info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Tablica suchościeralna magnetyczna w ramie aluminiowej na wymiar

od 65,99 zł 53,65 zł netto

Tablica suchościeralna w eleganckiej ramie aluminiowej to rewolucyjny produkt, który możesz całkowicie spersonalizować. Wybierz rozmiar, kolor ramy, tablicy oraz narożnika i dopasuj ją perfekcyjnie do swoich potrzeb! Całości dopełnią doskonałe właściwości magnetyczne, które utrzymają nawet ciężkie, pamiątkowe magnesy.

Na Twoje życzenie możemy wykonać również tablicę bez ramy. Jest to nasza odpowiedź na potrzeby firm oraz przedsiębiorstw, które poszukują produktu bezpośrednio do zabudowy.

Jak wykorzystasz naszą tablicę?
  • Jako wygodne akcesorium do biur, sal szkoleniowych i konferencyjnych. Przeprowadź na niej konferencję lub burzę mózgów!
  • W postaci przydatnego narzędzia do pokoju ucznia i studenta. Zawieś tablicę nad biurkiem i zawsze pamiętaj o ważnych terminach oraz kolokwiach!
  • Jako alternatywę tradycyjnej tablicy w sali lekcyjnej.
  • Jako doskonały pomysł na prezent dla kolekcjonerów magnesów. Nasza tablica to idealna baza do stworzenia kreatywnej galerii!
Specyfikacja
  Tablica w ramie Tablica bez ramy
Grubość tablicy 16 mm ~0,6 mm
Trwałość powierzchni suchościeralnej Wysoka, tablicę można łatwo doczyścić nawet po kilku tygodniach. Jej właściwości nie zmieniają się z upływem czasu.
Wykończenie błyszczące Doskonałe właściwości suchościeralne, do intensywnego użytkowania, może odbijać światło podczas pracy w nasłonecznionych pomieszczeniach.
Wykończenie matowe Odrobinę gorsze właściwości suchościeralne, może wymagać czyszczenia płynem do tablic, nie odbija światła. Może dodatkowo pełnić rolę ekranu dla rzutnika.
Czym pisać po tablicy Polecamy markery suchościeralne Toma - znajdziesz je w dziale akcesoria.
Jakie magnesy Dowolne
Kolorystyka Do wyboru 11 kolorów tablicy, 4 kolory ramy oraz 3 kolory narożników
Sposób montażu Tablica posiada ukryty, haczykowy system montażu. Tablica nie posiada systemu montażu. Tablica posiada ostre krawędzie, konieczna jest więc zabudowa tablicy lub jej oprawienie. Nasz produkt to połączenie wytrzymałego podłoża, wykonanego z blachy o grubości 0,5 mm oraz powierzchni o właściwościach suchościeralnych. Na życzenie możemy dodać płytę MDF uzyskując dzięki temu usztywnioną tablicę o grubości około 6,5 mm.
Odporność na warunki atmosferyczne Tablica przeznaczona jest wyłącznie do użytku wewnętrznego, w pomieszczeniach pozbawionych wilgoci. Jeśli jednak potrzebujesz tablicy na zewnątrz lub do pomieszczenia o podwyższonej wilgotności - skontaktuj się z nami!
Rozmiar tablicy max 280 cm x 125 cm. Na indywidualne zamówienie wykonujemy tablice do rozmiaru 280 x 195 cm.
Dostawa

Jeżeli wymiary przekraczają łącznie 275 cm, przy składaniu zamówienia prosimy o wybranie dostawy wielkogabarytowej.

Termin realizacji

Zamówienie zostanie wyprodukowane w terminie do 10 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty, po czym nastąpi jego wysyłka. W przypadku dużych zamówień termin realizacji ustalany jest indywidualnie.

Polecane akcesoria
Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane