info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Tablice krzyż bezpieczeństwa lean manufacturing

Krzyż bezpieczeństwa to narzędzie pozwalające na wizualizację poziomu bezpieczeństwa w firmie, magazynie, budowie oraz na hali produkcyjnej. Jest to jeden z istotniejszych elementów zarządzania wizualnego działem produkcyjnym oraz magazynem.

Jak działa krzyż bezpieczeństwa?

Na tablicy z krzyżem bezpieczeństwa, każdy dzień bez wypadku oznaczany jest na zielono, natomiast dzień w którym wystąpił wypadek - na czerwono. Dzięki takiej wizualizacji możemy z łatwością uzyskać szersze spojrzenie na bezpieczeństwo w naszej firmie oraz monitorować wszelkie niepokojące zdarzenia.

Każdy produkt możemy dowolnie zmodyfikować na potrzeby klienta bądź stworzyć go całkowicie od podstaw. Zleć nam przygotowanie projektu bądź współpracuj z nami w procesie jego tworzenia! Skontaktuj się z nami drogą mailową - info@wally.com.pl

Dlaczego wizualna metoda organizacji jest lepsza od innych?

Najszybciej przetwarzamy te informacje, które nie tylko jesteśmy w stanie zobaczyć oraz zwizualizować, ale również te, które towarzyszą nam na co dzień. Dlatego właśnie tablice z nadrukowanym krzyżem bezpieczeństwa to doskonały sposób na wprowadzenie nawyku w stosowaniu metod Lean Management!

Dzięki krzyżowi bezpieczeństwa uzyskasz wsparcie działań kontrolnych, planistycznych oraz bezpieczeństwa!

Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Zapytaj na czacie
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane