info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Tablice suchościeralne

Tablica suchościeralna to jeden z lepszych biurowych wynalazków. W czasach, w których liczba przetwarzanych i archiwizowanych przez nas informacji sięga zenitu, wciąż potrzebujemy zapisywać je także długopisem na kartce albo mazakiem na tablicy. Taka podręczna doraźna aktualizacja danych dobrze wpływa na naszą pamięć. Tablica suchościeralna na stojaku albo ścienna to doskonałe rozwiązanie do biura, szkoły, firmy. Jeśli ma ona dodatkowe właściwości magnetyczne, staje się nieodzowna nie tylko podczas długoterminowego planowania, ale i burzy mózgów czy spotkania skutkującego koniecznością przyszpilenia wielu pomysłów równocześnie.

Tablice suchościeralne magnetyczne

Magnetyczna tablica suchościeralna przyda się w szkole, przedszkolu, w instytucjach pożytku publicznego, a także w bazie spedycyjnej czy na zapleczu sklepu. Nie ma chyba miejsca pracy, w którym ten właśnie sposób notowania ważnych informacji nie byłby bardziej skuteczny, niż zapisywanie ich w notatniku albo w telefonie - ostatecznie okazuje się, że obydwa zostały na biurku, a my zapomnieliśmy o najważniejszym... Łatwość, z jaką obsługuje się tablicę suchościeralną jest jej zasadniczym atutem. Ogromną zaletą jest też możliwość personalizowania takich tablic. Dzięki temu, że tablice można wykonać w dowolnym kształcie, rozmiarze oraz kolorze, mogą one także stanowić ciekawe dopełnienie aranżacji pomieszczenia.

Tablice suchościeralne dla dzieci

Tablice magnetyczne suchościeralne dla dzieci z powodzeniem zastępuję te tradycyjne - kredowe. To znacznie ułatwia utrzymanie porządku: na ma kłopotów z pylącą kredą. Kredowy pył wciska się wszędzie, podczas gdy mazaki do tablicy w żaden negatywny sposób nie wpływają na otoczenie. Trzeba tylko uczulić dziecko, że choć z samej tablicy ścierają się łatwo, z innych przedmiotów oraz z rąk - już niekoniecznie. Możliwość przypięcia czegoś magnesem do tablicy daje dziecku możliwość umieszczania na niej dowolnych obrazków, czy informacji bez konieczności przyklejania czy przybijania/przypinania ich do ścian - co często spędza rodzicom sen z powiek.

Jak i czym czyścić tablicę suchościeralną?

Na co dzień najlepiej czyścić tablicę suchościeralną suchą szmatką z bawełny albo specjalną filcową gąbką, która często dołączana jest do zestawu markerów, tudzież stanowi element przyklejony do pojemnika na nie. Kiedy widzimy, że na naszej suchościeralnej jest już zbyt wiele niedomytych śladów po pisakach - związane są z pigmentem zawartym w tuszu oraz mikroporami w powierzchni tablicy - musimy sięgnąć po specjalny płyn do mycia, który nie tylko pozwoli na na powrót uzyskać jednolicie białą powierzchnię tablicy, ale i konserwuje ją, pozostawiając delikatny mikrofilm minimalizujący pozostawanie resztek tuszu z markerów.

Dobrze konserwowana tablica suchościeralna długo zachowuje swoje walory estetyczne oraz funkcjonalność. Należy też bardzo uważać, żeby pisać po niej wyłącznie odpowiednimi markerami, gdyż usunięcie napisów wykonanych niewłaściwymi pisakami może być bardzo trudne albo nawet niewykonalne.

Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane