Tablica suchościeralna magnetyczna z własną grafiką na wymiar

79,2764,45 netto
Tablica suchościeralna magnetyczna z własną grafiką na wymiar

Nowoczesna magnetyczna tablica suchościeralna z własnym nadrukiem to jeden z elementów wyposażenia, którego nie może zabraknąć w żadnej firmie. To funkcjonalne narzędzie ułatwia organizację obowiązków, naukę i przekazywanie informacji innym członkom zespołu. Sprawdzi się również w placówkach edukacyjnych i w domowym zaciszu. Można na niej nie tylko pisać i rysować, lecz także przytwierdzać do niej istotne dokumenty za pomocą magnesu.

W naszym sklepie każdy wybierze tablicę dopasowaną do swoich potrzeb – oferujemy tablice w formie naklejki oraz modele usztywnione podkładem PCV z wykończeniem błyszczącym lub matowym.

Suchościeralna tablica magnetyczna z nadrukiem – samoprzylepna czy na podkładzie PCV?

Osobom, dla których priorytetem jest ekspresowy montaż niewymagający użycia żadnych narzędzi, proponujemy suchościeralne tablice magnetyczne w wersji samoprzylepnej o grubości 2 mm. Łatwo umieszcza się je nie tylko na ścianach, lecz także na innych gładkich powierzchniach – np. drzwiach czy szybkach.

Jeśli tablica ma zostać zamontowana na ścianie pokrytej farbą lateksową, zmywalną lub fasadową, wówczas lepszym rozwiązaniem będzie tablica na podkładzie PCV o grubości 7 mm. Jej montaż także przebiega bez konieczności angażowania fachowców – wystarczy wykorzystać taśmę dwustronną lub kołki.

Tablica suchościeralna magnetyczna z wykończeniem matowym lub błyszczącym

Wybierając rodzaj wykończenia tablicy suchościeralnej magnetycznej, warto wziąć pod uwagę warunki, w jakich będzie użytkowana. Jeśli produkt ma być zamontowany w pomieszczeniach mocno nasłonecznionych, optymalnym rozwiązaniem będzie matowe wykończenie, które nie odbija światła.

W przypadku, gdy tablica będzie intensywnie użytkowana i liczy się przede wszystkim doskonała ścieralność bez konieczności stosowania płynu do tablic, zalecamy wybór wykończenia błyszczącego

Magnetyczne suchościeralne tablice z nadrukiem od Wally – co wyróżnia nasze produkty?

Jak złożyć zamówienie?
Specyfikacja produktu

Poznaj szczegółową specyfikację dwóch wersji magnetycznych tablic suchościeralnych z indywidualnym nadrukiem dostępnych w naszym sklepie.

  Tablica samoprzylepna Tablica PCV
Grubość tablicy 2 mm 7 mm
Trwałość powierzchni suchościeralnej Wysoka, tablicę można łatwo doczyścić nawet po kilku tygodniach. Jej właściwości nie zmieniają się z upływem czasu.
Wykończenie błyszczące Doskonałe właściwości suchościeralne, do intensywnego użytkowania, może odbijać światło podczas pracy w nasłonecznionych pomieszczeniach.
Wykończenie matowe Odrobinę gorsze właściwości suchościeralne, może wymagać czyszczenia płynem do tablic, nie odbija światła.
Czym pisać po tablicy Polecamy markery suchościeralne uznanych marek - znajdziesz je w dziale akcesoria.
Jakie magnesy Wszystkie rodzaje poza magnesami z wakacji z dużymi obudowami. Do przyczepiania karteczek sugerujemy magnesy o średnicy min. 30 mm lub neodymowe.
Sposób montażu Forma naklejki, wystarczy ściągnąć papier zabezpieczający. Nie potrzebujesz żadnych narzędzi! Taśma dwustronna, montaż mechaniczny (śruby, kołki).
Powierzchnia montażu Wszelkie gładkie powierzchnie (ściany, drzwi, meble, szyby) za wyjątkiem ścian pomalowanych farbami z dużą zawartością lateksu, farbami zmywalnymi, plamoodpornymi i fasadowymi. Jeśli skorzystałeś z tego rodzaju farb zamów próbki tablicy i przetestuj je na swojej ścianie lub wybierz tablicę PCV. dowolna powierzchnia
Odporność na warunki atmosferyczne Tak, gdy naklejona na powierzchnię niechłonną - blachę lub tworzywa sztuczne. Tak, tablica w całości wykonana z tworzyw sztucznych.
Ograniczenia rozmiaru Jeżeli obydwa wymiary (szerokość i wysokość) przekraczają 120 cm tablica zostanie wykonana w elementach.
Projekt graficzny

W celu uzyskania właściwego efektu wizualnego i perfekcyjnej ostrości grafiki nadrukowanej na tablicy zachęcamy do przesłania projektu w możliwie największej rozdzielczości. W przypadku problemów z utworzeniem pliku produkcyjnego do druku zapraszamy do kontaktu mailowego: [email protected]. Chętnie służymy radą i udzielamy wskazówek, jak taki plik przygotować. W ramach dopłaty możemy także stworzyć projekt.

Wytyczne dotyczące projektu
Termin realizacji

Zamówienie zostanie wyprodukowane w terminie od 3 do 5 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty, po czym nastąpi jego wysyłka.

Produkt wykonywany jest indywidualnie, według specyfikacji podanej przez klienta, po złożeniu zamówienia. Prosimy o przemyślane zakupy.
54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Polecane akcesoria
Polecane akcesoria
In Stock
Tablica suchościeralna magnetyczna z własną grafiką na wymiar
15899
971
1219
Wally - piękno dekoracji
Tablica suchościeralna magnetyczna z własną grafiką na wymiar
79.27
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.