Tablice kredowe kształtowe

/ 5 ()

Każde wnętrze potrzebuje dekoracji oraz aranżacji. Dzięki nim przebywa się w nim zdecydowanie przyjemniej, a samo pomieszczenie zyskuje nowy, niepowtarzalny charakter. W ostatnim czasie niekwestionowaną gwiazdą świata dekoracji okazują się być kreatywne tablice kredowe. Na rynku znajdziesz cały wachlarz tych praktycznych, ale też wyjątkowo estetycznych dekoracji – poczynając od tablic w różnych kolorach, rozmiarach, ale i kształtach. I to właśnie te ostatnie zrewolucjonizowały rynek ściennych dekoracji!

W sklepie Wally znajdziesz wiele rodzajów tablic kredowych:

Na wymiar
Z własnym nadrukiem
 W różnych kształtach
Z grafiką
Dla dzieci
BESTSELLER
Tablica kredowa domek 214Zobacz produkt

Tablica kredowa domek 214

Tablice kredowe w różnych kształtach

Tablice kredowe samoprzylepne kształtowe są świetną ozdobą do każdego wnętrza. Sprawdzą się dosłownie wszędzie – od restauracji, kawiarni, przedszkoli aż po dziecięcego pokoje! Jakie są ich główne zalety? Prostota montażu, który nie przysporzy problemu nawet początkującej złotej rączce, szeroki wachlarz kolorów i kształtów do wyboru, które sprawią, że dekoracje zyskają niepowtarzalny charakter oraz możliwość pisania po nich kredą. To nie tylko wygodne, ale i bardzo estetyczne rozwiązanie – tym bardziej, gdy możemy zamówić tablice kredowe na wymiar skrojone do naszych potrzeb.

Samoprzylepne tablice kredowe dla dziecięcego pokoju

Każdy z nas śnił kiedyś o pięknym dziecięcym pokoju, teraz możemy realizować te marzenia dla naszych dzieci! Dlaczego tablice okażą się idealne dla kącików naszych pociech? Bogactwo wzorów oraz form sprawia, że pomieszczenie, w którym znajduje się tablica, nabiera wyjątkowego charakteru, a w połączeniu z odpowiednim wystrojem rodzic posiada szerokie pole manewru dekoracyjnego, będąc w stanie stworzyć dla swojego dziecka iście bajkową krainę. Niech Twoje dziecko obudzi się w towarzystwie kredowej wróżki, albo odrabia pracę domową razem ze sprytnym samoprzylepnym hipopotamem, który nie tylko ucieszy jego wzrok, ale przyda się również przy wykonywaniu obliczeń czy zapisaniu pierwszych słów!

Tablica poza swoim czysto funkcjonalnym aspektem posiada również wyjątkowe walory wizualne stymulujące wyobraźnię oraz rozwój dziecka. Zapewnij więc swoim pociechom rozwój poprzez doskonałą zabawę – w końcu nikt nie powiedział, że nauka musi być nudna! Poznaj bliżej nasze tablice dla dzieci oraz tablice edukacyjne dostępne w wielu przyjaznych motywach.

Kształtowe tablice kredowe – najwyższa jakość i komfort użytkowania

Nasze tablice samoprzylepne wykonane są z nowoczesnych oraz wytrzymałych materiałów, dzięki czemu są one odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mogące wystąpić nawet podczas długotrwałych oraz intensywnych okresów użytkowania, a łatwy montaż sprawia, że tablica będzie gotowa do użytku w kilka minut po wyjęciu jej z opakowania. 

To jednak nie wszystko – oferta sklepu Wally jest o wiele większa. Oprócz modeli kredowych na naszej stronie internetowej znajdziesz również m.in.:

Przeczytaj również
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.