Fototapety na drzwi wewnętrzne pokojowe

/ 5 ()

Wbrew pozorom, drzwi w naszych mieszkaniach nie pełnią jedynie funkcji użytkowej, mogą one również okazać się całkiem interesującą dekoracją!

Niejednokrotnie popełnianym błędem podczas remontu mieszkania jest omijanie stolarki drzwiowej, która wbrew pozorom jest szalenie ważnym elementem wchodzącym w skład całej domowej aranżacji. Nadgryzione zębem czasu, nie pasujące stylistycznie popsują nawet najdoskonalszy projekt. Dlatego z pomocą przychodzą fototapety na drzwi, które w jednej chwili odmienią ich wygląd nie do poznania.

BESTSELLER
Fototapeta na drzwi las P87Zobacz produkt

Fototapeta na drzwi las P87

BESTSELLER
Fototapeta na drzwi pomost P55Zobacz produkt

Fototapeta na drzwi pomost P55

Szybko, tanio i efektownie

Remont i nowe wyposażenie mieszkania z pewnością uszczupliło domowy budżet. Na szczęście fototapety na drzwi są niedrogim rozwiązaniem, którego efektem możemy cieszyć się niemal od razu. Ozdobią wewnętrzne lub zewnętrzne drzwi mieszkania, nadając im świeżość, energię oraz nowy charakter. Nie będziesz musiał również wynajmować fachowca do ich montażu. Z łatwością poradzisz sobie sam, dzięki naszej szczegółowej instrukcji.

Popularne motywy

Największą popularnością wśród fototapet na drzwi cieszą się motywy florystyczne, ukazujące leśne dróżki, wąskie uliczki czy perspektywę dużych miast. Do kącików naszych pociech z pewnością sprawdzą się bajkowe fototapety, z wizerunkiem ulubieńców z dziecięcych kreskówek. A co z prawdziwie męskimi wnętrzami? W naszej kolekcji znajdziesz motywy, które umieszczone na drzwiach sypialni singla albo zamontowane na drzwiach garażu wzbudzą prawdziwy zachwyt. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą wzorów i kategorii fototapet i wybierz swój ulubiony wzór!

Sposób wykonania

Fototapety na drzwi produkowane są na matowej lub błyszczącej, wcześniej zalaminowanej folii. Wszystko po to, aby jak najdłużej służyć właścicielowi, nie sprawiając problemów w jej użytkowaniu.

Ostatnio oglądałeś
Odkryj
54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.