Tablica magnetyczna w ramie aluminiowej suchościeralna na wymiar

88,3671,84 netto
Tablica magnetyczna w ramie aluminiowej suchościeralna na wymiar

W naszym sklepie internetowym są dostępne tablice w aluminiowej ramie o grubości 16 mm, cechujące się doskonałymi właściwościami suchościeralnymi. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebne jest dodatkowe miejsce do zapisków.

Dzięki takiemu rozwiązaniu w biurze zapanuje porządek, a wszystkie niezbędne wykresy, dokumenty i projekty zawsze będą w zasięgu wzroku. Oferujemy możliwość personalizacji produktu, dzięki czemu każdy dostosuje tablicę do swoich potrzeb. Istnieje możliwość wykonania na indywidualne zamówienie tablicy bez ramy o grubości ok. 0,6 mm, która jest odpowiednia do zabudowy.

Tablica suchościeralna magnetyczna w aluminiowej ramie z wykończeniem matowym lub błyszczącym

Wybierając rodzaj wykończenia tablicy suchościeralnej magnetycznej, warto wziąć pod uwagę warunki, w jakich będzie użytkowana. Jeśli produkt ma być zamontowany w pomieszczeniach mocno nasłonecznionych, optymalnym rozwiązaniem będzie matowe wykończenie, które nie odbija światła.

W przypadku, gdy tablica będzie intensywnie użytkowana i liczy się przede wszystkim doskonała ścieralność bez konieczności stosowania płynu do tablic, zalecamy wybór wykończenia błyszczącego

Gdzie można wykorzystać magnetyczną tablicę suchościeralną w aluminiowej ramie?

Magnetyczna tablica suchościeralna w ramie aluminiowej nada się do tworzenia notatek, rozpisywania grafików, rysowania wykresów czy delegowania zadań pracownikom.

Świetnie sprawdzi się:

Cechują ją doskonałe właściwości magnetyczne (utrzyma nawet ciężkie magnesy), a także łatwe usuwanie napisów, nawet po kilku tygodniach. Produkt jest przeznaczony do użytku wewnątrz pomieszczeń. Dodatkowe elementy, m.in. markery suchościeralne Toma czy magnetyczne półki na markery są dostępne w zakładce Akcesoria.

Możliwość dostosowania tablicy do własnych preferencji

Składając zamówienie, wystarczy wybrać preferowany rozmiar oraz kolor ramy i powierzchni suchościeralnej. Kilka kliknięć myszką wystarczy, aby dopasować produkt do własnych potrzeb. Dostępnych jest kilkanaście kolorów. Tablica magnetyczna na ścianę może zostać wyprodukowana w ramie srebrnej, białej, czarnej lub niebieskiej. Może również posiadać narożniki w tych trzech kolorach.

Jakie zalety ma tablica magnetyczna suchościeralna w ramie aluminiowej na wymiar Wally?

Specyfikacja produktu
  Tablica w ramie Tablica bez ramy
Grubość tablicy 16 mm ~0,6 mm
Trwałość powierzchni suchościeralnej Wysoka, tablicę można łatwo doczyścić nawet po kilku tygodniach. Jej właściwości nie zmieniają się z upływem czasu.
Wykończenie błyszczące Doskonałe właściwości suchościeralne, do intensywnego użytkowania, może odbijać światło podczas pracy w nasłonecznionych pomieszczeniach.
Wykończenie matowe Odrobinę gorsze właściwości suchościeralne, może wymagać czyszczenia płynem do tablic, nie odbija światła. Może dodatkowo pełnić rolę ekranu dla rzutnika.
Czym pisać po tablicy Polecamy renomowane markery suchościeralne - znajdziesz je w dziale akcesoria.
Jakie magnesy Dowolne
Kolorystyka Do wyboru 11 kolorów tablicy, 4 kolory ramy oraz 3 kolory narożników
Sposób montażu Tablica posiada ukryty, haczykowy system montażu. Tablica nie posiada systemu montażu. Tablica posiada ostre krawędzie, konieczna jest więc zabudowa tablicy lub jej oprawienie. Nasz produkt to połączenie wytrzymałego podłoża, wykonanego z blachy o grubości 0,5 mm oraz powierzchni o właściwościach suchościeralnych. Na życzenie możemy dodać płytę MDF uzyskując dzięki temu usztywnioną tablicę o grubości około 6,5 mm.
Odporność na warunki atmosferyczne Tablica przeznaczona jest wyłącznie do użytku wewnętrznego, w pomieszczeniach pozbawionych wilgoci. Jeśli jednak potrzebujesz tablicy na zewnątrz lub do pomieszczenia o podwyższonej wilgotności - skontaktuj się z nami!
Rozmiar tablicy max 280 cm x 125 cm. Na indywidualne zamówienie wykonujemy tablice do rozmiaru 280 x 195 cm.
Termin realizacji

Zamówienie zostanie wyprodukowane w terminie do 10 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty, po czym nastąpi jego wysyłka. W przypadku dużych zamówień termin realizacji ustalany jest indywidualnie.

Produkt wykonywany jest indywidualnie, według specyfikacji podanej przez klienta, po złożeniu zamówienia. Prosimy o przemyślane zakupy.
54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
}
Podobne produkty
Polecane akcesoria
Polecane akcesoria
In Stock
Tablica magnetyczna w ramie aluminiowej suchościeralna na wymiar
18339
971
1220
Wally - piękno dekoracji
Tablica magnetyczna w ramie aluminiowej suchościeralna na wymiar
88.36
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.