info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Szablony wielokrotnego użytku

szablony wielorazowe na zamówienie
 

Ścienne dekoracje to nasza specjalność, uwielbiamy również nietypowe wyzwania. Współpraca z wieloma firmami oraz przedsiębiorstwami nauczyła nas, że nie ma rzeczy niemożliwych, a produkt, który możemy dostosować bezpośrednio do indywidualnego klienta to produkt doskonały. W ten właśnie sposób, w naszej ofercie dla firm, pojawiła się możliwość stworzenia szablonu wielokrotnego użytku.


 

Jak wykonane są nasze szablony wielokrotnego użytku?

Szablony wykonane są z materiału APET o grubości 1 mm. Cechą charakterystyczną tego rodzaju produktów jest występowanie tzw. mostków łączących, niezbędnych do połączenia poszczególnych elementów szablonu. Produkt montujemy na ścianie za pomocą taśmy klejącej, a odwzorowanie szablonu możliwe jest za pomocą pędzli, gąbki czy też spray’u. Po zakończeniu malowania niezbędne jest uzupełnienie pozostałości po mostkach aby połączyć szablon w jedną całość.

szablon malarski wielorazowy

szablony wielorazowe
 

Jak zamówić szablon?

Jeśli jesteś zainteresowany szablonem wielokrotnego użytku - skontaktuj się z nami drogą mailową, ponieważ każdy szablon wiążę się z indywidualną wyceną

Prześlij nam swoją propozycję - sprawdzimy czy wykonanie szablonu jest możliwe, ewentualnie zaproponujemy drobne poprawki graficzne, które to umożliwią. Jeśli nie masz pomysłu na szablon, z chęcią go dla Ciebie zaprojektujemy!


Termin realizacji:

Szablony wykonujemy w terminie od 7-10 dni roboczych.

Uwaga! W przypadku szablonów wielokrotnego użytku najbardziej sprawdzają się proste, nieskomplikowane, regularne wzory. Zwróć również uwagę, że koszt wytworzenia szablonu wielokrotnego użytku jest zdecydowanie większy od kosztów produkcji szablonu jednorazowego. Jeśli więc chcesz powielić dwu bądź trzykrotnie ten sam wzór, tańszym rozwiązaniem może okazać się jednak zakup kilku szablonów jednorazowego użytku.

Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane