info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Akcesoria

Pewnie już wiesz, że sprzedajemy naklejki, fototapety i tablice. Nie zostawiamy jednak naszych klientów samych z ich montażem lub konserwacją i proponujemy cały zbiór akcesoriów, dzięki którym będziesz cieszył się nimi dłużej. Mamy tu akcesoria do naklejek i szablonów, tablic kredowych, magnetycznych, suchościeralnych czy do tapet każdego rodzaju. Sprawdź co możemy Ci zaoferować i ciesz się wygodą oraz komfortem użytkowania naszych produktów!

Akcesoria do fototapet, szablonów oraz naklejek

Potrzebujesz pomocy przy naklejaniu wielkoformatowych naklejek czy oddzieleniu elementów szczegółowego, drobnego wzoru? Zaopatrz się w dostępną u nas raklę do naklejek i nożyki segmentowe różnych rozmiarów. Jeśli kupiłeś u nas fototapety lateksowe lub flizelinowe, na pewno przyda Ci się także dobry klej do tapet. To wszystko i jeszcze więcej w naszym dziale z akcesoriami! Od dziś montaż ściennych dekoracji będzie nie tylko szybki, ale również czysty i banalnie prosty!

Przydatne akcesoria do tablic kredowych i suchościeralnych

W naszej ofercie posiadamy również szeroki wybór różnego rodzaju tablic - kredowych, suchościeralnych, magnetycznych, samoprzylepnych, usztywnianych oraz dwustronnych. Do każdej z nich posiadamy szereg pomocnych akcesoriów - od tych ułatwiających montaż aż po produkty uprzyjemniające pracę na naszych tablicach.

Kupiłeś właśnie tablicę kredową? Na pewno przyda Ci się zestaw kred, białych lub kolorowych, albo praktyczny uchwyt do kredy, dzięki któremu unikniesz pylenia i zabrudzenia rąk. To jednak nie wszystko, polecamy Ci również markery kredowe w różnych kolorach, dzięki którym stworzysz na tablicy piękne dzieła pełne detali, albo półkę na markery. Wolisz tablice magnetyczne? Ułatwimy Ci ich montaż, dostarczymy magnesy w różnych kolorach i rozmiarach. Sprawdź również nasz bestseller, koszulkę magnetyczną, w której można bezpiecznie umieścić niezbędne informacje. Do tablic suchościeralnych proponujemy miękkie ściereczki z mikrofibry i ścieraki, uchwyty na markery i same markery w różnych kolorach, a także płyny i spraye do dokładniejszego wyczyszczenia.

Wybierz niezbędne Ci akcesoria i ciesz się łatwym montażem oraz przyjemną pracą z naszymi produktami!

Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Zapytaj na czacie
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane