Kategorie produktów

  info@wally.com.pl  32 720 94 75
Nasze realizacje Kontakt

tablica suchościeralna czarna na wymiar

tablica suchościeralna czarna na wymiar tablica suchościeralna czarna na wymiar
tablica suchościeralna czarna na wymiar
23,14 zł

Czarna tablica suchościeralna to unikalny produkt technologicznie trudny do wykonania dlatego w przypadku tablic czarnych zdarza się, że pod powłoką suchościeralną pojawiają się drobinki kurzu lub małe niteczki.
Jest to cecha produktu i nie podlega to reklamacji.

Dostępne są dwie powierzchnie suchościeralnej: matowa lub błyszcząca.

Wersja błyszcząca to idealne miejsce do częstych i intensywnych notatek jak również wymarzone miejsce do pracy naszych dzieci. Wszelkie napisy wystarczy przetrzeć ścierakiem lub ściereczką z mikrofibry aby w mig zniknęły z powierzchni tablicy.

Tablica matowa może być wykorzystana jako alternatywa ekranu dla rzutnika. Ze względu na swa lekką, niewidoczną dla oka porowatość, posiada nieco gorsze właściwości ścieralne. Wykonane napisy należy ścierać po ich wyschnięciu, a najlepszą metodą czyszczenia będzie ściereczka z mikrofibry. Tablicę warto czyścić okresowo specjalistycznym płynem do tablic lub wodą z małą ilością płynu do mycia naczyń.


Tablicę możesz zamówić jako:
  • samoprzylepną - wykonaną z elastycznej folii o grubości zaledwie 0,2 mm. Do montażu na gładkich powierzchniach takich jak ściany, meble czy powierzchnie szklane;
  • usztywnioną, na podkładzie PCV - PCV to wodoodporne tworzywo o grubości 5 mm. Tablica jest bardzo lekka  i wytrzymała. Nowoczesny wygląd zapewnia brak ramek;
  • dwustronną - to tablica usztywniona z obustronną powierzchnią suchościeralną lub suchościeralną i kredową z drugiej strony.
O tablicach
  • są odporne na działanie warunków atmosferycznych - możesz użytkować je na zewnątrz;
  • wykonujemy je w dowolnym rozmiarze - wybierz o rozmiar większą i w uwagach napisz informacje o formacie docelowym;
  • tablice na podkładzie PCV możemy wykonać w rozmiarze większym niż dostępny w sklepie - napisz do nas;
  • należy używać wyłącznie mazaków przeznaczonych dla tablic suchościeralnych (markery półpermanentne nie sprawdzą się na tego typu tablicach).
  • oferujemy komplet próbek;
  • gdy obydwa wymiary są większe niż 120 cm tablica będzie wykonana z elementów. Tablica dzielona jest zgodnie z optymalnym wykorzystaniem materiału.

Montaż
Samoprzylepną tablicę wystarczy nakleić na dowolną płaską i gładką powierzchnię - ścianę, blat stołu lub biurka czy nawet meble. Tablicę usztywnioną można zamontować za pomocą taśmy dwustronnej, powiesić, przykręcić lub wykorzystać jako wolnostojącą.

Terminy realizacji
Tablica samoprzylepna - do 3 dni roboczych, tablice kolorowe oraz na podłożu z PCV - do 5 dni roboczych.
Jeżeli wymiary produktu przekraczają łącznie 275 cm, przy składaniu zamówienia prosimy o wybranie dostawy wielkogabarytowej.

Zwróć uwagę - farby o wysokiej zawartości lateksu, farby zmywalne, plamoodporne i fasadowe niekorzystnie wpływają na przyczepność tablic samoprzylepnych. Decydując się na stworzenie dekoracji na tym podłożu robisz to na własną odpowiedzialność, ponieważ nie uznajemy reklamacji związanych z tymi farbami. W takiej sytuacji polecamy skorzystanie z tablic na podkładzie z PCV.

Inne produkty z tej kategorii

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Sprawdź nasze recenzje w Opineo