Kategorie produktów

  info@wally.com.pl  32 720 94 75
Kontakt - obsługa klienta

tablica kredowa magnetyczna - mazaki kredowe

 tablica kredowa magnetyczna - mazaki kredowe tablica kredowa magnetyczna - mazaki kredowe tablica kredowa magnetyczna - mazaki kredowe tablica kredowa magnetyczna - mazaki kredowe tablica kredowa magnetyczna - mazaki kredowe tablica kredowa magnetyczna - mazaki kredowe tablica kredowa magnetyczna - mazaki kredowe tablica kredowa magnetyczna - mazaki kredowe
 tablica kredowa magnetyczna - mazaki kredowe
46,00 zł z VAT
37,40 zł netto

Tablicę zamówić można w dowolnym rozmiarze. rozmiar bazowy: 60,0 x 30,0 cm szer. x wys. [cm]

Tablice można montować na zewnątrz, Warstwa magnetyczna wykonana jest z super nowoczesnego tworzywa ferromagnetycznego, które jest plastyczne, lekkie i odporne na działanie warunków atmosferycznych. Tablica nie posiada ostrych krawędzi. Wymaga stosowania dobrych magnesów o średnicy od 30 mm.

Dostępna jest w trzech wersjach:

 • tablica samoprzylepna - wykonana jest z elastycznej, samoprzylepnej folii o grubości zaledwie 2 mm. Idealnie nadaje się do montażu na wszelkich gładkich powierzchniach takich jak ściany, meble czy powierzchnie szklane;
 • tablica na podkładzie z PCV - wykonana jest na podłożu z 5 mm PCV dla większej sztywności i przeznaczonej do montażu w tradycyjny sposób. Tablica pozbawiona jest wszelkich ramek, bardzo lekka, a jednocześnie wytrzymała;
 • tablica dwustronna na podkładzie z PCV - wykonana jest z 5 mm płyty PCV i obustronnie wyposażona w powierznię kredową. Możemy tworzyć hybrydy - tablicy kredowej i suchościeralnej, a także kolorów (czarnego i zielonego) Jeżeli chcesz chcesz stworzyć taką tablicę napisz to w komentarzu do zamówienia. Cena bez względu na wariant pozostanie bez zmian!

Prosty montaż

Samoprzylepną tablicę wystarczy nakleić na płaską powierzchnię - ścianę, blat stołu lub biurka czy nawet meble. Warstwa klejowa jest dość mocna i demontując tablicę należy liczyć się z potencjalnymi uszkodzeniami powierzchni. Szczególnie dotyczy to ścian, w dużo mniejszym stopniu mebli czy szkła. Tablica nie jest przeklejalna. Dla tych którzy mają wątpliwości polecamy wersję z 5 mm PCV którą możesz przykleić ją za pomocą taśmy dwustronnej, powiesić, przykręcić lub po prostu wykorzystać jako wolnostojącą. Tablicę można zamówić w dowolnym rozmiarze dostosowanym do indywidualnych potrzeb.

Do pisania na tablicy należy używać wyłącznie mazaków kredowych.

Czas produkcji tablicy wynosi 4-7 dni roboczych.

Dlaczego tablica samoprzylepna?

 • Lekka i bezpieczna,
 • tańsza od tradycyjnych tablic,
 • zapewnia prosty i czysty montaż,
 • wykonana z profesjonalnej samoprzylepnej folii tablicowej,
 • elastyczna i cienka 2 mm grubości lub na 5mm podkładzie z PCV,
 • szybko przykleisz i odkleisz,
 • dowolny rozmiar.

Tablica dla domu, firmy i szkoły!

Tablica to doskonały pomysł na rodzinny notatnik spraw bieżących - umieść ją w kuchni lub połącz przyjemne z pożytecznym i niech stanie się znakomitą zabawą dla Twoich dzieci - praktycznym miejscem na kolorowe rysunki, pierwsze literki lub "złote myśli". Tablica w wersji elastycznej jest z powodzeniem wykorzystywana do renowacji zużytych tablic szkolnych. Mamy wiele pozytywnych doświadczeń w tym zakresie.

Zwróć uwagę - farby o wysokiej zawartości lateksu, farby zmywalne, plamoodporne i fasadowe niekorzystnie wpływają na przyczepność tablic samoprzylepnych. Decydując się na stworzenie dekoracji na tym podłożu robisz to na własną odpowiedzialność, ponieważ nie uznajemy reklamacji związanych z tymi farbami. W takiej sytuacji polecamy skorzystanie z tablic na podkładzie z PCV.

Inne produkty z tej kategorii

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Sprawdź nasze recenzje w Opineo