Tablice krzyż bezpieczeństwa lean manufacturing

/ 5 ()

Krzyż bezpieczeństwa to narzędzie pozwalające na wizualizację poziomu bezpieczeństwa w firmie, magazynie, budowie oraz na hali produkcyjnej. Jest to jeden z istotniejszych elementów zarządzania wizualnego działem produkcyjnym oraz magazynem. Poznaj bliżej nasze tablice Lean Management i przekonaj się, dlaczego warto z nich skorzystać w przedsiębiorstwie i nie tylko!

Jak działa krzyż bezpieczeństwa?

Na tablicy z krzyżem bezpieczeństwa, każdy dzień bez wypadku oznaczany jest na zielono, natomiast dzień, w którym wystąpił wypadek –  na czerwono. Dzięki takiej wizualizacji możemy z łatwością uzyskać szersze spojrzenie na bezpieczeństwo w naszej firmie oraz monitorować wszelkie niepokojące zdarzenia. Tablice suchościeralne z krzyżem bezpieczeństwa, podobnie jak dostępne w ofercie planery zadań, są akcesoriami, z których z powodzeniem skorzysta każde przedsiębiorstwo – niezależnie od wielkości zespołu.

Wizualna metoda organizacji – dlaczego jest tak popularna?

Warto mieć na uwadze, że najszybciej przyswajanymi informacjami są nie tylko te, które widzimy, ale także te, z którymi mamy do czynienia na co dzień. Dlatego właśnie tablice z nadrukowanym krzyżem bezpieczeństwa to doskonały sposób na wprowadzenie nawyku w stosowaniu metod Lean Management! Dzięki naszym tablicom i planerom do firmy uzyskasz wsparcie działań kontrolnych, planistycznych oraz bezpieczeństwa!

Poznaj pełną ofertę sklepu Wally i zadbaj o prawidłowe funkcjonowanie swojego przedsiębiorstwa już dziś. Zapraszamy!

Przeczytaj również
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.