Tabliczki BHP znaki nakazu

/ 5 ()

Znaki nakazu to niezbędny element potrzebny do zachowania bezpieczeństwa oraz higieny pracy. Z myślą o firmach produkcyjnych, remontowo - instalacyjnych a także budowlanych przygotowaliśmy szeroką gamę praktycznych tabliczek BHP. Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

Tabliczki BHP - znaki nakazu

Chciałbyś, aby Twoi pracownicy skrupulatnie przestrzegali zasad higieny oraz bezpieczeństwa panujących w miejscu pracy? Pomogą Ci w tym nasze oznaczenia BHP w formie praktycznych tabliczek. Dzięki nim obowiązujące na danym terenie zasady będą ogólnodostępne oraz odpowiednio wyeksponowane.

Jakie tabliczki BHP znajdziesz w naszej ofercie?

Oferujemy oznaczenia nakazujące i nawołujące do określonych zachowań. W placówkach medycznych z pewnością niezbędne okażą się znaki nakazujące używanie kombinezonów ochronnych, masek oraz rękawiczek. Podczas prac remontowych, budowlanych oraz instalacyjnych w zachowaniu odpowiedniego bezpieczeństwa pomocne będą nakazy uziemienia, odłączenia urządzeń od sieci elektrycznej czy też tabliczki informujące o drodze postępowania w razie wypadku lub awarii.

Znaki nakazu - praktyczne oznaczenia BHP

Oznaczenia BHP w postaci tabliczek, które znajdziesz w naszej ofercie to produkty najwyższej jakości wykonane przy użyciu nowoczesnych technologii produkcyjnych. Czym się charakteryzują? Przede wszystkim doskonałą odpornością na warunki atmosferyczne, dzięki czemu możesz wykorzystać je zarówno wewnątrz budynków i pomieszczeń jak i na zewnątrz - na placach budowy, przestrzeniach remontowych, parkingach, ulicach. Nasze tabliczki są odporne zarówno na częste zmiany temperatury, wilgoć oraz zwiększone nasłonecznienie. Nadruk na powierzchni produktu nie blaknie wraz z upływem czasu, a tabliczka przez wiele lat prezentuje się doskonale! Ogromną zaletą jest również jej montaż. Możesz przykleić ją na dwustronną taśmę klejącą, co zajmie dosłownie chwilę bądź na stałe przymocować ją za pomocą tradycyjnego systemu montażu.

Wybierz odpowiednią tabliczkę dla swojej firmy i ciesz się oznaczeniami zgodnymi z przepisami BHP!

Ostatnio oglądałeś
Odkryj
54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.