fototapety na drzwi

Niejednokrotnie popełnianym błędem podczas remontu mieszkania jest omijanie stolarki drzwiowej, która wbrew pozorom jest szalenie ważnym elementem wchodzącym w skład całej domowej aranżacji. Nadgryzione zębem czasu, nie pasujące stylistycznie popsują nawet najdoskonalszy projekt. Dlatego z pomocą przychodzą fototapety na drzwi, które w jednej chwili odmienią ich wygląd nie do poznania.

Szybko, tanio i efektownie

Remont i nowe wyposażenie mieszkania z pewnością nadwyrężyło domowy budżet. Na szczęście fototapety na drzwi są niedrogim rozwiązaniem, którego efektem możemy cieszyć się niemal od razu. Udekorują wewnętrzne lub zewnętrzne drzwi mieszkania, nadając im świeżość, energię oraz nowy charakter.

Popularne motywy

Największą popularnością wśród fototapet na drzwi cieszą się motywy florystyczne, ukazujące leśne dróżki, wąskie uliczki czy perspektywę dużych miast.

Sposób wykonania

Fototapety na drzwi produkowane są na matowej lub błyszczącej, wcześniej zalaminowanej folii. Wszystko po to, aby jak najdłużej służyć właścicielowi, nie sprawiając problemów w jej użytkowaniu.

2009-2017 Wally © KQS.store