Próbki produktów

/ 5 ()

Przejrzałeś nasze produkty i widzisz wśród nich coś dla siebie, ale wciąż się wahasz? Jeśli chcesz upewnić się w decyzji o zakupie, zamów próbki naszych produktów. Za niewielką kwotę będziesz miał okazję zobaczyć każdy detal na własne oczy, a także dotknąć, by przekonać się o wykończeniu i zastosowanych materiałach. Przetestujesz także ich działanie i trwałość. Dostępne w naszej ofercie próbki podzielone są na komplety odpowiadające naszym najlepiej sprzedającym się produktom. Sprawdź co możemy Ci zaproponować!

Próbki fototapet, szablonów oraz naklejek

Wybór fototapety bądź naklejki ściennej może okazać się trudną decyzją. Postawieni przed wyborem odpowiedniej wersji produktu możemy poczuć się zagubieni. Niektóre z proponowanych przez nas wariantów produktów sprawdzają się wyłącznie na określonych powierzchniach, na przykład tych nie pomalowanych farbą z zawartością lateksu. Nie pamiętasz już jakim produktem malowałeś swoje ściany? Żaden problem! Zamów odpowiednią próbkę i przetestuj ją na swojej ścianie. To rozwieje wszelkie wątpliwości, a Ty będziesz mógł zdecydować się na pełnowymiarowy produkt. W naszej ofercie znajdziesz też między innymi próbki szablonów malarskich, dzięki którym przekonasz się, jak dobrze trzymają się one ściany i że po odklejeniu nie spowodują na niej uszkodzeń.

Tablice kredowe oraz suchościeralne - próbki i wzorniki kolorów

Oferujemy także próbki kolorowych tablic suchościeralnych – przejrzyj je sam i wybierz odpowiadający Ci kolor. W postaci próbek dostępne są również tablice kredowe i tablice suchościeralne białe o różnych właściwościach. Jeśli jesteś zainteresowany naklejkami ściennymi, ale jeszcze nie wiesz, która najlepiej pasowałaby do wybranego przez Ciebie miejsca, zamów wzornik ich kolorów w wersji matowej lub błyszczącej i po prostu tam przyłóż. Wszystko gra i dobrze się komponuje? Świetnie, możesz kupić normalną wersję w pełnym rozmiarze!

Jeśli potrzebujesz próbki jeszcze jakiegoś produktu, którego tutaj nie widzisz, daj znać naszemu działowi obsługi Klienta, zobaczymy co możemy dla Ciebie zrobić!

Nie znalazłeś jeszcze tego czego szukasz? Sprawdź inne nasze kategorie tego produktu
Magnesy
Markery suchościeralne
Kieszenie, pojemniki, koszulki, półki
Kreda i markery kredowe
Gąbki, ścieraki, płyny
Ramki magnetyczne i OWZ
Uchwyty ringowe
Systemy montażu
Do wielokrotnej aplikacji - elektrostatyczne, adhezyjne
Próbki produktów
Akcesoria według przeznaczenia
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.