info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasBlogZamówienia indywidualneNowości

Diagram Ishikawy tablica suchościeralna Lean 125

51,7042,03 netto
rozmiar szer. x wys. cm
bazowy 70,0 x 50,0
A 100,0 x 70,0
B 130,0 x 90,0
C 170,0 x 120,0

Tablice suchościeralne lean to połączenie doskonałych właściwości suchościeralnych z nadrukiem pomocnym przy zarządzaniu firmą bądź przedsiębiorstwem. Tablice dostępne są w dwóch wariantach do wyboru - samoprzylepnym oraz na podkładzie pcv.

Na indywidualne życzenie wykonujemy tablice w dowolnym rozmiarze.

Specyfikacja
Tablica samoprzylepnaTablica PCV
Grubość tablicy 0,2 mm 5 mm
Trwałość powierzchni suchościeralnejWysoka, tablicę można łatwo doczyścić nawet po kilku tygodniach. Jej właściwości nie zmieniają się z upływem czasu.
Wykończenie błyszczące Doskonałe właściwości suchościeralne, do intensywnego użytkowania, może odbijać światło podczas pracy w nasłonecznionych pomieszczeniach.
Wykończenie matowe Odrobinę gorsze właściwości suchościeralne, może wymagać czyszczenia płynem do tablic, nie odbija światła.
Czym pisać po tablicy Polecamy markery suchościeralne Toma - znajdziesz je w dziale akcesoria.
Sposób montażu Forma naklejki, wystarczy ściągnąć papier zabezpieczający. Nie potrzebujesz żadnych narzędzi! Taśma dwustronna, montaż mechaniczny (wkręty, kołki).
Powierzchnia montażu Wszelkie gładkie powierzchnie (ściany, drzwi, meble, szyby) za wyjątkiem ścian pomalowanych farbami z dużą zawartością lateksu, farbami zmywalnymi, plamoodpornymi i fasadowymi. Jeśli skorzystałeś z tego rodzaju farb zamów próbki tablicy i przetestuj je na swojej ścianie lub wybierz tablicę PCV. Dowolna powierzchnia.
Odporność na warunki atmosferyczne Tak, tablica w całości wykonana z tworzyw sztucznych.

Jeżeli potrzebujesz innego nadruku lub własnej, indywidualnej wersji tablicy możemy ją dla Ciebie zaprojektować i wykonać - skontaktuj się z nami mailowo! Jeżeli masz własny projekt możesz skorzystać z produktu: tablica z własną grafiką aby wygodnie zamówić tablicę on-line.

Dostawa

Jeżeli wymiary tablicy na podkładzie PCV przekraczają łącznie 275 cm, przy składaniu zamówienia prosimy o wybranie dostawy wielkogabarytowej.

Termin realizacji

Zamówienie zostanie wyprodukowane w terminie od 3 do 5 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty, po czym nastąpi jego wysyłka.

Polecane akcesoria
40 tysięcy zadowolonych klientów
39 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
ezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Otrzymuj oferty specjalne i inspirujące pomysły
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Zapytaj na czacie
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane