[email protected]  32 720 94 75
O nasAranżacjeBlogGaleria realizacjiNowości

Tablice do planowania i lean management – proste zarządzanie zespołem i kontrola nad projektem

/ 5 ()

Tablice do planowania to kluczowy element filozofii Lean Management oraz zarządzania wizualnego. Czym tak właściwie jest zarządzanie Lean? To strategia zarządzania firmą, która opiera się na optymalizacji pracy w biurach, firmach oraz halach produkcyjnych. Zakłada ona dostosowanie przedsiębiorstwa do warunków panujących na rynku oraz jego ciągłe udoskonalanie. Jej istotą jest wyszczuplanie przedsiębiorstwa poprzez racjonalizacje zadań dotyczących zarządzania firmą oraz jej personelem, jak też skupienie się na kształtowaniu pozytywnych kontaktów z otoczeniem. I chociaż brzmi to dosyć skomplikowanie, filozofia Lean to nic innego jak tylko ciągłe doskonalenie procesów zachodzących w danej firmie. Dzięki nim codzienna praca staje się prostsza, bardziej zorganizowana, a co za tym idzie - zdecydowanie bardziej skuteczna. Tablice do planowania i tablice lean management są jednymi najbardziej przydatnych oraz praktycznych akcesoriów, które można wykorzystać w swojej firmie, podczas procesu ciągłego doskonalenia oraz optymalizacji. Sprawdź naszą szeroką ofertę tablic lean i wybierz produkt, który usprawni pracę w Twojej firmie bądź przedsiębiorstwie!

Tablica do planowania dla domu i biura

Jeśli myślisz, że tablica do planowania przyda się tylko i wyłącznie w dużych firmach oraz korporacjach - jesteś w dużym błędzie! Optymalizację pracy możesz wprowadzić w nawet najmniejszej firmie, co więcej przyniesie ona spektakularne efekty, niezależnie od liczby pracowników jaką może poszczycić się Twoje przedsiębiorstwo. Wszystkie nasze tablice lean management posiadają właściwości suchościeralne, które możesz wykorzystać na wiele praktycznych i uniwersalnych sposobów. Zapisuj ważne notatki, informacje oraz polecenia dla współpracowników, terminy spotkań a także przeprowadzaj kreatywne burze mózgów! Część naszych tablic posiada również doskonałe właściwości magnetyczne - dzięki nim już nigdy nie będziesz gorączkowo poszukiwać ważnych notatek, dokumentów bądź grafik - po prostu umieścisz je na powierzchni tablicy! Tablica do planowania świetnie sprawdzi się również w przestrzeniach prywatnych oraz domowych gabinetach - stwórz na niej swój plan działania, rozpisz obowiązki na nadchodzący tydzień a także zaplanuj swoje prywatne bądź zawodowe projekty. Jakie tablice znajdziesz w naszej ofercie? Zarówno te z nadrukiem, jak i klasyczne suchościeralne. Która z nich najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie? Przekonaj się sam!

Tablica lean z nadrukiem - jak ją wykorzystać?

W naszej ofercie znajdziesz zarówno podstawowe tablice lean bez nadruku, które będziesz mógł zagospodarować samodzielnie oraz według swoich indywidualnych potrzeb, ale również tablice lean management ze specjalnie zaprojektowanym nadrukiem, które z łatwością przeprowadzą Cię przez wszystkie kroki wizualnego zarządzania. Jakie tablice z nadrukiem znajdziesz w naszym sklepie? Tablice z nadrukiem 5s, czyli tablice, które pomogą Ci w uporządkowaniu stanowiska pracy. Dodatkowo, każda z naszych tablic do planowania posiada właściwości suchościeralne, które pozwolą na zanotowanie na jej powierzchni wszystkich ważnych informacji, wskazówek oraz poleceń dla współpracowników. Macierze kompetencji pozwolą Ci na wizualizację umiejętności poszczególnych członków zespołu, co okaże się niezwykle przydatne podczas nieplanowanej obecności ważnego pracownika, krzyże bezpieczeństwa, które na bieżąco wizualizować będą poziom bezpieczeństwa w Twojej firmie, a także tablice suchościeralne z wykresem Gantta zaprojektowane w taki sposób, aby jak najbardziej optymalnie ułatwiać kontrolę planu produkcji oraz innych firmowych działań. Kalendarze i planery oraz tablice z systemem planowania T-card to idealne rozwiązania również dla jednoosobowych firm oraz dla miłośników doskonałej organizacji. Jednym z naszym bestsellerów dla osób prywatnych jest również tablica magnetyczna z kalendarzem!

Tablica magnetyczna z kalendarzem? Czemu nie!

Tablica magnetyczna z kalendarzem to jedno z najbardziej popularnych rozwiązań wśród miłośników dobrej organizacji. Ten bestseller sprawdzi się zarówno w biurach, firmach produkcyjnych, ale również do użytku prywatnego! Zapisz na nim wszystkie ważne daty - spotkania, prywatne wizyty, wyjazdy służbowe oraz konferencje i zapanuj nad swoim czasem! Czy wiesz, że dobra organizacja sprawi, że będziesz miał go o wiele więcej? Czas to jedno z dóbr, których nie jesteśmy w stanie pomnożyć, należy więc zadbać o to, aby całkowicie zredukować jego marnotrawstwo. Odpowiednie planowanie z pewnością Ci w tym pomoże!

Wally to sklep internetowy, w którym znajdziesz szeroki wachlarz produktów, pomocnych w organizacji pracy oraz życia codziennego. Tablice suchościeralne, tablice magnetyczne z kalendarzem, tablice z nadrukiem oraz planery to produkty, które każdego dnia pomagają setkom przedsiębiorców w zarządzaniu ich czasem. Przekonaj się, że mogą pomóc i Tobie! Sprawdź naszą ofertę i wybierz produkt idealnie dopasowany do potrzeb Twojej firmy.

Ostatnio oglądałeś
45 tysięcy zadowolonych klientów
45 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.
Zapytaj na czacie