info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Tablica suchościeralna lean krzyż bezpieczeństwa 079

51,7042,03 netto
rozmiar szer. x wys. cm
bazowy 50,0 x 70,0
A 70 x 100,0
B 90,0 x 130,0
C 120,0 x 170,0

Tablice suchościeralne lean to połączenie doskonałych właściwości suchościeralnych z nadrukiem pomocnym przy zarządzaniu firmą bądź przedsiębiorstwem. Tablice dostępne są w dwóch wariantach do wyboru - samoprzylepnym oraz na podkładzie pcv.

Na indywidualne życzenie wykonujemy tablice w dowolnym rozmiarze.

Specyfikacja
Tablica samoprzylepnaTablica PCV
Grubość tablicy 0,2 mm 5 mm
Trwałość powierzchni suchościeralnejWysoka, tablicę można łatwo doczyścić nawet po kilku tygodniach. Jej właściwości nie zmieniają się z upływem czasu.
Wykończenie błyszczące Doskonałe właściwości suchościeralne, do intensywnego użytkowania, może odbijać światło podczas pracy w nasłonecznionych pomieszczeniach.
Wykończenie matowe Odrobinę gorsze właściwości suchościeralne, może wymagać czyszczenia płynem do tablic, nie odbija światła.
Czym pisać po tablicy Polecamy markery suchościeralne Toma - znajdziesz je w dziale akcesoria.
Sposób montażu Forma naklejki, wystarczy ściągnąć papier zabezpieczający. Nie potrzebujesz żadnych narzędzi! Taśma dwustronna, montaż mechaniczny (wkręty, kołki).
Powierzchnia montażu Wszelkie gładkie powierzchnie (ściany, drzwi, meble, szyby) za wyjątkiem ścian pomalowanych farbami z dużą zawartością lateksu. Dowolna powierzchnia.
Odporność na warunki atmosferyczne Tak, tablica w całości wykonana z tworzyw sztucznych.

Jeżeli potrzebujesz innego nadruku lub własnej, indywidualnej wersji tablicy możemy ją dla Ciebie zaprojektować i wykonać - skontaktuj się z nami mailowo! Jeżeli masz własny projekt możesz skorzystać z produktu: tablica z własną grafiką aby wygodnie zamówić tablicę on-line.

Dostawa

Jeżeli wymiary tablicy na podkładzie PCV przekraczają łącznie 275 cm, przy składaniu zamówienia prosimy o wybranie dostawy wielkogabarytowej.

Termin realizacji

Zamówienie zostanie wyprodukowane w terminie od 3 do 5 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty, po czym nastąpi jego wysyłka.

Polecane akcesoria
Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Zapytaj na czacie
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane