tablica kredowa domek 214

tablica kredowa domek 214
tablica kredowa domek 214 tablica kredowa domek 214
szt. 53,30 zł

rozmiarszer. x wys. cm
bazowy58,0 x 75,0
A87,0 x112,5
B116,0 x 150,0

Tablice kredowe to świetny sposób na wspólne spędzenie czasu z dzieckiem i zabawę, którą Twój maluch uwielbia. Połącz przyjemne z pożytecznym – samoprzylepna tablica stanie się znakomitą zabawą dla Twoich dzieci i praktycznym miejscem na kolorowe rysunki, pierwsze literki lub „złote myśli” czy ważne notatki – przez wiele lat posłużą maluchowi do zabawy i edukacji a Ty zachowasz czyste ściany.

Samoprzylepna tablica kredowa to także oryginalna dekoracja - bajeczne kształty i bogate wzornictwo stworzą baśniową krainę, która stanie się sprzyjającym otoczeniem dla wyobraźni Twojego dziecka. Niewątpliwym atutem tego produktu jest prosty montaż i wygodne użytkowanie – nie wywróci się jak tradycyjna tablica i zajmuje dużo mniej miejsca.

Samoprzylepna tablica doskonale sprawdzi się jako notatnik rodzinny, umieść go w kuchni i stwórz rodzinne forum pomysłów. Lista zakupów, krótka notatka dla domowników – kartka zawsze gdzieś się zawieruszy a tablica w widocznym miejscu przypomni domownikom to o czym powinni pamiętać.

Samoprzylepna tablica kredowa doskonale sprawdzi się w placówkach szkoleniowych. Przez wiele lat posłuży jako praktyczne narzędzie pracy podczas wykładów i szkoleń.

prosty montaż

Dzięki powierzchni samoprzylepnej z łatwością nakleisz tablicę na ścianę, szafę, drzwi czy na stolik i równie łatwo w każdej chwili ją odkleisz.

dlaczego tablica kredowa?

  • lekka i bezpieczna
  • tańsza od tradycyjnych tablic
  • zapewnia prosty i czysty montaż
  • wykonana z profesjonalnej samoprzylepnej folii tablicowej
  • elastyczna i cienka 0,2 mm grubości!
  • szybko przykleisz i odkleisz

termin realizacji
Tablice realizujemy w terminie od 3 do 5 dni roboczych.

Zwróć uwagę - farby o wysokiej zawartości lateksu, farby zmywalne, plamoodporne i fasadowe niekorzystnie wpływają na przyczepność tablic samoprzylepnych. Decydując się na stworzenie dekoracji na tym podłożu robisz to na własną odpowiedzialność gdyż nie uznajemy reklamacji związanych z tymi farbami. W takiej sytuacji polecamy skorzystanie z tablic na podkładzie z PCV.

Inne produkty z tej kategorii

2009-2017 Wally © KQS.store