info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Tablice suchościeralne magnetyczne

Potrzebujesz ciekawego rozwiązania do swojego biura? Chciałbyś aby oprócz pełnienia funkcji praktycznej, doskonale prezentowało się ono również wizualnie? Tablica suchościeralna magnetyczna wykonywana na wymiar stanowi idealne rozwiązanie zarówno w przestrzeniach biurowych, placówkach szkoleniowych oraz indywidualnych mieszkaniach. Nasze produkty to doskonała alternatywa dla tradycyjnych, ciężkich tablic dobrze znanych nam z dawnych, szkolnych lat. Sprawdź jak je wykorzystać!

Suchościeralna tablica do pisania - najwyższa jakość

Tablica wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest wyjątkowo odporna na skutki płynące nawet z długotrwałych okresów intensywnego użytkowania. Wysokiej jakości powierzchnia suchościeralna sprawia, że zmywanie oraz ponawianie napisów okazuje się być banalnie proste i nie pozostawia żadnych śladów, nawet jeśli pozostaną one na powierzchni tablicy przez długi czas! Po tablicy można pisać dowolnymi mazakami suchościeralnymi oraz przyczepiać do niej rozmaite rodzaje magnesów. Dzięki tym właściwościom stanowi ona bardzo elastyczne i uniwersalne narzędzie podczas prowadzenia wykładów, szkoleń, konferencji, narad oraz prezentacji multimedialnych. Łatwo i szybko przypniesz do niej wszystkie potrzebne notatki, zdjęcia czy grafiki, potrzebne Ci do przeprowadzania szkolenia, konferencji bądź kreatywnej burzy mózgów.

Dopasuj tablicę magnetyczną do swoich potrzeb!

Na rynku znajdziesz wiele ofert i propozycji tablic, nasza jest jednak wyjątkowa! Dlaczego? Jesteśmy producentem naszych tablic, możemy więc z łatwością spersonalizować Twój zakup urozmaicając go indywidualnym nadrukiem, nietypowym kolorem czy też wybranym przez Ciebie rozmiarem. Dodatkowo, nasze tablice dostępne są do wyboru w kilku wersjach podłoża, dzięki czemu idealnie możesz dopasować je do swoich potrzeb.

Samoprzylepna suchościeralna tablica magnetyczna świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie chcesz uniknąć tradycyjnego montażu - wystarczy, że ją nakleisz! Tablica wykonana w formie naklejki doskonale współgra z gładkimi powierzchniami tworząc kreatywną powierzchnię bez wykorzystywania dodatkowej przestrzeni!

Suchościeralna tablica magnetyczna na podkładzie PCV to usztywniony produkt, który z powodzeniem zastąpi tradycyjną, ciężką tablice. Przymocujesz go na taśmę dwustronną bądź na tradycyjny system montażu. Tablica jest odporna na warunki atmosferyczne, dlatego możesz użyć jej dosłownie wszędzie!

Sprawdź naszą ofertę i wybierz tablicę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb!

Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane