[email protected]  32 720 94 75
KontaktAranżacjeBlogGaleria realizacjiNowości

Tablica suchościeralna czarna na wymiar do pisania markerem

32,4926,41 netto

Tablica suchościeralna czarna to innowacyjny produkt, którego wykonanie opracowaliśmy do perfekcji. Połączenie eleganckiego wyglądu z doskonałymi właściwościami suchościeralnymi sprawia, że jest to praktyczne rozwiązanie zarówno do biura, jak i użytku prywatnego. Całości dopełnia łatwy montaż oraz możliwość zakupienia tablicy w dwóch wersjach - elastycznej samoprzylepnej oraz usztywnionej tworzywem PCV.

Za co pokochasz naszą czarną tablicę?
Specyfikacja
  Tablica samoprzylepna Tablica PCV
Grubość tablicy ~0,2 mm ~5 mm
Trwałość powierzchni suchościeralnej Wysoka, tablicę można łatwo doczyścić nawet po kilku tygodniach. Jej właściwości nie zmieniają się z upływem czasu. W przypadku tablic czarnych zdarza się, że pod powłoką suchościeralną pojawiają się drobinki kurzu lub małe niteczki. Jest to cecha produktu i nie podlega to reklamacji.
Czym pisać po tablicy Polecamy markery suchościeralne Toma - znajdziesz je w dziale akcesoria.
Wykończenie błyszczące Doskonałe właściwości suchościeralne, do intensywnego użytkowania, może odbijać światło podczas pracy w nasłonecznionych pomieszczeniach.
Wykończenie matowe Odrobinę gorsze właściwości suchościeralne, może wymagać czyszczenia płynem do tablic, nie odbija światła.
Sposób montażu Forma naklejki, wystarczy ściągnąć papier zabezpieczający. Nie potrzebujesz żadnych narzędzi! Taśma dwustronna, montaż mechaniczny (wkręty, kołki).
Powierzchnia montażu Wszelkie gładkie powierzchnie (ściany, drzwi, meble, szyby) za wyjątkiem ścian pomalowanych farbami z dużą zawartością lateksu, farbami zmywalnymi, plamoodpornymi i fasadowymi.  Jeśli skorzystałeś z tego rodzaju farb zamów próbki tablicy i przetestuj je na swojej ścianie lub wybierz tablicę PCV. Dowolna powierzchnia.
Odporność na warunki atmosferyczne Tak, gdy naklejona na powierzchnię niechłonną - blachę lub tworzywa sztuczne. Tak, tablica w całości wykonana z tworzyw sztucznych.
Ograniczenia rozmiaru tablicy Jeżeli obydwa z wybranych wymiarów (szerokość i wysokość) przekraczają 120 cm tablica zostanie wykonana w elementach.
Termin realizacji

Zamówienie zostanie wyprodukowane w terminie od 3 do 5 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty, po czym nastąpi jego wysyłka.

Produkt wykonywany na indywidualne zamówienie. Po dokonaniu zakupu nie ma możliwości rezygnacji i zwrotu zamówienia. Prosimy o przemyślane zakupy.
Podobne produkty
In Stock
Tablica suchościeralna czarna na wymiar do pisania markerem
Polecane akcesoria
20744
971
429
Wally - piękno dekoracji
Tablica suchościeralna czarna na wymiar do pisania markerem
32.49
PLN
Ostatnio oglądałeś
45 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.
Zapytaj na czacie