Kategorie produktów

  info@wally.com.pl  32 720 94 75
Kontakt - obsługa klienta

tablica suchościeralna z Twoją grafiką na wymiar

tablica suchościeralna z Twoją grafiką na wymiar tablica suchościeralna z Twoją grafiką na wymiar tablica suchościeralna z Twoją grafiką na wymiar tablica suchościeralna z Twoją grafiką na wymiar tablica suchościeralna z Twoją grafiką na wymiar tablica suchościeralna z Twoją grafiką na wymiar tablica suchościeralna z Twoją grafiką na wymiar tablica suchościeralna z Twoją grafiką na wymiar tablica suchościeralna z Twoją grafiką na wymiar tablica suchościeralna z Twoją grafiką na wymiar tablica suchościeralna z Twoją grafiką na wymiar tablica suchościeralna z Twoją grafiką na wymiar tablica suchościeralna z Twoją grafiką na wymiar tablica suchościeralna z Twoją grafiką na wymiar tablica suchościeralna z Twoją grafiką na wymiar tablica suchościeralna z Twoją grafiką na wymiar tablica suchościeralna z Twoją grafiką na wymiar tablica suchościeralna z Twoją grafiką na wymiar tablica suchościeralna z Twoją grafiką na wymiar tablica suchościeralna z Twoją grafiką na wymiar tablica suchościeralna z Twoją grafiką na wymiar tablica suchościeralna z Twoją grafiką na wymiar tablica suchościeralna z Twoją grafiką na wymiar tablica suchościeralna z Twoją grafiką na wymiar tablica suchościeralna z Twoją grafiką na wymiar tablica suchościeralna z Twoją grafiką na wymiar tablica suchościeralna z Twoją grafiką na wymiar tablica suchościeralna z Twoją grafiką na wymiar tablica suchościeralna z Twoją grafiką na wymiar tablica suchościeralna z Twoją grafiką na wymiar tablica suchościeralna z Twoją grafiką na wymiar tablica suchościeralna z Twoją grafiką na wymiar tablica suchościeralna z Twoją grafiką na wymiar tablica suchościeralna z Twoją grafiką na wymiar tablica suchościeralna z Twoją grafiką na wymiar tablica suchościeralna z Twoją grafiką na wymiar tablica suchościeralna z Twoją grafiką na wymiar
BESTSELLER
tablica suchościeralna z Twoją grafiką na wymiar
25,60 PLN z VAT
20,81 PLN netto

Tablice suchościeralne to produkt najlepszej jakości charakteryzujący się rewelacyjną powierzchnią suchościeralną. Nie pojawiają się na nich "duszki" będące pozostałością po poprzednich napisach, nawet gdy tablice pozostaną nieścierane przez wiele tygodni. Co wyróżnia nasze tablice wśród innych producentów to jakość i możliwość stworzenia indywidualnego wzoru. Możesz załączyć logo firmy, grafikę firmową, stworzyć własny harmonogram, planer, tablicę zespołową, kartę wydawczą z magazynu, spis materiałów, zmywalne etykiety, opisy regałów, instalacji, maszyn etc.

Jak wygląda realizacja zamówienia?

Do wykonania tablicy potrzebny jest plik graficzny do druku. Jeśli nie posiadasz takiego pliku, za dodatkową opłatą przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt. Po złożeniu i opłaceniu zamówienia otrzymasz od nas poglądowy plik, który będziesz mógł sprawdzić i zatwierdzić do druku, możliwe będzie również naniesienie dodatkowych zmian w projekcie.

Mat czy błysk?

Posiadamy tablice w dwóch wersjach: matowej oraz błyszczącej. Tablice matowe posiadają nieco gorsze właściwości ścieralne od tablic błyszczących. W przypadku intensywnego użytkowania i szybkiego ścierania mogą pozostawać na nich ślady tuszu. Wystarczy jednak użyć szmatki i płynu przeznaczonego do tablic by szybko usunąć wszelkie zabrudzenia powierzchni. Tablice błyszczące posiadają doskonałe właściwości ścieralne. Idealnie sprawdzą się w miejscach, gdzie będą intensywnie wykorzystywane, na przykład w salach konferencyjnych. To produkt z którego jesteśmy najbardziej dumni.

Do pisania na tablicy należy używać wyłącznie mazaków przeznaczonych dla tablic suchościeralnych (mazaki półpermanentne nie sprawdzą się na tego typu tablicach).

Trzy wersje tablicy.

  • elastyczna samoprzylepna - to naklejka z folii o grubości zaledwie 0,2 mm. Idealnie nadaje się do montażu na wszelkich gładkich powierzchniach takich jak ściany, meble czy powierzchnie szklane. Idealna dla osób kreatywnych, które potrafią wykorzystać każdą powierzchnię. Niepozorna forma tablicy o świetnych parametrach jakościowych.
  • usztywniona tworzywem PCV - tablica wykonana jest na podłożu z płyty PCV o grubości 5 mm. Nadaje to tablicy większą sztywność i umożliwia montaż tradycyjny. Tablica pozbawiona jest wszelkich ramek. Tablica jest bardzo lekka, a jednocześnie wytrzymała.
  • dwustronna- tablica wykonana jest z płyty PCV 5 mm i obustronnie wyposażona w powierzchnię suchościeralną. Standardowo obydwie strony wykończone są tak samo: na mat lub na błysk. Możemy łączyć jedną stronę matową z drugą błyszczącą, a także tworzyć hybrydy - tablicy suchościeralnej i kredowej! Jeżeli chcesz chcesz stworzyć taką tablicę napisz to w komentarzu do zamówienia. Cena bez względu na wariant pozostanie bez zmian.

Montaż

Samoprzylepną tablicę suchościeralną wystarczy nakleić na płaską powierzchnię - ścianę, blat stołu lub biurka czy nawet meble ściągając jedynie papier zabezpieczający. Tablice posiadają mocny klej dzięki czemu dobrze przywierają do powierzchni. Podczas demontażu ze ściany mogą powstać drobne uszkodzenia powierzchni. Problem tego typu jest mało prawdopodobny w przypadku mebli lub innych powierzchni. Jeżeli wybierzesz tablicę z podkładem z płyty PCV możesz przykleić ją za pomocą taśmy dwustronnej, powiesić, przykręcić lub po prostu wykorzystać jako wolnostojącą.

Termin realizacji

Tablice wykonywane są w Polsce w terminie od 3 do 5 dni roboczych.

Pamiętaj! Jeżeli obydwa z wybranych przez Ciebie wymiarów przekroczą 120 cm, wówczas tablica będzie składała się z części. Tablica podzielona jest zgodnie z optymalnym wykorzystaniem materiału.

Zwróć uwagę- farby o wysokiej zawartości lateksu, farby zmywalne, plamoodporne i fasadowe niekorzystnie wpływają na przyczepność tablic samoprzylepnych. Decydując się na stworzenie dekoracji na tym podłożu robisz to na własną odpowiedzialność gdyż nie uznajemy reklamacji związanych z tymi farbami. W takiej sytuacji polecamy skorzystanie z tablic na podkładzie z PCV..

Produkty powiązane

Inne produkty z tej kategorii

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Sprawdź nasze recenzje w Opineo