w pomieszczeniu. Laminat błyszczący będzie odbijał każdy rodzaj światła. Dodatkowo laminat matowy ukrywa drobne niedoskonałości powierzchni które są uwypuklane przez laminat błyszczący.
 • Czy kolory na wydrukach są w stu procentach zgodne z tymi na ekranie?
  Kolory grafik zależne są od barw wyświetlanych na ekranie Twojego monitora, mogą więc różnić się w zależności od jego typu. Pamiętaj, że nieznacznie zmienione kolory produktu nie stanowią podstawy do składania reklamacji, ponieważ nie stanowią one wady produkcyjnej.
 • Czy fototapety drukowane są z zakładkami czy bez zakładek?
  Fototapety samoprzylepne, które składają się z kilku części drukujemy z zakładkami abyś mógł je łatwo dopasować. Jeśli chodzi o pozostałe rodzaje fototapet- wybór pozostawiamy Tobie. Możemy przygotować fototapetę na zakładki bądź idealnie dopasowaną. Ogromną zaletą zakładek jest większa tolerancja na drobne przesunięcia (nie będę rzucały się one w oczy tak jak przy montowaniu fototapety od krawędzi do krawędzi). Cechą fototapet montowanych na zakładki są delikatne zgrubienia, które powstają na łączeniach.
 • Czy naklejki i fototapety są odporne na wilgoć i czy mogę zastosować je w łazience?
  Do miejsc o podwyższonej wilgotności należy wybrać opcję fototapety drukowanej na folii i dodatkowo laminowanej. Jest to powłoka zabezpieczająca powierzchnię fototapety przed czynnikami zewnętrznymi, z łatwością więc usuniesz z niej wszelkie zabrudzenia.
 • Jak czyścić fototapety?
  W naszej ofercie posiadamy dwa rodzaje fototapet: zwykłe oraz laminowane i to od ich rodzaju zależy sposób czyszczenia produktu. Fototapety standardowe należy czyścić na sucho, zaś fototapety laminowane można czyścić za pomocą gładkiej, wilgotnej ściereczki z mikrofibry, którą należy namoczyć w ciepłej wodzie.
 • Czy po docięciu fototapety laminowanej laminat nie będzie się odklejał od papieru fototapety?
  Jeśli zdecydujesz się na docięcie laminowanej fototapety nie będzie powodowało to żadnych komplikacji ani uszkodzeń.
Odkryj
54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.