info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Fototapety na drzwi wewnętrzne pokojowe

Wbrew pozorom, drzwi w naszych mieszkaniach nie pełnią jedynie funkcji użytkowej, mogą one również okazać się całkiem interesującą dekoracją! Niejednokrotnie popełnianym błędem podczas remontu mieszkania jest omijanie stolarki drzwiowej, która wbrew pozorom jest szalenie ważnym elementem wchodzącym w skład całej domowej aranżacji. Nadgryzione zębem czasu, nie pasujące stylistycznie popsują nawet najdoskonalszy projekt. Dlatego z pomocą przychodzą fototapety na drzwi, które w jednej chwili odmienią ich wygląd nie do poznania.

Szybko, tanio i efektownie

Remont i nowe wyposażenie mieszkania z pewnością uszczupliło domowy budżet. Na szczęście fototapety na drzwi są niedrogim rozwiązaniem, którego efektem możemy cieszyć się niemal od razu. Ozdobią wewnętrzne lub zewnętrzne drzwi mieszkania, nadając im świeżość, energię oraz nowy charakter. Nie będziesz musiał również wynajmować fachowca do ich montażu. Z łatwością poradzisz sobie sam, dzięki naszej szczegółowej instrukcji.

Popularne motywy

Największą popularnością wśród fototapet na drzwi cieszą się motywy florystyczne, ukazujące leśne dróżki, wąskie uliczki czy perspektywę dużych miast. Do kącików naszych pociech z pewnością sprawdzą się bajkowe fototapety, z wizerunkiem ulubieńców z dziecięcych kreskówek. A co z prawdziwie męskimi wnętrzami? W naszej kolekcji znajdziesz motywy, które umieszczone na drzwiach sypialni singla albo zamontowane na drzwiach garażu wzbudzą prawdziwy zachwyt. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą wzorów i kategorii fototapet i wybierz swój ulubiony wzór!

Sposób wykonania

Fototapety na drzwi produkowane są na matowej lub błyszczącej, wcześniej zalaminowanej folii. Wszystko po to, aby jak najdłużej służyć właścicielowi, nie sprawiając problemów w jej użytkowaniu.

Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Zapytaj na czacie
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane