[email protected]  32 720 94 75
KontaktAranżacjeBlogGaleria realizacjiNowości

Tablice szkolne i akademickie

/ 5 ()

Chociaż tablice nieodłącznie kojarzą się ze szkołą - obecnie znajdują one również szerokie zastosowanie w biurach, salach wykładowych, a także w salach konferencyjnych. Co więcej, wiele współczesnych tablic szkolnych wykracza poza swój tradycyjny wygląd i cechuje się o wiele większą funkcjonalnością od starszych modeli, które tak dobrze znamy z lat szkolnych. Dzięki temu możemy wykorzystać je wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba wymiany informacji, a także przeprowadzenia spotkań, konferencji oraz kreatywnych zebrań. Tablice szkolne, które znajdziesz w naszej ofercie z pewnością Cię zachwycą. Sprawdź!

Białe i zielone tablice szkolne

Tablice szkolne kredowe dostępne w naszym sklepie idealnie wpiszą się w przestrzeń każdej sali wykładowej oraz lekcyjnej. Sprawdzą się również jako przydatne narzędzie do pokoju nauczycielskiego, gdzie pozwolą zaplanować grafik zajęć oraz zapisać wszelkie niezbędne informacje dla każdego z nauczycieli. W naszej ofercie posiadamy szkolne tablice w różnych kolorach – białym, czarnym oraz zielonym, dzięki czemu z łatwością dopasujesz odpowiednią propozycję do potrzeb swoich oraz swojej firmy. 

W szkołach, szczególnie popularnym rozwiązaniem okaże się być tablica kredowa tryptyk a także tryptyk suchościeralny. Ich rozkładane ramiona zwiększają powierzchnię tablicy, dzięki czemu uzyskujemy dużą płaszczyznę oraz swobodę pisania bez konieczności ciągłego ścierania, co pozwala na nieprzerwaną pracę w idealnym skupieniu. To świetny kompromis między nowoczesnymi a tradycyjnymi tablicami! Biała tablica szkolna to uniwersalne rozwiązanie dla minimalistycznych przestrzeni biurowych, zaś zielona tablica szkolna doskonale spełni funkcję praktycznego narzędzia do nauki w szkole oraz na uniwersytecie.

Tablice szkolne – kredowe i suchościeralne

Szkolna tablica sprawi, że lekcja będzie bardziej efektywna, a te przeznaczone do pomieszczeń biznesowych, pomogą łatwiej zaprezentować plany lub spisać wnioski ze spotkania. Wybrałeś już swoją wymarzoną tablicę szkolną? Z pewnością podczas jej użytkowania przydadzą Ci się specjalnie dostosowane do niej akcesoria, takie jak nakładki magnetyczne, magnesy czy też gąbki do ścierania!

Szukasz narzędzia, które pomoże Ci w przeprowadzeniu konferencji, zebrania, lekcji bądź w uporządkowaniu informacji? Z pewnością doskonałym rozwiązaniem okaże się być tablica szkolna! Sklep internetowy Wally posiada w swojej ofercie najszerszy wybór na rynku. Wybierz idealną tablicę szkolną do swojego wnętrza i ciesz się jej praktycznymi właściwościami!

Z tego miejsca polecamy zapoznać się również z tablicami kredowymi i tablicami suchościeralnymi – sklep Wally.

Przeczytaj również
Ostatnio oglądałeś
45 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.
Zapytaj na czacie