info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeBlogKontakt

Tablice krzyż bezpieczeństwa lean manufacturing

Krzyż bezpieczeństwa to narzędzie pozwalające na wizualizację poziomu bezpieczeństwa w firmie, magazynie, budowie oraz na hali produkcyjnej. Jest to jeden z istotniejszych elementów zarządzania wizualnego działem produkcyjnym oraz magazynem.

Jak działa krzyż bezpieczeństwa?

Na tablicy z krzyżem bezpieczeństwa, każdy dzień bez wypadku oznaczany jest na zielono, natomiast dzień w którym wystąpił wypadek - na czerwono. Dzięki takiej wizualizacji możemy z łatwością uzyskać szersze spojrzenie na bezpieczeństwo w naszej firmie oraz monitorować wszelkie niepokojące zdarzenia.

Każdy produkt możemy dowolnie zmodyfikować na potrzeby klienta bądź stworzyć go całkowicie od podstaw. Zleć nam przygotowanie projektu bądź współpracuj z nami w procesie jego tworzenia! Skontaktuj się z nami drogą mailową - info@wally.com.pl

Dlaczego wizualna metoda organizacji jest lepsza od innych?

Najszybciej przetwarzamy te informacje, które nie tylko jesteśmy w stanie zobaczyć oraz zwizualizować, ale również te, które towarzyszą nam na co dzień. Dlatego właśnie tablice z nadrukowanym krzyżem bezpieczeństwa to doskonały sposób na wprowadzenie nawyku w stosowaniu metod Lean Management!

Dzięki krzyżowi bezpieczeństwa uzyskasz wsparcie działań kontrolnych, planistycznych oraz bezpieczeństwa!

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane