info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeBlogKontakt

tablica suchościeralna magnetyczna w ramie aluminiowej z własnym nadrukiem na wymiar

78,88 zł z VAT
64,13 zł netto

Tablica suchościeralna magnetyczna w ramie aluminiowej z własnym nadrukiem to nasz szeroko rozpoznawalny produkt. Doskonale sprawdza się w przestrzeni biurowej, salach konferencyjnych, zakładach, fabrykach jak również w prywatnych mieszkaniach. Wysoka jakość nadruku, świetna ścieralność, dobra magnetyczność oraz minimalistyczna rama składają się na produkt który spełnia oczekiwania najbardziej wymagających osób. Co wyróżnia nas od konkurencji to możliwość stworzenia indywidualnej tablicy zarówno pod względem rozmiaru jak również grafiki.

Jak wygląda realizacja zamówienia?

Do wykonania tablicy niezbędny jest plik graficzny do druku. Jeśli nie posiadasz takiego pliku, z chęcią wycenimy i przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt. Prześlij nam szkic, poglądowy projekt lub opisz na czym ci zależy. Nasz adres to: info@wally.com.pl

Poprowadzimy Cię krok po kroku. Po złożeniu i opłaceniu zamówienia otrzymasz od nas poglądowy plik, który będziesz mógł sprawdzić i zatwierdzić do druku. Jeśli posiadasz gotowy projekt również prześlij go do nas sprawdzimy czy został wykonany poprawnie i udzielimy ewentualnych wskazówek.

Wytyczne do wykonania projektu znajdują się na dole strony w instrukcjach i poradach.

Mat czy błysk?

Nasze tablice produkujemy jest w wersji błyszczącej i matowej. Cała powierzchnia tablicy jest suchościeralna a umieszczony na niej nadruk jest trwały.

Tablica matowa może pełnić rolę alternatywy dla ekranu rzutnika, gdyż w znacznym stopniu ogranicza odbicia światła. Tablica matowa względu na drobną, niewidoczną dla oka porowatość swojej powierzchni posiada nieco gorsze właściwości ścieralne. Do jej czyszczenia zalecamy płyn do tablic oraz ściereczki z mikrofibry.

Tablica błyszcząca to produkt z którego jesteśmy najbardziej dumni. Wysoka jakość powierzchni suchościeralnej zapewni komfort użytkowania nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu.

Uwaga na markery! Do pisania na tablicy należy używać wyłącznie markowych mazaków przeznaczonych dla tablic suchościeralnych ( mazaki permanentne jak również półpermanentne nie nadają się do tego typu tablic).

Montaż:

Tablica posiada wbudowane haczyki do powieszenia na ścianie.

Termin realizacji:

Tablice z własnym nadrukiem realizujemy w terminie do 10 dni roboczych, w przypadku dużych zamówień termin realizacji ustalany jest indywidualnie.

Pamiętaj!

Produkty powiązane

Mogą Cię zainteresować


Polecane akcesoria
Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane