Kategorie produktów

  info@wally.com.pl  32 720 94 75
Kontakt - obsługa klienta

tablica kredowa domek 214

tablica kredowa domek 214 tablica kredowa domek 214 tablica kredowa domek 214 tablica kredowa domek 214 tablica kredowa domek 214 tablica kredowa domek 214 tablica kredowa domek 214
tablica kredowa domek 214
53,30 PLN z VAT
43,33 PLN netto

rozmiar szer. x wys. cm
bazowy 58,0 x 75,0
A 87,0 x112,5
B 116,0 x 150,0

Tablice kredowe to świetny sposób na wspólne spędzenie czasu z dzieckiem oraz zabawę, którą Twoja pociecha uwielbia. Połącz przyjemne z pożytecznym – samoprzylepna tablica stanie się znakomitą zabawą dla Twoich dzieci i praktycznym miejscem na kolorowe rysunki, pierwsze literki lub „złote myśli” czy ważne notatki – przez wiele lat posłużą Twojemu dziecku do zabawy i edukacji, a Ty zachowasz czyste ściany.

Samoprzylepna tablica kredowa to także doskonały pomysł na oryginalną dekorację - bajeczne kształty i bogate wzornictwo stworzą baśniową krainę, która stanie się sprzyjającym otoczeniem dla wyobraźni Twojego dziecka. Niewątpliwym atutem tego produktu jest prosty montaż i wygodne użytkowanie – nie wywróci się jak tradycyjna tablica i zajmuje dużo mniej miejsca.

Samoprzylepna tablica doskonale sprawdzi się jako notatnik rodzinny! Umieść go w kuchni i stwórz rodzinne forum pomysłów. Lista zakupów, krótka notatka dla domowników – kartka zawsze gdzieś się zawieruszy a tablica w widocznym miejscu przypomni domownikom to o czym powinni pamiętać.

Samoprzylepna tablica kredowa doskonale sprawdzi się w placówkach szkoleniowych. Przez wiele lat posłuży jako praktyczne narzędzie pracy podczas wykładów i szkoleń.

prosty montaż

Dzięki powierzchni samoprzylepnej z łatwością nakleisz tablicę na ścianę, szafę, drzwi czy na stolik i równie łatwo w każdej chwili ją odkleisz.

Dlaczego warto wybrać tablicę kredową?

  • lekka i bezpieczna
  • tańsza od tradycyjnych tablic
  • zapewnia prosty i czysty montaż
  • wykonana z profesjonalnej samoprzylepnej folii tablicowej
  • elastyczna i cienka 0,2 mm grubości!
  • szybko przykleisz i odkleisz

termin realizacji
Tablice realizujemy w terminie od 3 do 5 dni roboczych.

Zwróć uwagę - farby o wysokiej zawartości lateksu, farby zmywalne, plamoodporne i fasadowe niekorzystnie wpływają na przyczepność tablic samoprzylepnych. Decydując się na stworzenie dekoracji na tym podłożu robisz to na własną odpowiedzialność gdyż nie uznajemy reklamacji związanych z tymi farbami. W takiej sytuacji polecamy skorzystanie z tablic na podkładzie z PCV.

Inne produkty z tej kategorii

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Sprawdź nasze recenzje w Opineo