info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Tablice suchościeralne magnetyczne - dla dzieci

Dzieci to prawdziwe wulkany energii oraz kreatywności, a ich pokoje powinny to odzwierciedlać! Chyba każdy z nas w dzieciństwie namalował choć jedno ścienne malowidło i się nim zachwycił - nawet pomimo późniejszych konsekwencji! Na szczęście, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom na rynku możemy pomóc naszym dzieciom w wyrażaniu ich uczuć, emocji oraz kreatywności. Świetnym pomocnikiem okażą się suchościeralne tablice magnetyczne, które z pewnością staną się ulubionym elementem pokoju Twojej pociechy! Sprawdź jak i gdzie możesz je wykorzystać!

Tablice suchościeralne magnetyczne - do nauki i zabawy!

Tablice magnetyczne przeznaczone dla dzieci idealnie dopasowują się do każdej przestrzeni pokoju dziecięcego jak i rozmaitych świetlic i kącików zabawowych występujących w szkołach podstawowych, przedszkolach oraz poczekalniach. Wyraziste wzory oraz wysoka jakość nadruków przykuwa wzrok dziecka pozwalając mu na niczym nieskrępowaną, twórczą radość!

Twoje dziecko przypnie do powierzchni tablicy ulubione obrazki, przedszkolne rysunki czy też plan zajęć pozalekcyjnych. To jednak nie wszystko co możemy Ci zaoferować! Dzięki najwyższej jakości powierzchni suchościeralnej, nasza tablica to prawdziwie kreatywna przestrzeń do tworzenia niezwykłych rysunków, ale również do nauki pierwszych literek, czytania czy też liczenia. Kto powiedział, że nauka musi być nudna? Z pewnością nie my!

Tablice do dziecięcego pokoju

Dostępne w naszej ofercie produkty dzięki swoim szerokim możliwościom optymalnie wpływają oraz stymulują rozwój psychiczny dziecka ucząc je poprzez zabawę. Dzięki określonym technikom dziecko jest w stanie szybko poznać cyferki, litery alfabetu oraz szlifować swoje zdolności rysownicze. Produkty wykonane są z bezpiecznych materiałów, także nie istnieje tutaj możliwość narażenia w żaden sposób zdrowia dziecka na szwank.

Gdzie wykorzystasz nasze suchościeralne tablice magnetyczne?

  • W szkołach, przedszkolach, salach lekcyjnych,
  • w dziecięcych pokojach,
  • w bawialniach oraz na placach zabawach,
  • w dziecięcych poczekalniach.
  • Sprawdź naszą ofertę magnetycznych tablic suchościeralnych i wybierz taką, która doskonale spełni oczekiwania Twoje oraz Twojego dziecka!

Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Zapytaj na czacie
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane