info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeBlogKontakt

tablica suchościeralna magnetyczna z Twoją grafiką na wymiar

56,49 zł z VAT
45,93 zł netto

Magnetyczna tablica suchościeralna z indywidualnym nadrukiem cechuje się powierzchnią suchościeralną doskonałej jakości. Warstwa magnetyczna wykonana jest z nowoczesnego tworzywa ferromagnetycznego. Tablica jest lekka, wytrzymała, pozbawiona wszelkich ram oraz ostrych krawędzi.

Co wyróżnia tablice Wally?
Projekt graficzny
Tablica samoprzylepna czy na podkładzie PCV?

Tablica dostępna jest w dwóch wariantach - samoprzylepnym oraz usztywnionym podkładem PCV.

  Tablica samoprzylepna Tablica PCV
Grubość tablicy 2 mm 7 mm
Trwałość powierzchni suchościeralnej wysoka, tablicę można łatwo doczyścić nawet po kilku tygodniach. Jej właściwości nie zmieniają się z upływem czasu.
Wykończenie błyszczące doskonałe właściwości suchościeralne, do intensywnego użytkowania, może odbijać światło podczas pracy w nasłonecznionych pomieszczeniach.
Wykończenie matowe odrobinę gorsze właściwości suchościeralne, może wymagać czyszczenia płynem do tablic, nie odbija światła.
Czym pisać po tablicy polecamy markery suchościeralne Toma - znajdziesz je w dziale akcesoria.
Jakie magnesy średnica magnesu min. 32 mm lub neodymowe.
Sposób montażu forma naklejki, wystarczy ściągnąć papier zabezpieczający. Nie potrzebujesz żadnych narzędzi! taśma dwustronna, montaż mechaniczny (śruby, kołki).
Powierzchnia montażu wszelkie gładkie powierzchnie (ściany, drzwi, meble, szyby) za wyjątkiem ścian pomalowanych farbami z dużą zawartością lateksu. dowolna powierzchnia
Odporność na warunki atmosferyczne tak, gdy naklejona na powierzchnię niechłonną - blachę lub tworzywa sztuczne. tak, tablica w całości wykonana z tworzyw sztucznych.
Ograniczenia rozmiaru tablicy Jeżeli dwa wybrane rozmiary (szerokość bądź wysokość) przekraczają 120 cm tablica zostanie wykonana w elementach.
Termin realizacji

Zamówienie zostanie wyprodukowane w terminie od 3 do 5 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty, po czym nastąpi jego wysyłka.

Produkty powiązane

Mogą Cię zainteresować


Polecane akcesoria
Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane