info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Tablica suchościeralna z Twoją grafiką na wymiar

od 25,60 zł 20,81 zł netto

Suchościeralna tablica z indywidualną grafiką dostępna jest w dwóch praktycznych wersjach - elastycznej samoprzylepnej oraz usztywnionej tworzywem PCV. Możliwość wykonania na jej powierzchni indywidualnego nadruku sprawia, że z łatwością dostosujesz ją do swoich potrzeb, a wysoka trwałość zapewni komfort użytkowania na lata. Dzięki temu świetnie sprawdzi się zarówno w biurach, salach konferencyjnych jak i wnętrzach prywatnych!

Za co pokochasz naszą tablicę?
  • Powierzchnia suchościeralna doskonałej jakości pozwala na łatwe ścieranie napisów, nawet jeśli pozostaną na niej przez dłuższy czas.
  • Bezpieczna w użytkowaniu i pozbawiona ramy.
  • Dostępna w dowolnym rozmiarze, z możliwością stworzenia indywidualnej grafiki.
  • Odporna na warunki atmosferyczne. Tablica w całości wykonana jest z tworzyw sztucznych.
  • Łatwy montaż, który wykonasz bez pomocy specjalistów.
  • Polska produkcja oraz nowoczesny design.
Specyfikacja
  Tablica samoprzylepna Tablica PCV
Grubość tablicy ~0,2 mm ~5 mm
Trwałość powierzchni suchościeralnej wysoka, tablicę można łatwo doczyścić nawet po kilku tygodniach. Jej właściwości nie zmieniają się z upływem czasu.
Wykończenie błyszczące doskonałe właściwości suchościeralne, do intensywnego użytkowania, może odbijać światło podczas pracy w nasłonecznionych pomieszczeniach.
Wykończenie matowe odrobinę gorsze właściwości suchościeralne, może wymagać czyszczenia płynem do tablic, nie odbija światła.
Czym pisać po tablicy polecamy markery suchościeralne Toma - znajdziesz je w dziale akcesoria.
Powierzchnia montażu wszelkie gładkie powierzchnie (ściany, drzwi, meble, szyby) za wyjątkiem ścian pomalowanych farbami z dużą zawartością lateksu. dowolna powierzchnia
Sposób montażu forma naklejki, wystarczy ściągnąć papier zabezpieczający. Nie potrzebujesz żadnych narzędzi! taśma dwustronna, montaż mechaniczny (wkręty, kołki).
Odporność na warunki atmosferyczne tak, gdy naklejona na powierzchnię niechłonną - blachę lub tworzywa sztuczne. tak, tablica w całości wykonana z tworzyw sztucznych.
Ograniczenia rozmiaru Jeżeli jeden z wybranych rozmiarów (szerokość bądź wysokość) przekracza 120 cm tablica zostanie wykonana w elementach.
Projekt graficzny
  • Posiadasz gotowy projekt graficzny? Prześlij go do nas - sprawdzimy czy został wykonany prawidłowo, a jeśli będzie trzeba udzielimy wskazówek do poprawek.
  • Nie posiadasz gotowego projektu? Wycenimy jego wykonanie! Wystarczy, że prześlesz na nasz adres mailowy - info@wally.com.pl odręczny szkic, plik, zdjęcie lub po prostu napiszesz czego potrzebujesz. Po złożeniu i opłaceniu zamówienia otrzymasz od nas projekt. Będziesz mógł go sprawdzić i zatwierdzić do druku.
Dostawa

Jeżeli wymiary przekraczają łącznie 275 cm, przy składaniu zamówienia prosimy o wybranie dostawy wielkogabarytowej.

Termin realizacji

Zamówienie zostanie wyprodukowane w terminie od 3 do 5 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty, po czym nastąpi jego wysyłka.

Polecane akcesoria
Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane