Tablice szkolne i akademickie

/ 5 ()

Nowoczesna tablica akacemicka i szkolna wykracza poza swój tradycyjny wygląd i cechuje się o wiele większą funkcjonalnością od starszych modeli, które tak dobrze znamy z lat szkolnych. Dzięki temu możemy wykorzystać je wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba wymiany informacji, a także przeprowadzenia spotkań, konferencji oraz kreatywnych zebrań. Tablice szkolne, które znajdziesz w naszej ofercie z pewnością Cię zachwycą. Sprawdź!

Tablica akademicka - biała i zielona

Tablice akademickie kredowe dostępne w naszym sklepie idealnie wpiszą się w przestrzeń każdej sali wykładowej oraz lekcyjnej. Sprawdzą się również jako przydatne narzędzie do pokoju nauczycielskiego, gdzie pozwolą zaplanować grafik zajęć oraz zapisać wszelkie niezbędne informacje dla każdego z nauczycieli. W naszej ofercie posiadamy tablice akademickie w różnych kolorach – białym, czarnym oraz zielonym, dzięki czemu z łatwością dopasujesz odpowiednią propozycję do potrzeb swoich oraz swojej firmy. 

W szkołach, szczególnie popularnym rozwiązaniem okaże się być tablica kredowa tryptyk a także tryptyk suchościeralny. Ich rozkładane ramiona zwiększają powierzchnię tablicy, dzięki czemu uzyskujemy dużą płaszczyznę oraz swobodę pisania bez konieczności ciągłego ścierania, co pozwala na nieprzerwaną pracę w idealnym skupieniu. To świetny kompromis między nowoczesnymi a tradycyjnymi tablicami! Biała tablica akademicka to uniwersalne rozwiązanie dla minimalistycznych przestrzeni biurowych, zaś zielona tablica szkolna doskonale spełni funkcję praktycznego narzędzia do nauki w szkole oraz na uniwersytecie.

Tablice szkolne – kredowe i suchościeralne

Szkolna tablica sprawi, że lekcja będzie bardziej efektywna, a te przeznaczone do pomieszczeń biznesowych, pomogą łatwiej zaprezentować plany lub spisać wnioski ze spotkania. Wybrałeś już swoją wymarzoną tablicę szkolną? Z pewnością podczas jej użytkowania przydadzą Ci się specjalnie dostosowane do niej akcesoria, takie jak nakładki magnetyczne, magnesy czy też gąbki do ścierania!

Szukasz narzędzia, które pomoże Ci w przeprowadzeniu konferencji, zebrania, lekcji bądź w uporządkowaniu informacji? Z pewnością doskonałym rozwiązaniem okaże się być tablica szkolna! Sklep internetowy Wally posiada w swojej ofercie najszerszy wybór na rynku. Wybierz idealną tablicę szkolną do swojego wnętrza i ciesz się jej praktycznymi właściwościami!

Z tego miejsca polecamy zapoznać się również z tablicami kredowymi i tablicami suchościeralnymi – sklep Wally.

Przeczytaj również

Dlaczego warto wybrać tablice szkolne i akademickie na Wally.com.pl

Głęboko wierzymy, że wybierając nasze tablice szkolne (białe i zielone) w sklepie Wally.com.pl, inwestujesz w jakość i efektywność, co przełoży się na trwałe narzędzia edukacyjne w Twojej placówce. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą dobrać idealne rozwiązania dla Twojej jednostki edukacyjne. Dowiedz się więcej o tym, jakimi wartościami kierujemy się oraz dlaczego warto wybrać wybrać tablice suchościeralne i kredowe do szkół i placówek edukacyunych w Wally.

Ostatnio oglądałeś
Odkryj
54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.